Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Verzione Adlı Elemandan Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan ADEZTR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 962

ADEZTR

Üye
FT Kullanıcı
Bilgilendirme :
Bildiğiniz üzere yakın zamanda V3 telefonumuzu çıkarttık, V2 telefonunda yaklaşık 3 aydır satışını yapmıyoruz satmama sebepimiz ise leaklenmesidir.
Verzione Adlı eleman discordda insanlara özelden yazıp V2 telefonumuzu 250 TL'den satmaya çalışıyor.
Arkadaşlar almayın defalarca leaklenen bir ürüne para vermeyin

66541
66542

Gerçek bir telefon almak istiyorsanız eğer S4-phone V3 satışta

usta sizde v2yi paylaşın millet satamasın herkesin eline bir yerden geçiyor zaten

fukara cenk elmurza development

V2 yi yerine v3 ü Müşterilerinize Verecektiniz diye hatırlıyorum yanlış da olabilir

Benimde elimde var telefonunuz ama kimsenin rızası olmadan ne kullanırım ne paylasırım Denemedim bile
o yüzden Sizden Böyle bişey bekledim
Normalde Herkes Script Leaklenince Paylasır Şimdi bence Sıra Sizde Odak noktanızı v3 e çevirmişken v2 yi Paylasabilirsiniz Bi ara 2 ay önce paylasacaktınız kaldı gitti

Yine de karar sizin saygılar

V2 yi yerine v3 ü Müşterilerinize Verecektiniz diye hatırlıyorum yanlış da olabilir

Benimde elimde var telefonunuz ama kimsenin rızası olmadan ne kullanırım ne paylasırım Denemedim bile
o yüzden Sizden Böyle bişey bekledim
Normalde Herkes Script Leaklenince Paylasır Şimdi bence Sıra Sizde Odak noktanızı v3 e çevirmişken v2 yi Paylasabilirsiniz Bi ara 2 ay önce paylasacaktınız kaldı gitti

Yine de karar sizin saygılar
V2 müşterilerimize onları unutmadığımizi ve mutlu etmek amacıyla bir supriz haberle V3 ücretsiz verme kararı vermiştik. Fakat sonradan gerçekleşen bir kaç durum tamamen kararımızı etkiledi. Zaten çoğu kişi yaşanan durumları biliyor

Öncelikle Selam ,

Nedenini anlamadığım bir şekilde Leak kullanılan bir dosyanın satışını yapmaya kalkan sürekli bir FiveM Kitlesi(Herkesi kastetmiyorum.) mevcut. ADEZTR ADEZTR 'nin dediği gibi Leak ürünlere boşa bence de para vermeyin.Leak ürün hiç bir zaman tam verim vermez.

Umarım bahsettiğim Leak Dosya Satışı yapan kitle en kısa sürede azalır. ?

Öncelikle Selam ,

Nedenini anlamadığım bir şekilde Leak kullanılan bir dosyanın satışını yapmaya kalkan sürekli bir FiveM Kitlesi(Herkesi kastetmiyorum.) mevcut. ADEZTR ADEZTR 'nin dediği gibi Leak ürünlere boşa bence de para vermeyin.Leak ürün hiç bir zaman tam verim vermez.

Umarım bahsettiğim Leak Dosya Satışı yapan kitle en kısa sürede azalır. ?
ağzına sağlık

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!