Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[v1.3 Yayında]FiveM Launcher - Uygun Fiyat - Yüksek Kalite (Tamamen Yenilendi)

MaziRP olarak tasarımını yolladığım Launcher'ı o kadar ilgili ve güzel bir şekilde işleve döktü ki kendisini tebrik ederim.

Her konuda ellerine kollarına sağlık.
Güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Launcher güncellenmiştir arkadaşlar. Tasarım değiştirilmiştir. Kendi tasarımınıza entegre edebiliriz. Veritabanı bağlantısı yapılmıştır fakat test aşamasındadır sıra sıra launcherleri veritabanına bağlayıp test ediyoruz. Çıkan problemleride en hızlı şekilde çözmek için elimden geleni yapıyorum. Tekrardan yoğun ilgi için teşekkür ediyorum. Her türlü sorunuz için çekinmeden ulaşabilirsiniz.

## .madLauncher Özellikleri ##
Sunucuya direkt giriş.
Sunucu durumu ve anlık oyuncu sayısı.
Güncelleme notları.
Launcher versiyon kontrolü ve güncelleme.
Discord butonu.

## .madLauncher Medya ##

## .madLauncher Güncelleme Notları ##
## Version 1.0 ##

Güncel sunucu durumu ve oyuncu sayısı çekme eklenmiştir.
Sunucu durumu 1 dakikada bir otomatik yenilenecektir.
Sunucu durumu ve güncelleme notlarını manuel yenileme için buton eklenmiştir.
Launcher update sistemi eklenmiştir.
Tasarımsal düzenlemeler yapılmıştır.

## Version 1.2 ##
Aktif oyuncu listesi eklenmiştir. İsteğe göre çıkartılabilir.
Php yerine tamamen c# geçilmiştir.
Harita yakınlaştırınca siyahlaşma problemi çözülmüştür.
Kendi tasarımlarınıza entegre hizmeti başlamıştır.

## Version 1.3 ##
Veritabanı bağlantısı yapılmıştır. Güncelleme notları sunucu sahipleri tarafından kolaylıkla değiştirilecektir.
Tasarım tamamen değiştirilmiştir. Kendi tasarımınız varsa ona entegre edebiliriz.
Launcherdeki bazı hatalar giderilmiştir. Daha stabil hale getirilmiştir.
-----------------------
Veritabanı bağlantısı yeni yapıldığı için hatalar olabilir. Hepsi sırayla giderilecektir. Anlayışınız için teşekkür ediyorum :)
-----------------------

## .madLauncher Açıklama ##
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Uzun süredir aklımda olan bir projeyi sonunda hayata geçirmek için ilk adımları attım.
Piyasaya kıyasla daha uygun fiyatlı ve belkide daha performanslı olan bu launcheri sürekli geliştirme hedefindeyim.
Sürekli olarak güncelleme yapacağım bunun için sizinde desteklerinize ihtiyacım var. İyi kötü demeden bütün görüş ve önerilerinize açığım.
Şunu belirtmek istiyorum sistem c# ve php tabanlı çalışmakta olup veritabanı bağlantısı ile birçok işlem gerçekleşecektir..
Henüz veritabanı bağlantıları sağlanmadı. İlerideki güncellemelerle yönetim paneli, duyuru - güncelleme notu ekleme çıkarma gibi işlemler yapılacak.
Scripti alan arkadaşlar gelecek bütün güncellemelerden isterlerse faydalanabilecekler.
Eğer isterseniz size ait tasarıma entegre edebilirim. Şuanki tasarım üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Fiyat 40 TL' dir. Discord, steam veya mail yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

NOT: Kaynak kodları satışı şuanlık yoktur.
İyi forumlar.

RenyLife bizi tercih etti. Güle güle kullanmalarını diliyorum. Umarım memnun kalmışlardır. :)
GodzillaRP' de bizi seçti. Güle güle kullanın. :)
MaziRP' de seçimini bizden yana yaptı. Güle güle kullanın. :)

NevaRP yapımcıları ve oyuncularına başarılar diliyorum. Saat 12 de girmeyi unutmayın, sunucu açılıyor. :) Bizi tercih ettikleri için teşekküler. :)

İletişim adreslerim :
Steam :
Discord : .madsword#3532
Mail : [email protected]
Mail : [email protected]

NevaRP ekibi olarak teşşekür ediyorum arkadaş çok hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etti attığımız tasarımı başarı ile entegre etti eline koluna sağlık dostum tekrar'dan.

NevaRP ekibi olarak teşşekür ediyorum arkadaş çok hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etti attığımız tasarımı başarı ile entegre etti eline koluna sağlık dostum tekrar'dan.
Ben teşekkür ediyorum. Güle güle kullanın. Sunucunuz tekrardan hayırlı olsun iyi roller:)

İlgi gösteren, geliştirilmesinde destek olan herkese sonsuz teşekkür ederim. Geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. Referanslar güncellenmiştir.

Rica etsem ekler misiniz ?
EscobarNuri | EVORA#4116

Yeni güncelleme geldi arkadaşlar. Yönetim panelinde ip, port, discord, websitesi gibi verileri değiştirebiliyorsunuz artık.

Burkay#2389 benide eklerseniz sevinirim

bu aylıkmı yoksa sınırsız olarak mı ?

Rica Etsem !Görkem#5881 eklermisiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!