Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Uygun fiyatlı Developer hizmeti veriyorum

xWiro8

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba adım Berk yaklaşık 4-5 aydır bu işin içindeyim ilk başta kendi paketimi yaptım ve bu sürede bir çok şey öğrendim şuan 2. paketim olan Gameflix_DISC paketimi geliştirmeye devam etmekteyim ve hala birçok şeyi öğrenmeye de devam ediyorum

Soruyor olmalısınız ki "Benim sunucuma nasıl bir katkı sağlayabilirsin ?"

Öncelikle ben 0 dan bir script'i kodlayamam tabi kolay bir şey ise kodlayabilirim
Script editlemekten anlarım örnek veriyorum esx_policejob'ın kelepçe sistemini item haline getirebilirim
Size sadece Lua kısmında yardım edebilirim onun dışında ufak tefek HTML ve CSS'te de yardımcı olmaya çalışırım
Sunucunuzda bir bug olduğunda size o bug'ı %100 çözme garantisi veremem çünkü hala öğreniyorum ve anlamaya çalışıyorum ama kesinlikle çözmek için çaba sarf ederim

özetleyecek olursam Ben çok iyi bir developer değilim fakat 13 yaşında bir script'i türkçe yaptım diye kendime developer diyen biriside değilim. Sorununuzu çözeğime %100 garanti vermiyorum fakat sorunu çözmeye çaba sarf edeceğimin garantisini verebilirim ve sizin serverınızı script açısından geliştirebilirim

Diğer bilgiler

Discord :
Wiro#9217

Ad : Berk

Aktiflik : 4+ saat

İlk paketimin gösterimi (bu video paketin ilk halidir şuan daha gelişmiş durumda)

Son düzenleme:
Konu tarafımca uygun kategoriye taşınmıştır.​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!