Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Ucuz Sorunsuz Yeni Nesil ESX Paket | Yüksek FPS Rahat Oynanış | Detaylı Tanıtım

trickgodd

Üye
FT Kullanıcı
3 Aydır Kendim Sunucu Açmak İçin Hazırladığım Paketi Satışa Çıkarma Kararı Aldım. Pakette Bulunan Scriptler At Startla Mantığında Değil Üzerinde Gerekli Düzeltmeler Ve İnce Ayarlar Yapılarak Startlanmıştır.

---------- Paketi Aldıktan Sonra Neler Yapılmalı ----------

1. Paketin Yanında Verilen SQL Dosyası Temiz Bir Şekilde Okutulmalıdır.
2. baslat.bat Not Defteri İle Açılıp Kendi Makinanıza Göre Düzenlenmelidir.
3. Sunucuyu Bir Kere Başlatıp screenshot-basic ve webpack Kurulumunun Yapılması Beklenilmelidir.
4. Server.cfg Üzerinden Lisans Key Girilip Onesync Aktif Edilmelidir,sv_maxclients Kullandığınız Keye Göre Ayarlanmalıdır.
5. Server.cfg Üzerinden Sunucu Adı,Sunucu Logosu ve Sunucu Bannerları Kendinize Göre Ayarlanmalıdır.
6. Loading Screen vb. Yerlerde "Server Adı" Şeklinde Bırakılan Yerleri Kendi Sunucu Adınız İle Değiştirmeniz Gereklidir.

7. Tokovoip Ayarları Kendi TS3 Sunucuza Göre Ayarlanmalıdır.

----- BİLGİ -----

- Silahlar ve Silah Mermileri İtem Halindedir

---------- Paketten Fotoğraflar ----------

İlk Kayıt Ekranı :

Ot Toplama :
Kokain Toplama :
Kara Elmas Kazma :
Full Meslek Entegreli F3 Menü :
Envanter :
İşkur :
Harita :
Galeri :
Sadece İyileştiren NPC Doktor :
Ölü Canlandıran NPC Doktor :
Pozisyonlu Sedyelere Uzanma :
EMS'e Özel Market :
Z Online Oyuncu Tablosu :
F9 Çoklu Menü :

Y Çoklu Taşıma Menüsü :

---------- Paketten Videolar ----------

Zar At ve Taş Kağıt Makas :
Bagaja Girip Çıkma :
Black Market :
Polis & EMS F6 Menü :
Araç Far Değiştirici Tablet :
L Kıyafet Menüsü :
Kuyumcu Soygunu :
LSPD :
Marketler :
Maymuncuk Sistemi :
3 Adet Meslekli Mekanik :
Modlu Araç ve Modlu Motorlar :
3 Adet Farklı Motel :
Araç Parçalama :
Telefon :
Ölüm Ekranı :
Giyilebilir Çelik Yelek :
Sorunsuz Araç Bagaj Envanteri :
Polis Belgeli Silah Ruhsatı Verme :

Market Soygunu :
Banka Soygunu :
Banka Aracı Soygunu :

---------- İletişim ve Fiyat ----------

Paket Ücreti : 60 TL
Discord Ulaşım : TrickGodness#9972

Son düzenleme:
Yüksek FPS derken :d FPS kullanıcıya göre değişen birşey. Bunu idda edebiliyorsaan dolayısıyla optimizede yapmışsındır. Kullandığın optimize methodlarını oğrenebilirmiyim

Yüksek FPS derken :d FPS kullanıcıya göre değişen birşey. Bunu idda edebiliyorsaan dolayısıyla optimizede yapmışsındır. Kullandığın optimize methodlarını oğrenebilirmiyim
Herkezin kullanığı 1 optimize yöntemi vardır oda while, for looplarını düzenlemek ve loopların arasına "Citizen.Wait(5)"(marker drawlarken kesilme yaşanmaz ama 0.5ms gibi bi optimize eder) koymak. Başka yöntem varsa paylaşırsan sevinirim.

Bu arada zamanında şu Paketi parayla sattığınıda gördük. lildopee'nin Konusu(Aradaki 5 farkı bulana 100TL) lütfen forumda böyle küçük düşürmeler yapma. Arkadaş uğraşmış ve gayetde güzel bi paket yapmış üstüne çok ucuza satıyor.

Herkezin kullanığı 1 optimize yöntemi vardır oda while, for looplarını düzenlemek ve loopların arasına "Citizen.Wait(5)"(marker drawlarken kesilme yaşanmaz ama 0.5ms gibi bi optimize eder) koymak. Başka yöntem varsa paylaşırsan sevinirim.
sleep methodunu kullanabilirzin Wait arttırmadan daha etkili olduğu söylenebilir. satış yapılan scriptlerde Trigger kullananları kullanabilirsin (esx_pawnshop gibi). mesela inek sağma scripti eklendin ve satış yeri mevcut. satış yerini fonksiyonları ile beraber commentLine a alıp. yine satış kısmı olan bi scripttede aynı şeyi uygulayıp hepsini bir scriptte toplayabilirsin (trigger kullanan) GetPlayerPed(-1) limitsiz bir koddur. onun yerine oyuncu girdi kendini güncelleyen PlayerPedId() kodunu kullanabilirsin pek etkili olmayabilir. Sadece client yada sadece serverside içeren scriptleri c-p yapıp yine server ve client içeren bi scripte koyabilirsin bu sayede paketin makinaya bindirdiği yükü azaltmış olursun

Son düzenleme:
Bu arada zamanında şu Paketi parayla sattığınıda gördük. lildopee'nin Konusu(Aradaki 5 farkı bulana 100TL) lütfen forumda böyle küçük düşürmeler yapma. Arkadaş uğraşmış ve gayetde güzel bi paket yapmış üstüne çok ucuza satıyor.
arkadaşı kücümsemedim basit bi soru sordum. sattığım paket konusunda haklısın 3 4 ay önce satışını yapıyodum maaleseef piyasaya yeni girmiştim zerre birşey bilmiyodum. insanlar gelişir ve değişir. söz konusuoolan pakete 8 9 ekleme yaptım ardından satışa koydum.keşke o konuyu silebilsem :/. arkadaşın paketini kücümsemedim kullandığı opimize methodlarını sorudm 1001 tane method var

Not : satış yapacağım kişilere *bu ücretsiz bir paket bunu alıp oynamalr düzenlemeler değiştirmeler yapıp hazır hale getirdim* diyordum sürekli kimseye ücretsiz paket satıp dolandırmıyordum. -son olarak insanlar değişir ve gelişir bunun için çok iyi bi orneğim

Son düzenleme:
Paket ücretinin 60 TL olduğunu görmedim kusurar bakma 500 falan sanıyordum eğer 60 TL ise dibine kadar hakkediyosun.

paketin 60 tl olmadığını görmemiştim eğer arkadaş dediklerime kırıldıysa senin aracılığın ile ondan özürdilerim 60tl nin hakkınıdibine kadar verebilecek bi paket

Aynı şeyi benim konuma da yaptın madem piyasaya yeni girdin burada kendini uStA developer gibi göstermeye çalışma :)

Aynı şeyi benim konuma da yaptın madem piyasaya yeni girdin burada kendini uStA developer gibi göstermeye çalışma :)
piyasada 5 aydır varım kendimi usta gibi göstermeye çalışmıyorum. sadece basit bişey sordum. konundada MIXAS ta aynı şekilde yorum yapmıştı odamı kendini usta dev. gibi göstermeye çalışıyor

Konu yorumlarını karşılıklı atışma olarak kullanmayınız.

Fiyatına göre çok güzel paket eline sağlık

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!