Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Launcher Uygun Fiyata Kaliteli Launcher [Vesmon Launcher]

Launcherlardan giriş bloklandı diye biliyorum. Herhangi bir C veya C# ile yazılmış bir launcher ile girmeye çalıştığınızda hata verecek ve Fivem'i kapatacaktır. Hata şu "Website veya Shell'den girmelisiniz" bunun gibi bi hata veriyordu sanırım. Çoğu sunucu artık siteleri üzerinden girmeye başladı.
Dostum o sorunu ben full fixledim ve tamamen güncel olarak sıkıntısız çalışıyor yeni açtığım konuda bu

full fixlediğine dair video atar mısın ?
Dostum o sorunu ben full fixledim ve tamamen güncel olarak sıkıntısız çalışıyor yeni açtığım konuda bu
Fixlenecek bir durum yok fivem bu engeli yakın zamanda kaldırdı diye biliyorum bende launcher yazıyorum yakın zamandır Website üzerinden istek göndermeden sunucuya giriş yapabiliyorum.

Fixlenecek bir durum yok fivem bu engeli yakın zamanda kaldırdı diye biliyorum bende launcher yazıyorum yakın zamandır Website üzerinden istek göndermeden sunucuya giriş yapabiliyorum.
Aynen yeni konudada bundan bahsettim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!