Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum UYGUN FİYATA DEVELOPER'LİK YAPILIR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur89345

Üye
FT Kullanıcı
Birçok hatayı görmüş birisiyim Yeni açılmış veya Önceden açılmış serverlarda anlaşabileceğim bir founder ile çalışmak isterim ve elimdeki birçok ücretli scripti ücretsiz ekliyeceğim
Discord : gaunthlow#2564

konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.

Birçok hatayı görmüş birisiyim Yeni açılmış veya Önceden açılmış serverlarda anlaşabileceğim bir founder ile çalışmak isterim ve elimdeki birçok ücretli scripti ücretsiz ekliyeceğim
Discord : gaunthlow#2564

Kolay kolay tanımadığım insanlara mesaj yazmam fakat arkadaş çok fazla kendini bilmez, kod bilgisi olmayan, ciddiyetsiz birisine benziyor bunu son konularına bakarak rahatça görebilirsiniz.

Kolay kolay tanımadığım insanlara mesaj yazmam fakat arkadaş çok fazla kendini bilmez, kod bilgisi olmayan, ciddiyetsiz birisine benziyor bunu son konularına bakarak rahatça görebilirsiniz.
Evet önceki konuma gelerek ironi yap burada aşağıla güzel ya iyiymiş

49653

İroni yaptığımdan emin misin ?

İnsanları hiçbir zaman aşağılamam. Haddime değil. Fakat çok ciddiyetsiz, iş bilmeyen birisine benziyorsun bu yüzden burada böyle bir yorum yazdım bunu aşağılamak olarak algılama. Belki yanıltırsın kim bilir...

Ekli dosyayı görüntüle 49653

İroni yaptığımdan emin misin ?

İnsanları hiçbir zaman aşağılamam. Haddime değil. Fakat çok ciddiyetsiz, iş bilmeyen birisine benziyorsun bu yüzden burada böyle bir yorum yazdım bunu aşağılamak olarak algılama. Belki yanıltırsın kim bilir...
kankam 1. olarak ben yayın yapıyorum ve basit bir kodu ekleyemiyecek kadar bilgisiz değilim sadece yayın açmadan sürpriz yaparcasına çocuklara crosshair ile 1 kerelik açıp rol passlıyacaktım çünkü yayında cross kullanırsam adamlara ayıp olurdu kolay yolu seçtim herşeyi yanlış anlıyorsun

kankam 1. olarak ben yayın yapıyorum ve basit bir kodu ekleyemiyecek kadar bilgisiz değilim sadece yayın açmadan sürpriz yaparcasına çocuklara crosshair ile 1 kerelik açıp rol passlıyacaktım çünkü yayında cross kullanırsam adamlara ayıp olurdu kolay yolu seçtim herşeyi yanlış anlıyorsun
sahibi olduğun bilginle sunucuna trilyon tane admin menu de ekleyebilirdin hatta çok basit bir kodla sadece adminlere özel cross açtırabilirdin bence. fivemden ban yemen anlamlı olmuş

önermiyorum.

49657

bence hiçbir şey bilmeyip bildiğini zannedenlerdensin

Şey bu arada eğer m3 kullanıyorsan crosshairleri unban yetkisi yani admin olmayanlara kapatan bir kod hazırladım senin için. Farklı bir admin menüsü kullanıyorsan onun içinde yapabilirim.

Kod:
Citizen.CreateThread(function()
    local isSniper = false
    while true do
        Citizen.Wait(0)

local ped = GetPlayerPed(-1)
        local currentWeaponHash = GetSelectedPedWeapon(ped)

if not havePermission('unban')   
        if currentWeaponHash == 100416529 then
            isSniper = true
        elseif currentWeaponHash == 205991906 then
            isSniper = true
        elseif currentWeaponHash == -952879014 then
            isSniper = true
        elseif currentWeaponHash == GetHashKey('WEAPON_HEAVYSNIPER_MK2') then
            isSniper = true
        else
            isSniper = false
        end

if not isSniper then
            HideHudComponentThisFrame(14)
        end
    end
end)

Herhangi bir cliente yapıştırırsan çalışacaktır.

Şey bu arada eğer m3 kullanıyorsan crosshairleri unban yetkisi yani admin olmayanlara kapatan bir kod hazırladım senin için. Farklı bir admin menüsü kullanıyorsan onun içinde yapabilirim.

Kod:
    local isSniper = false
    while true do
        Citizen.Wait(0)

isSniper = true
            isSniper = true
            isSniper = true
            isSniper = true
        else
            isSniper = false
        end

if not isSniper then
        end
    end
end)

rac10

Kod:
    local isSniper = false
    while true do
        Citizen.Wait(0)

isSniper = true
            isSniper = true
            isSniper = true
            isSniper = true
        else
            isSniper = false
        end

if not isSniper then
        end
    end
end)

Kankam öncelikle yazdığımı okumadan mazsan sevinirim ve malesef buna gerek yok yayın açtığım için bir kerelik kullandım ve vds'de önceki gün bakıma girmişti ve çok yavaş olabilir denildi bana bende tamam dedim ardından çok kastığı için aklıma ilk kod ile sadece bana açmak geldi ama aşırı yavaş olduğu için hazır bir crosshair indirdim kolaya kaçtım denilebilir sonrasıda malum global ban.

GÜNCEL

Kanıtlanmış birşeyi burada aksine kullanamazsın dostum pakete görede değişir vds'e görede değişir ben %80 olan birşeyi yazmışım boş yapmazsan sevinirim.
attığım ss te verdiğin cevaptaki üslübunun ne kadar kırık olduğu ile ilgiliydi.
ama konuyu teknik kısmına getiriceksen ;
Kanıtlanmış birşey mi ?!!? kanıtı atarmısın yada kanıtlıyım mı

attığım ss te verdiğin cevaptaki üslübunun ne kadar kırık olduğu ile ilgiliydi.
ama konuyu teknik kısmına getiriceksen ;
Kanıtlanmış birşey mi ?!!? kanıtı atarmısın yada kanıtlıyım mı
Bayılıyorum şu kibar sövmeden sövmüş gibi yazılara R yapanları sevmem orada direkt olarak sen aksine konuşmuşsun şimdi üslüp felan diyorsun NİCE SARDI BU KONUŞMA...

Bayılıyorum şu kibar sövmeden sövmüş gibi yazılara R yapanları sevmem orada direkt olarak sen aksine konuşmuşsun şimdi üslüp felan diyorsun NİCE SARDI BU KONUŞMA...
ne diyon la zihinsel engelli

Konuşuşuna göre galiba senin bir racon sunucun var iyi racon kesiyorsun.

Konuşuşuna göre galiba senin bir racon sunucun var iyi racon kesiyorsun.
Racon sunucum yok sadece haksızlığa gelemediğim için böyle birkaç harfi bile bir araya getiremeyip konuşmaya çalışanlara ders veriyorum. Düşüncesi : Nasıl yüceltebilirim kendimi acaba... Editör : pil popeee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!