Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ücretsiz Sorunsuz OneSync+ 128 Kişiye Tamamen Optimize Şehir/Kasaba Sunucu Paketleri

VehicleShopta Araç Yükleniyor Diyor Yarım Saat Bekledim Hala Araç Yuklenemedi Çözümünü Biliyor Musunuz

Whitelist verirken kendime her yerden kendi steam hex id ile ayarladım ancak whitelist'li değilsin ahatsı veriyor nereyi unuttum acaba? sql'den de ekledim. Halen kayıtlı değilsin diyor

Whitelist verirken kendime her yerden kendi steam hex id ile ayarladım ancak whitelist'li değilsin ahatsı veriyor nereyi unuttum acaba? sql'den de ekledim. Halen kayıtlı değilsin diyor
"steam:xxx.." şeklinde whitelist tablosuna eklersen problem olmadan eklenir.

"steam:xxx.." şeklinde whitelist tablosuna eklersen problem olmadan eklenir.
o şekilde yaptım ardından onesync whitelist hatası verdi
onesync yüzündenmiş kapattım düzeldi teşekkürler.
ayrıca arabaya binince km/h ve mph yazıyor onları kaldırıp speedometer kurdum ama çakıştılar hangi resource'u silmem gerekiyor ?

Son düzenleme:
Reis bu ambulancede araç çıkartma yerinde araç mağazası var ben onu nasıl kapatabilirim

o şekilde yaptım ardından onesync whitelist hatası verdi
onesync yüzündenmiş kapattım düzeldi teşekkürler.
ayrıca arabaya binince km/h ve mph yazıyor onları kaldırıp speedometer kurdum ama çakıştılar hangi resource'u silmem gerekiyor ?
Legacyfuel scripti içerisinden config.lua dan hudu kapatabilirsiniz.

Does not exist dediği araçlarin dosyası yok. O isimleri database den sil.

Merhaba ilk defa paketi kuracağımda, şehiri kurdum kasabayı kurmak içinde sadece üstüne atsam klasörü yetiyor mu?

@ OnLyHumanist OnLyHumanist

Merhabalar, araç bozulma sistemini bulamadım yardımcı olabilir misin araba kaza yapmamasına rağmen 2 dk içerisinde bozuluyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!