Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

VDS Sunucu Önerisi

Raynor

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar Merhaba, 200'e yakın 1.5 resmon değerli bir paket için hangi VDS paketini önerirsiniz aşağıdakilerden? Kaç kişiye kadar kaldırır? İşlemci mi daha önemli ram mi?

72478

72479

İlkinden uzak durmanı öneririm.
Yıl olmuş 2022 hala ddr3 kullanılması kadar saçma bir şey yok birde o işlemciyi ryzen 9 ile kıyaslamak saçma olur.

Yorumlarınız için teşekkürler. Dediğim gibi bir paket için kaç çekirdekli bir işlemci ve ram önerirsiniz peki? Şu anda kullandığım en düşük vds paketinde sunucuda araçların kaplamaları yüklenmiyor. Bu sorun yetersiz ram olmasından mı kaynaklanıyor? Daha iyi bir vds ile bu sorun çözülecek mi?

Yorumlarınız için teşekkürler. Dediğim gibi bir paket için kaç çekirdekli bir işlemci ve ram önerirsiniz peki? Şu anda kullandığım en düşük vds paketinde sunucuda araçların kaplamaları yüklenmiyor. Bu sorun yetersiz ram olmasından mı kaynaklanıyor? Daha iyi bir vds ile bu sorun çözülecek mi?
İşlemci ve ram & paket kaynaklı da olabilir poli değerleri ramin kötü bir model ve hıza sahip olması vs. Yüzlerce müşterimiz 3000+ üstünde oyuncumuz var Böyle bir sorun yaşayan müşterimiz yok

İlkinden uzak durmanı öneririm.
Yıl olmuş 2022 hala ddr3 kullanılması kadar saçma bir şey yok birde o işlemciyi ryzen 9 ile kıyaslamak saçma olur.
Yanlış paketi atmışım paylaşmak istediğim paket buydu. 16 Core Xeon + 32GB DDR4 ram mi? 10 core Ryzen 9 5900x 16GB DDR4 ram mi? Bana da kalırsa Ryzen işlemci tabii ki ama konu sunucu barındırma olunca biraz farklı biliyorsun. Fiyatlar aynı ama ram ve işlemci çekirdeği bakımından fazla olan paket Ryzen paket ile aynı veya daha iyi bir performansı verebilir mi sence? Kafa kafaya versek belki geçemez ama çekirdek sayısıyla bunu başarabilir mi yani demek istediğim.
72653 n

Yanlış paketi atmışım paylaşmak istediğim paket buydu. 16 Core Xeon + 32GB DDR4 ram mi? 10 core Ryzen 9 5900x 16GB DDR4 ram mi? Bana da kalırsa Ryzen işlemci tabii ki ama konu sunucu barındırma olunca biraz farklı biliyorsun. Fiyatlar aynı ama ram ve işlemci çekirdeği bakımından fazla olan paket Ryzen paket ile aynı veya daha iyi bir performansı verebilir mi sence? Kafa kafaya versek belki geçemez ama çekirdek sayısıyla bunu başarabilir mi yani demek istediğim.
Ekli dosyayı görüntüle 72653n
bana kalırsa datafexden fex performans 6 vds’ini al. Şu anki fiyatı 499 tl 25% indirim kuponuyla 374 tlye denk geliyor. Ben şimdiye kadar bir çok firmadan vds aldım ve kullandığım en iyi vdsler datafexdeydi, ne bir internet sorunu fln hiçbir şey olmadı. Sana şimdi özelliklei az gelebilir ama datafexdeki vdslerde ama kullanmaya başlayınca nasıl yettiğini anlarsın

Ekli dosyayı görüntüle 72653n
?DataFex | I9 10.Nesil işlemciler | FIVEMTURKE %25 İNDİRİM | konu linkine buradan bakabilirsin stok varken al bence.

Tavsiyelerin için teşekkürler. Bu sunucular çok kafamı karıştırdı aynı ücrete daha iyilerini sunanlar var daha kötüsünü sunanlar var belli bir standartını bulmak zor.
Ekli dosyayı görüntüle 72654
Ekli dosyayı görüntüle 72655
Bu yaptığın kıyaslama tam olarak şu Biri Ferrari Satıcısı 0 Biri 2. El galeri satıcısı :) aynı fiyata belki kağıt üzerinde daha üst model alıyor olabilirsin ama aynı kaliteyi ve hizmeti alabilir misin diye sormalısın iyi forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!