Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan sinancd
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 919
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinancd

Üye
FT Kullanıcı
''canovv'' nickli satıcıdan 200 tl karşılığında scripti aldık ve alım öncesi kurulumuda kendisinin yapıcağını ve bizim bir iki script değişikliği istediğimizi belirttik. Arkadaş karşılığında 25 tl daha istedi ve toplam 225 tl hesabına enpara üzerinden gönderim yaptık. Scripti kurduktan sonra ilerleyen günlerde bazı sorunlar keşfettik be bunları 1-2 gün içinde halledeceğini satarken söylemesine rağmen en son günlerde hiçbir cevap alamadık kendisinde. Bu sorunları özetleyecek olursa telefonun kordinat set etmemesi, boss menülerinin olmaması. Alımın üzerine belki 10 gün geçmiştir hala değişen birşey yok, kendisi okulum var diyerek bizi oyalerken foruma girip müşterileriyle görüşmeyi satış yapmayı biliyor. Yönetim isterse arkadaşın numarısını ve görüşme kayıtlarını iletibilir veya burdan herkese arz edebilirim.

İyi forumlar.

canovv canovv 24 saat içerisinde savunmanızı yapınız.

''canovv'' nickli satıcıdan 200 tl karşılığında scripti aldık ve alım öncesi kurulumuda kendisinin yapıcağını ve bizim bir iki script değişikliği istediğimizi belirttik. Arkadaş karşılığında 25 tl daha istedi ve toplam 225 tl hesabına enpara üzerinden gönderim yaptık. Scripti kurduktan sonra ilerleyen günlerde bazı sorunlar keşfettik be bunları 1-2 gün içinde halledeceğini satarken söylemesine rağmen en son günlerde hiçbir cevap alamadık kendisinde. Bu sorunları özetleyecek olursa telefonun kordinat set etmemesi, boss menülerinin olmaması. Alımın üzerine belki 10 gün geçmiştir hala değişen birşey yok, kendisi okulum var diyerek bizi oyalerken foruma girip müşterileriyle görüşmeyi satış yapmayı biliyor. Yönetim isterse arkadaşın numarısını ve görüşme kayıtlarını iletibilir veya burdan herkese arz edebilirim.

İyi forumlar.
Buradaki şikayet hakkında

Şuan şikayeti göremiyorum konuyu kimin açtığını vesaire. Ancak tahmin edebiliyorum şu forumda satış yaptıktan sonra sorun yaşadığım tek kişi kendisi.
Ben herkese satış yaptığım gibi bu arkadaşa da satış yaptım, scriptlerde bazı sorunlar çıkmış olabilir biz zamanında bu dosyaları iki kişi yaptık ve bazı scriptlerdeki buglardan haberim yoktu. Neyse arkadaşın yazdığı çoğu hatayı düzelttim ancak arkadaş kendi istediği özellikleri de araya katmıştı elim değmişken onlarıda yapayım dedim ancak iş bi yerden sonra arakdaşın özel isteklerine dönmeye başladı. Ben satıştan öncede belirttiğim gibi kimsenin özel scripteri değilim sadece eski sunucumun dosyalarını satan bir kişiyim. Elimden geldikçe çoğu sorununa/isteğine yardım ettim ek script ekledim. Arkadaş bana hafta içinde bir sürü "hata" diye söylediği jobları vesaire gösterdi halbuki hiçbiri sorunlu değil. "Drug bozuk demiş ben satmadan öncede sattıktan sonra da drug'u test ettim ve çalışıyor ki zaten herkesin kullandığı drug sistemi normal bir şekilde çalışmakta. Sonra gidip madencinin taşları envanterden silinmiyor satıyorum falan diyor, halbuki daha taşları yıkamadan satmaya çalışmış kendisi. Ve en son da benim satıştan önce de söylediğim gibi sadece bugları düzenlerim çok aşırıya kaçmadan kendi bazı istediği şeyleri de düzenleyebilirim dedim. Herşeyi hallettik bir tane sürüş kursu bugu kaldı. Kurstan kalan kişinin ekranı donuyor oyundan çıkıp girmesi gerekiyor düzelmesi için hata buydu. (Ayrıca GPS çalışmıyor dedi ben yine önceden denedim çalışıyor du) Ben bunu yapcağımı söyledim bu küçük sorun serveri açmakta problem çıkarmayacaktı zaten. 2 gün sonra bana araçları düzenlemek istiyorum oyunun kendi araçlarını koyacağım dedi ben de databaseden araçların kodlarını silip oyunun kendi araçlarının kodlarını ve isimlerini yazacaksınız dedim arakdaş gitmiş databasedki vehicleshopu komple silmiş. O gün de ben zaten kendisine WhatsApp'dan yazmıştım kendisi de bilir, çünkü benim üniversite mezuniyeti için 3 günlük okuluma yani şehir dışına gitmem gerekliydi bu olay hiç ortada yokken kendisi bozup sonra o 3 gün dolmadan forumda benim konumun altına ulaşamıyorum vesaire yazmış ben de beni karalamaya çalıştığı için kendisine geri dönmedim zaten ben dosyaları sattım kimseyi dolandırmadım da. Bunların çoğu discord konuşmalarında yazıyor ister kendisi ister ben gerekli yerleri kanıt niteliğinde atabilirim. Sonradan da konuya %100 destek yazdım ki bir daha böyle karalama sorunlarıyla karşılaşmayayım diye. Konuyu da görebilirsiniz bir çok kişi memnun bir kişi kendi kendine şikayet etmiş. Savunmam budur söylediklerimin %100ünün gerçek olduğunu da arkadaşın kendisi bilmektedir. İyi forumlar.

S sinancd Satış öncesi arkadaşın özel istek almadığını sadece sorunları çözmek için destek vereceğini belirtmiş, satış sonrasından oluşan hata veya sorunlar için arkadaş ile iletişime geçtiniz mi ? Geçtiyseniz ne gibi bir geri dönüş aldınız belirtir misiniz ?

Satış öncesi asla özel scriptlere destek verilmeyeceğini söylemedi kendisinde hudu değiştirmesini talep ettim güya yaptı arkadaş çalışmaz bir şekilde sonrasında kendi scriptinin orjinal hudu geçtik zaten. Arkadaş scripti satarken ufak bugları 2-3 güne halledeciğini belirtti 3 gün değil 5 gün geçti hala kendinken kaynaklanan boss menü, phone sorunlarını çözmedi. Bu sırada modlu araçların çoğunun sorunlu olduğunu farketmemizden bunları kaldırmak istedik o sıradaki güncellemede sqlde sorun oldu yine kendi gayretlerimizle çözdük (burda sadece fikir almak istedik, yapmalısın diye birşey çıkmadı azımızdan sorun bizden kaynaklı) okul lafının üstüne 4 gün geçmesine rağmen ne mesajlara ne aramalara cevap verdi arkadaş ki üstüne okadar bekleyip dün konusunu açtım. Hangi bekleme süresinden bahsediyorsun sen arkadaş ödemeni 15 gün önce yapmışım hadi başlangıçta 3 gün istedin sonra 3 gün daha etti altı gün bugün 15. günü !!
TURK TÜRK dilerseniz dekontları discord ve whatsapp konusmalırnının resimlerini paylaşabilirim.

Satış konusu var arkadaşın oradan yola çıkacağım paket satıcısı olduğu için özel istek vs. kısmına karışmayacağım aranızda halledin, paket tabanlı sorunlara gelirsek arkadaş belki daha önce sunucu açmamış veya scriptlerle alakası olmaya bilir satarken bunları göze alıyorsun iş yapıyorsun müşterinin belirttiği sorunları çözmek senin sorumluluğun eğer böyle bir sorumluluğun yoksa baştan belirtmen gerekiyor ki yukarıdaki mesajında belirttin sanırım çözeceğini arkadaş burada sorunları belirtsin tekrardan sizde çözün çözemeyeceğiniz hatayıda belirtsin özel istek kısmı ayrı bir istektir

İki tarafta konunun arkasında durmadığı için tarafımca konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!