• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

FiveM Ürün Satışlarınızda Ürünlerinizin Leaklenmesine Karşı Koruma

kibra

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Moderatör
19 Ara 2020
1,679
177
223
İSTANBUL
dc.emirkibar.com
Discord
kibra#9656
FiveM üzerinde ürün yapıp satan kişilerin ürünlerini şifrelemesine artık gerek yok.

FiveM Assest Escrow Nedir ?

Asset Escrow sistemi ile kaynaklarınız hırsızlığa karşı uygun şekilde korunacaktır. Satın alma sahipliğini sağlayarak, para kazandıran içerik başka hiçbir yerde değil, yalnızca müşterilerinizin sunucularında çalışır ve çalışabilir. Üstelik, kaynaklarınız tamamen şifrelenecek, böylece çalışmanızın sızdırılması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

FiveM Assest Crow neleri destekliyor ?

Bu ilk sürümde Lua 5.4, YFT ve YDR dosyalarının desteklenmesine odaklandık. Eğer Lua komut dosyaları kullanıyorsanız, etkinleştirdiğinizden emin olun lua54 'yes' Gözlerinde farklı fxmanifest.lua. JavaScript ve C# çalışma zamanları ve diğer dosya türleri için destek çok yakında geliyor!

Bu özelliği kullanarak kaynakları çalıştırmak için sunucu sürümü 4752 veya üzeri olması gerektiğini unutmayın.


Nasıl Çalışır ?

Senin üzerinde
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol
kontrol panelinde, 'Varlıkları yükle' adlı yeni bir sekme göreceksiniz. Oradan 'Yeni Varlık Oluştur' düğmesini seçin ve sıkıştırılmış kaynağınızı yükleyin. Yüklendikten sonra kaynağınız şifrelenmek üzere işlenecektir. Ayrıca kendi kullanımınız için kaynağınızı buradan indirebilirsiniz.

65869


Kaynağınızı yükledikten sonra Tebex panonuza gidin ve yeni bir paket oluşturun. Artık FiveM Asset'inizi harici indirmeler yerine Tebex'e bağlayabileceğinizi göreceksiniz:

65870

Birisi içeriğinizi satın aldığında, otomatik olarak indirme bağlantısı içeren bir e-posta alır. Paketlerini daha sonra kendi keymaster panolarından da indirebilirler.

Bu işlevi Tebex'ten başka bir mağazada kullanmak mümkün müdür?
Hayır Tebex, bizim para kazanma ortağımızdır ve bu özellik, platformlarıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Sizden Ürünü satın almayan biri eklentinizi çalıştırırsa ne olur ?
Kaynak başlamaz ve sunucu konsolunda 'Gerekli yetkiye sahip değilsiniz' hatası gösterir. Sahibin, kaynağınızı çalıştırmaya uygun olması için içeriğinizi satın alması gerekir.

İçeriği başkası için satın aldım. Satın aldığım ürünü başka bir hesaba aktarabilir miyim?
Keymaster'da 'Satın alınan varlıklar'a giderek varlıkların sahipliğini bir kez devredebilirsiniz. Buradan 'Başka bir hesaba aktar' seçeneğini seçebilir ve içeriği aktarmak istediğiniz kişinin hesap adını girebilirsiniz.

NUI bu sistemde destekleniyor mu?
Şu anda NUI desteklenmiyor. NUI'ye herhangi bir web tarayıcısı gibi davranmalısınız; ziyaret ettiğiniz web siteleri de ön uç kodlarını korumaz (genellikle korumaya çalışmazlar). Kodunuza da öyle davranın.

Hangi dosyaların emanet sistemi tarafından korunması gerektiğini nasıl seçebilirim?
Yapılandırma gibi birkaç dosyayı tamamen erişilebilir durumda bırakmak isteyebilirsiniz. Aşağıdaki escrow_ignoreyönergeyi kullanarak emanet sistemine belirli dosyaları yok saymasını söyleyebilirsiniz fxmanifest.lua:

Less:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol Kod içeriğini görüntülemek için!
Genel hatalar
Komut dosyası ayrıştırılırken hata oluştu / Komut dosyası yüklenemedi
Sunucu yapılarınız muhtemelen eski. Sunucunuzu 4752 veya üzeri bir sürüme güncelleyin.

Korunan kaynak doğrulanamadı
Dosyalar aktarım sırasında bozulmuş olabilir. Gizli dosyaların kopyalandığından emin olun; .fxap Korumalı bir kaynak dosya dahil edilmelidir. Bazı FTP programları bu dosyaları atlar.

<resource> kullanmak için gerekli yetkiye sahip değilsiniz
Sunucunuzu yeniden başlatmayı deneyin ve sunucu lisans anahtarınızın doğru olduğundan emin olun. Kaynağı yanlış hesapta satın aldıysanız, keymaster'da başka bir hesaba aktarabilirsiniz.

CFX Üzerinden alınıp Türkçeleştirilmiştir.​
 
Son düzenleme:

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!