Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

??VİCE ROLEPLAY???TOKOVOİP??KASABA SİSTEMİ?✌️SOSYAL-RP✌️?MODLU ARAÇLAR??LEGAL-İLLEGAL MESLEKLER?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

s0met

Üye
FT Kullanıcı
11557
Sunucu Hakkında Teknik Bilgi;

Selamlar , Sevgili Fivem Oyuncuları Berbat Rollerden Bıktınızmı , Sosyal RP Çevirmekmi İstiyorsunuz.Tam yerindesiniz,
İlgili Yönetim Ekibi , 7/24 Aktiflik Ve 100+ Fps , Türkiye'nin En Gelişmiş Kasaba Roleplay Serveri , Tüm Oyuncuların Rol Bilgisi Üst Düzey ve Yaş Ortalaması Yüksek Bir Server!

Oyun İçi Hakkında Biraz Bilgi Vereyim;
Orta Ekonomi,Sosyal RP Alanında Gelişen Bir Server,Çetelere Özel Mekan ve Araba Çıkartma Yerleri , İllegal ve Legal Meslekler , Gelişriilmiş Hastane , Kasaba Sistemi ,100+ FPS Npc Galeri , Gelişriilmiş Mekanik , Mafia ve Ailelere Özel Menüler,Arabalar ve Daha Fazlası , Modlu Araçlar , Pet'ler , Bütçenize Uygun Bağışçı Paketleri ve Daha fazlası.
Misyonumuz ve Vizyonumuz;
Sosyal RP İle Güçlenmek İsteyerek , Oyuncularımızla Eğlenecebileceğimiz Bir Sunucu Açmaya Karar Verdik. Bizlere Destek Amacıyla Bizlerle Beraber Rol Yapmamız Bizim İçin Herşey'den Daha değerlidir. Berbat Sunuculardan Bıkıp Türkiye'nin En Gelişmiş Serverini Açmaya Karar Verdik. Amacımız SOSYAL RP , Kasaba'da Elimizden Geldiği Kadar Sosyal RP'yi Destekleyip Eğlenmeyi Umuyoruz ,Bizlerle OLDUĞUNUZ İçin Teşekkürler!
Rollerinizi Oyun İçi Admin Bir Arkadaş Herkesi Aynanda Herhangi Bir Sıkıntıya Karşı Spec Alarak Hepinizi İzler Herhangi Bir Rol Hatasına Karşı Ve Bug Durumuna Karşı Anında Desteğe Çağırırız Ve bu durum hakkında Ne Yapılacaksa Yapılır

Yönetim Ekibimiz;
Yönetim Ekibimiz 7/24 Aktif ve Herkesin Sorunlarını Çözmek İsteyen Bir Ekip , Yönetim Ekibimiz +17 ve Üstü Olarak Dağılmıştır.Oyuncularımızın Kalitesi Serverin Kalitesini Gösterir Ve Biz BUnu başarmaya Karar Verdik.
Tüm Yöneticilerimiz Ve Ekibimiz : Hiçbir yönetici herhangi bir oyuncudan daha fazla korunmayacak veya bir oyuncuya saygısızlık etmeyecektir, edemeyecektir. Özel yetkilerini, rolleri esnasında kullanmaları sistemsel olarak kısıtlıdır ve herkes hangi pozisyonu ne olursa olsun bu kısıtlamalar kaldırılmaz veya azaltılmaz, (Yöneticilerimizde Bizler İçin Bir Oyuncu Göz Önündedir Kimse Kimse'den Üstün Değildir.Bizim Amacımız Doğru Olanı Bulmak ve Başarmaktır.)
Gerçek Rol Ortamı + Sosyal RP:

Rolde son derece katı olmayı hedefliyoruz. Herhangi Bir Sıkıntı Durumunda Olaya Anında Müdahale Yapıyoruz , Gerçek'ten O Olayı Yaşıyormuş Hissi vermek İstiyoruz Sizlere bunları da yapabilecek olanlar sizlersiniz, Sosyal RP Güçlendikçe Sizlerin ve bizlerin Ne kadar Güleceği,konuşabileceği Konuların Olacağını Göreceksiniz ,
Yönetim Ekibi: VİCE Roleplay Yönetim Ekibi, içeriden yetiştirme politikasını uygular. Örneğin, Whitelist Reader pozisyonumuz boş kaldığı zaman dışarıdan daha tecrübeli bir oyuncuyu o pozisyona yerleştirmek veya nepotizm yaparak üst yönetim görevlilerinin bu pozisyonu tanıdığı kişileri veya akrabalarını yerleştirmek yerine içeriden o pozisyona terfiye hazır herhangi bir yönetim ekibi üyesini tecrübeleri ve yetkinliğini göz önünde bulundurarak yerleştiririz. İçeride sürekli hareket halinde olan hiyerarşinin boş basamaklarını her zaman bir altından bir üstüne iterek doldururuz bu nedenle Yönetim Ekibi/Yetkili Ekibi başvurularımız, ilgilenen adaylar için daimi olarak açıktır.
Bağışçı Sistemi;
VİCE Roleplay olarak P2W (Pay 2 Win) asla ve asla Kabul Etmiyoruz. Burada Herhangi Bir Oyuncu ,Herhangi Bir Oyuncu'dan Hatta Admin Ekibinden Bile Üstün Değildir.Bizlerin Amacı Bunları Engelleyip Sosyal RP Yapmaktır Amacımız.
Scriptler İle İlgili Bilgiler ;
Gelitirilmiş Mekanik ve Galeri

Cafe ve Bar Scripti
Market ve Banka Soyma
Geliştirilmiş f3 Menü
Çete/Mafia/Aile Özel Mekan
f6 Menü ve Araba Çıkartma Menüsü
Bitcoin
İllegal Ve Legal Meslekler
Veteriner Scripti
SOSYAL RP

Ve 100+ Daha Çok Script Hepinizi Bekliyoruz
DİSCORD SUNUCU LİNK;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!