Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayberkkys

Üye
FT Kullanıcı
Şahsın paketi için yaklaşık 1000 TL gibi ödeme sağladım ve bütün scriptleri ücretsiz şekilde paylaştı 800 TL ödemeyi yaklaşık 20 gün önce sağladım 200 TL ödemeyide 2 gün önce blackmarket kazıkazan vs için sağlamıştım sağladığım gün gecesi scriptleri warez'e çıkardı ve bu durumdan dolayı özür diledi farklı scriptlerle karşılayacağını söyledi eyvallah dedik bazı isteklerimiz oldu tamam hallederiz dedi 1 haftadır oyalamakta kendisi bugün yarın gece haftasonu bugünde yazdığımda kendisi beni engelledi gerekenin yapılmasını istiyorum daha bir çok ss var ödeme kanıtları vs gereken herşeyi iletebilirim.

DF
Arkadaş ödediği şeylerin karşılığını aldı ve kullanıyor
Daha öncesinde ortak olduğum arkadaşım paketteki şeyleri ücretsiz paylaşacağını söylediği için bazılarını ondan önce ben paylaştım sonrasında o da paylaştı zaten.(Scriptler ortağım ve bana aitti parayı bölüştük buna rağmen bu arkadaşın mağdur olmaması için sürekli yardım eden bendim)

Bu arkadaşın para verip aldığı şeylerin wareze düşmesinden madur olmaması adına eksiklerinde vs yardım edeceğimi söyledim ki zorunlu değilim scriptler bana ait bugün satarım yarın wareze düşer, scriptleri de isteyerek wareze düşürmedik anlaşmazlık sonucu bu durum oldu

yardım edeceğimi söyleyip yardım etmemişim bu yüzden dolandırıcı oluyoruz ki yardım da ettim :D ama arkadaşın istekleri hiç bitmediği için kendime vakit ayırdım 7/24 kölesi gibi çalışmamı istiyor sanırım

DF
Polislerin üstünde kelepçe olmadan kelepçeleyemesinler istiyor yapıyoruz

1941

Ertesi gün mesaj atıyor hatalı diye düzeltip dene diyorum
1943

Başka istekleri daha oluyor soruyorum ne vardı diye
1944
1945

Yok hayır atmadın diyor bir şey yazmıyorum gidip isteklerini yapmaya başlıyorum sonra 1 saat geçiyor bir şey yazıyor bulamıyoruz diyor
1946

Darlıyor darlıyor 1 hafta diyor zaten bayram 2 gün önce bitmiş bari bayramda bi sal bayramı katma bari bi hayatımız olsun sıkılıp amaan diyip engelliyorum adama mağdur olmasın diye yardım ediyorum üstümde gereksiz bir baskı oluyor eğer çok yardım istiyorsa parayı bölüştüğüm ve wareze düşmesinin sebebi olan diğer arkadaştan yardım alsın
1947

DF
Kimse senin köle gibi uğraşmanı istemiyor 1 gün önce aldığım scriptlerin 12 saat geçtikten sonra paylaşılması garip bir durum kişi bana paylaştığı scriptler için başka scriptler vaad etti ve yardımcı olacağını söyledi sunucusuna girip scriptleri seçmemi istedi kişiden scriptleri seçtim ve ilettim ekran görüntüsü üzerinden görebilrirsiniz - - pazartesi günü gece halledeceğini yazar iken yaklaşık 10 gün önce gün bugün yazdığım da sadece esx_policejob'u tamamladığını söyledi ve kişiye ulaşamadım 10 gündür her gece yapıcağını belirtti ve hiç bir şekilde yapmadı.

DF
Kişi olaylar sona erdiğinde market soygun scriptini vericeğini söylüyor olumlu geri dönüş sağlıyorum fakat ortada kendi kişisel sorunları vs hariç her hangi bir olay kalmadı.

DF
Bayram nedeni ile darladığımı belirtmiş başkasının script alıcağını söylediğim zaman kendisi yönlendirmemi talep edip satış yapmaya çalışıyor gayet güzel :D

DF
Kendisine sürenin artık 1hafta olduğunu belirtiyorum hiç bi zaman darlamadığım gibi kendisi kendi arkadaşıyla yaşadığı olayları söyleyerek bekleyeceksiniz diyor ardından engel :)

DF
1954
1955

Soruyorsun eklesin beni diyorum boş muhabbet gerçekten

biraz da zeynep bastık dinleyin

DF
Konu incelenerek gerekli açıklama yapılacaktır. Açıklama yapılana kadar lütfen yorum yapmayın.

DF
Script yapımcısı eğer kişiye özel bir paket veya script yapıyorsa müşterisinden bunu satmak veya paylaşmak için izin alması gerekir .
Yapımcının normal bir paketi varsa bunu satıp daha sonra paylaşmak istiyorsa istediği gibi paylaşabilir.
Böyle durumlarda scriptlere güncelleme geldiği zaman veya editlemeler yaptığı zaman müşterisine destek vermesi o müşterinin bu paketi boşuna almadığını göstermektedir.

Anlaşma sağlarsanız konu kapatılabilir.

DF
Paketim satılık ilanında değildi kendisi paketi satıyor musun dedi evet dedim sattım yani kişiye özel bir paket değil kendim için hazırladığım bir paketti ayrıca scriptleri isteyerek paylaşmadığımı da biliyor

anlaşmayı reddediyorum anlaşacak bir konu yok

DF
Kişi bundan sonraki gelen güncellemelerden yararlanamayacak

DF
ugurakay ugurakay Ortada bir sorun var ise bunu çözüm yoluna gidelim agresif ve aşalayıcı konuşmalardan lütfen vazgeçin sadece bu konu için demiyorum.
ayberkkys ayberkkys ugurakay ugurakay 'da belirtiği gibi satışta olan paket değil bu durumda forum dışında olaylar gelişmiş olup konunun kapatılmasını istiyorsanız kapatılabilir. Eğer şikayetiniz devam ediyorsa konu çözülmez bir hale gelirse konu kapatılıp karşılıklı uyarı cezası verilecektir.

DF
Agresif ve aşağılayıcı davranmıyorum dolandırıcılık başlığıyla adıma konu açılıyor arkadaş iftira atıyor resmen :D ben de dalgaya alıyorum

DF
ugurakay ugurakay Bu tür konularda lütfen biraz daha ciddiyet gösteriniz. Şikayet konularında savunmanızı yaptıysanız çekilip sonuclanmasını bekleyeceksiniz biz gereğini yaparız bu şekilde dalga geçersiniz forumda kimse sizi ciddiye almayacaktır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!