Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Video Editör & Grafik Tasarımcı

tienon

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba,

Ben Tienon. Tam zamanlı video editörlüğü yapmaktayım. FiveM sunucularının da giriş videolarına, tanıtım filmlerine ihtiyaç duyduklarının farkındayım. Bu hizmeti sağlamak üzere bu konuyu açıyorum. Tasarım, video gibi konular için bana ulaşabilirsiniz.

Sunucuza özel tanıtım videoları, giriş için animasyonlu video gibi çalışmalar yapabilirim.

Ayrıca sunucuların tasarımlara ihtiyacı olduğunu da biliyorum, bu konuda da bana ulaşabilirsiniz.

Kullandığım Programlar:
Adobe Premiere Pro
Adobe After Effects
Adobe Photoshop

Giriş Videosu Örneği:

İletişim: Tienon#3573

yaptığın çalışma youtube üzerinde bedava paylaşılıyor lütfen insanları kandırmaya çalışma

Amacını anlamadım dostum ama zaten bilinen bir template bu ? dileyen kendisi yapabilir araştırıp, kimseyi kandırdığım yok

Amacını anlamadım dostum ama zaten bilinen bir template bu ? dileyen kendisi yapabilir araştırıp, kimseyi kandırdığım yok
tasarımcıların işini basit sanıyorlar sonra ae ye yada psye girip deli taklidi yapıyorlar boşversene :d

Dostum template olunca senin çalışman olmuyor. Kendi yaptığın çalışmalarını koyman daha mantıklı olur ( Biz bu templateleri zaten paylaşıyoruz biz )

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!