Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

V10 ve V12 Ksox la beraber geliştirdiğimiz scriptleri paylaşıyorum

Diğer Versiyonlarıda Gelirse Sevinirim

Setjob üzerinden yapabilirsiniz.
yokki /meslekver
MERHABALAR BEN V8 DEN V12 YE KADAR YAPILMIŞ PAKETLERIN SAHIBIYIM HIC BIR UCRET ALMADAN YAPTIGIM ICIN PAKETI PAYLASMAYA HAKKIM VARDIR
ATATURK ROLEPLAYIN SAHIBIYIM SUANDA DEDIGIM GIBI SUANLIK V12 ILK VERSIYONUNU PAYLASICAM HER GECEN GUN DIGER VERSIYONLARIDA PAYLASICAM
LİSANS KEYI TEST AMAÇLI KULLANABİLİRSİNİZ 128LİK
V8, V9,V11 İSTEK ÜZERİNE GELİCEKTİR...

sa peki mekanik komutları nelerdir?

MERHABALAR BEN V8 DEN V12 YE KADAR YAPILMIŞ PAKETLERIN SAHIBIYIM HIC BIR UCRET ALMADAN YAPTIGIM ICIN PAKETI PAYLASMAYA HAKKIM VARDIR
ATATURK ROLEPLAYIN SAHIBIYIM SUANDA DEDIGIM GIBI SUANLIK V12 ILK VERSIYONUNU PAYLASICAM HER GECEN GUN DIGER VERSIYONLARIDA PAYLASICAM
LİSANS KEYI TEST AMAÇLI KULLANABİLİRSİNİZ 128LİK
V8, V9,V11 İSTEK ÜZERİNE GELİCEKTİR...

V10'un linkinde sorun var yandex disk limitine ulaşılmış farklı bir yere yükleme şansınzı var mı?

Ben Türkiye Roleplay in Sahibiyim Ve Bu Paketler Bana Ait Kaldırılmasını İstiyorum Kanıt Olarak Ulaşabilirsiniz
Fivem Hükümdarı#7909

xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ben Türkiye Roleplay in Sahibiyim Ve Bu Paketler Bana Ait Kaldırılmasını İstiyorum Kanıt Olarak Ulaşabilirsiniz
Fivem Hükümdarı#7909
Kardeşim Amma Boş Yapıyorsun Ayıpttır söylemesi kerem ile ksox yaparken bende vardım hep konuşarak yapıyorduk paket ona aitti ssleri vardır bende bile var burda gelip konuşma lütfen PAKET KSOXSUNDUR (KEREMİNDİR)

oyun etkinliğinin adı nedir
bide sağ alttaki logoyu değiştireceğim ama scriptin adını bilmiyorum adı nedir?

Hocam setjob komutlarını nerden öğrenebilirim sizin datalarınızı indirdim ancak police, mafia ve ambulance hariç diğer meslek komutlarını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Bu arada data için çok teşekkürler arkadaşlarla localhost oynamak için uğraşmama gerek kalmadı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!