Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Uniq Roleplay | Rol Odaklı Sunucu |

roninroleplay

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.uniqroleplay.com
Herkese merhabalar ;

6 Aydır bir çok scripti baştan yazılarak hazırladığımız Rol odaklı sunucumuz açıldı. Troll bir ortamdan uzak gerçekten role gönül vermiş insanların okumaya devam etmesi gereken bir konuya hoş geldiniz.

Polat Alemdarcılığa yer vermediğimiz sunucumuz ağırlıklı olarak Custom Gang'ler üzerinden yürümektedir. Sosyal odaklı olan sunucumuzda insanların birbirleri ile dayanışma içinde yürüdüğü bir sistem oluşturulmuştur.

Scriptler ile ilgili detaylar için diğer konumuza göz atmak için : TIKLAYINIZ
Discord adresimize katılmak için :
Instagram Sayfamıza bakmak için :
Başvuru ve WL İçin :

Sunucumuzda Legal ve illegal bir çok meslek bulunmakla beraber çok özel geliştirmeler sizler için yapıldı. Diğer sunucu tanıtımları gibi aynı şeyleri arka arkaya yazmaya gerek yok. Gerçekten rol yapmak isteyen bireysel oyuncu ve çeteleri bekliyoruz.

Sunucu Bilgisi : QB-Core ( Üzerine Custom geliştirme )
Kıyafet Paketi : Büş Mods Güncel Paket
yMap Paketi : Gabz Lisanslı Paket

Valilik sistemi mevcut olan sunucumuzda Vali seçimleri yakında olacaktır. Vali oyuncudan seçilecek Polis birimleri, adalet bakanlığını yönetmekle beraber vergi oranlarını belirleyecektir.

*Harita üzerinde hiç bir çete-oluşum için resmi işetme değilse Blip eklemiyoruz. Neden mi ? Siz herhangi bir mafya ailenin yada sokak çetesinin google maps'te evlerini işaretlediğini gördünüz mü ? Ben görmedim.

* Sunucunun kendi aracı yada eklenti olan Donate araç fark etmez hiç bir araçla 400-500 gidemez ONU-BURADA-YAPAMAZSINIZ.

*Aracını bir garaja bırakıyorsan o garajdan alırsın, başka garajdan alamazsın. Çünkü onu burada yapamazsın!

*Mermi yediğinde başka yerlerde olduğu gibi AT gibi koşmaya devam edemezsin. Çünkü kan kaybın ve yaralandığından dolayı gözün kararmaya başlar, sendelemeye başlayıp yere düşersün. Onu burada yapamazsın çünkü biz AT değiliz!

*Gerçek hayatlarımızda sokaklarda oyun oynayan 0-18 yaş arası çocuklara gidip viski, bira, uyuşturucu madde verip saçma sapan konuşmalar yapabilir miyiz ? Elbette hayır. Bu sebepten ötürü sunucumuz içerisinde ÇOCUK rolü yapan oyunculara karşı da aynı yaklaşımı sergileyeceğiz. Çocuk iletişimi denilen bir kavram vardır. Çocukları seviyoruz ve diyoruz ki onu burada yapamazsın.

*Yok ben GoPro'dayım, yok devlete gel, yok maile bak gibi söylemler aklınıza gelirse orada kalmaya devam edecek. Onu burada yapamazsın çünkü OOC'ye dair terim, deyim, atasözleri bizde ciddi yaptırım sebebidir.

*Hızlı ve Öfkeli setinde olmadığımız için yüksek hızda araba kullanırken, Rambo filmi karakteri olmadığımız içinde çatışmadan çatışmaya koşarken hayatınızda hiç bir şey değişmemiş gibi yapamazsınız. Karakterinizin gözleri bulanmaya, başı dönmeye başlar. Stres seviyeniz arttıkça anatomik özelliklerinizi kaybetmeye başlarsınız. Hepimiz insan olduğumuz için Onu burada yapamazsınız.

Özellikle çok özenerek Yangın ve İtfaiye scripti hazırlandı :) Bir kaç videoyu eklemek istiyorum. Oyun içi raporlama sistemi ile yöneticilere anında ulaşarak bildirimde bulunabilir çözüme ulaşmak için anında yöneticilerle Chat yapabilirsiniz.

Gerçekten rol yapmak isteyen herkes için başvurularımız açık.

DF
Son düzenleme:
Yeni sunuculura hep ön yargıyla yaklaşırdım. şans verdim bi girdim içeri ortam akıyor hacı roller scriptler yetkililer felan şahane oturmuş. Ve şaşırdığım şey şu oldu adamlar sunucuyu reslemeden güncelleme yapıyor ve rol akışın bölünmüyor her şey planlı projeli hiçbir zaman ortada kalmıyorsun. Tavsiye ederim ve şimdide iyi roller herkese

DF
Sunucu rolleri, scriptleri ve illegal sistemi gayet iyi herkesin bu deneyimi yaşamasını tavsiye ederim. sunucu herzaman güncel ve yenilikçi diğer sunucular gibi ayrımcılık olmayan, legal illegal dengesini koruyan bir sunucu. Herkese iyi roller dilerim

DF
Uzun bir aradan sonra rol yapmak gerçekten çok zevk verdi emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

DF
bu adamlar bu işi çözmüş yetkili ekip efsane farm mantığı baymıyor her önüne gelen silah alıp millete sıkamıyor saçma sapan ooc muhabbetler yok herkes rol yapmayı biliyor seviyeyi arşa çıkarmışlar resmen eski fivem tadını verebilen tek server şuan kalitenin adresi.

DF
uniq roleplay türkiyedeki oynanılabilir sunucuların en iyidi denilebilir kaliteli oyuncu kitlesi arıyor sunucuda kural hiç yok mantığa uygun realistik olan herşey mümkün

DF
Sunucuda gerçekten bir oyuncunun istediği herşey var yönetici ekibi çok kibar ve iyi kalpli, insanların rol içersindeli bilgileri de çoo yüksek türkiyede en iyi roleplay serverları arasında olduğunu düşünüyorum. Gerçekten geleceği parlak ve yüksekte görüyorum bence herkes şansını deneyip bu keyften geri kalmamalı.

DF
Öncelikle instagram üzerinden gördüm ve denemek için test sürecine katıldım muhteşem ötesi bir test sürecinden sonra cok detaylı scriptler ile oyun zevki sundu ve hoşuma gitti şu an aktif olan sunucularında oynuyorum ve daha önce böyle bir hizmet görmedim destekleri cok hızlı ve kimseyi cevapsız bırakmıyor yönetim ekibi ilgili oyuncu kalitesi yüksek ve güvenilir kesinlikle deneyimleyin bu sunucuyu

DF
Şuana kadar birçok serverda rol yaptım bu kadar ilgili ve bilgili yönetimi ilk defa görüyorum kendi yazdıkları özel scirptler sosyal roller svdeki oyuncular olsun yönetim ekibi olsun çok kaliteli server ileride daha da değerleneceğini düşünüyorum.

DF
Yaş Sınırı Nedir Acaba Discord Adresinizde Göremedim Cevap Verirseniz Sevinirim :)

DF
Uzun süre bekledikten sonra böyle kaliteli rol dönen bir sunucu gerçekten iyi geldi.

DF
Uzun zaman sonra ciddi anlamda oynadığım fivem sunucularından bu kadar iyi altyapı ve yönetici kadrosu iyi olan bir sunucu bulamamıştım . Oynamaya başladığınız zaman bırakamıyorsunuz bir sorununuz olduğu zaman ticketlarınıza anında cevap veriyorlar sorunları çözme hızları çok iyi . Scriptleri sanmıyorsam tamamen kendileri yazıyor cidden çok emek veriyorlar . Özet olarak Uzun uğraşlar sonucu çok sağlam bir sunucu yapmışlar tebrik ve başarılarının devamlarını dilerim :)

DF
Uzun zaman sonra ciddi anlamda oynadığım fivem sunucularından bu kadar iyi altyapı ve yönetici kadrosu iyi olan bir sunucu bulamamıştım . Oynamaya başladığınız zaman bırakamıyorsunuz bir sorununuz olduğu zaman ticketlarınıza anında cevap veriyorlar sorunları çözme hızları çok iyi . Scriptleri sanmıyorsam tamamen kendileri yazıyor cidden çok emek veriyorlar . Özet olarak Uzun uğraşlar sonucu çok sağlam bir sunucu yapmışlar tebrik ve başarılarının devamlarını dilerim :)
Çok teşekkür ederiz ^^

Siz mutluysanız bizlerde mutluyuz.

DF
Herkese merhabalar ;

6 Aydır bir çok scripti baştan yazılarak hazırladığımız Rol odaklı sunucumuz açıldı. Troll bir ortamdan uzak gerçekten role gönül vermiş insanların okumaya devam etmesi gereken bir konuya hoş geldiniz.

Polat Alemdarcılığa yer vermediğimiz sunucumuz ağırlıklı olarak Custom Gang'ler üzerinden yürümektedir. Sosyal odaklı olan sunucumuzda insanların birbirleri ile dayanışma içinde yürüdüğü bir sistem oluşturulmuştur.

Scriptler ile ilgili detaylar için diğer konumuza göz atmak için : TIKLAYINIZ
Discord adresimize katılmak için :
Instagram Sayfamıza bakmak için :
Başvuru ve WL İçin :

Sunucumuzda Legal ve illegal bir çok meslek bulunmakla beraber çok özel geliştirmeler sizler için yapıldı. Diğer sunucu tanıtımları gibi aynı şeyleri arka arkaya yazmaya gerek yok. Gerçekten rol yapmak isteyen bireysel oyuncu ve çeteleri bekliyoruz.

Sunucu Bilgisi : QB-Core ( Üzerine Custom geliştirme )
Kıyafet Paketi : Büş Mods Güncel Paket
yMap Paketi : Gabz Lisanslı Paket

Valilik sistemi mevcut olan sunucumuzda Vali seçimleri yakında olacaktır. Vali oyuncudan seçilecek Polis birimleri, adalet bakanlığını yönetmekle beraber vergi oranlarını belirleyecektir.

*Harita üzerinde hiç bir çete-oluşum için resmi işetme değilse Blip eklemiyoruz. Neden mi ? Siz herhangi bir mafya ailenin yada sokak çetesinin google maps'te evlerini işaretlediğini gördünüz mü ? Ben görmedim.

* Sunucunun kendi aracı yada eklenti olan Donate araç fark etmez hiç bir araçla 400-500 gidemez ONU-BURADA-YAPAMAZSINIZ.

*Aracını bir garaja bırakıyorsan o garajdan alırsın, başka garajdan alamazsın. Çünkü onu burada yapamazsın!

*Mermi yediğinde başka yerlerde olduğu gibi AT gibi koşmaya devam edemezsin. Çünkü kan kaybın ve yaralandığından dolayı gözün kararmaya başlar, sendelemeye başlayıp yere düşersün. Onu burada yapamazsın çünkü biz AT değiliz!

*Gerçek hayatlarımızda sokaklarda oyun oynayan 0-18 yaş arası çocuklara gidip viski, bira, uyuşturucu madde verip saçma sapan konuşmalar yapabilir miyiz ? Elbette hayır. Bu sebepten ötürü sunucumuz içerisinde ÇOCUK rolü yapan oyunculara karşı da aynı yaklaşımı sergileyeceğiz. Çocuk iletişimi denilen bir kavram vardır. Çocukları seviyoruz ve diyoruz ki onu burada yapamazsın.

*Yok ben GoPro'dayım, yok devlete gel, yok maile bak gibi söylemler aklınıza gelirse orada kalmaya devam edecek. Onu burada yapamazsın çünkü OOC'ye dair terim, deyim, atasözleri bizde ciddi yaptırım sebebidir.

*Hızlı ve Öfkeli setinde olmadığımız için yüksek hızda araba kullanırken, Rambo filmi karakteri olmadığımız içinde çatışmadan çatışmaya koşarken hayatınızda hiç bir şey değişmemiş gibi yapamazsınız. Karakterinizin gözleri bulanmaya, başı dönmeye başlar. Stres seviyeniz arttıkça anatomik özelliklerinizi kaybetmeye başlarsınız. Hepimiz insan olduğumuz için Onu burada yapamazsınız.

Özellikle çok özenerek Yangın ve İtfaiye scripti hazırlandı :) Bir kaç videoyu eklemek istiyorum. Oyun içi raporlama sistemi ile yöneticilere anında ulaşarak bildirimde bulunabilir çözüme ulaşmak için anında yöneticilerle Chat yapabilirsiniz.

Gerçekten rol yapmak isteyen herkes için başvurularımız açık.
Hayırlı olsun 🙂

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!