Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [Ücretsiz] Yetkili Olmak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cypherwell

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Cypherwell#8853
FİVEM SUNUCUNUZDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORUM

Cypherwell Kimdir?

Merhaba Ben Cypherwell Yani Onur 19 Yaşında Olup Üniversite’ye hazırlanmaktayım bunun yanında 2012’den beri bilgisayarla oyunlarıyla bayaca içli dışlı olup olabildiğince fazla oyunla tanışmaya çalıştım ve sonunda kendiminde en çok oynamaktan hoşlandığım MMORPG Gibi online rol yapma oyunlarında zamanımı harcadım bunun yanında FPS tarzı aksiyon bazlı oyunlarda’da kendimi kanıtladım ve kendi çapımda ilerledim bunun yanı sıra fivem ile 02.11.2018 yılında tanışıp günümüze kadar gelmiş bulundum.

Tecrübe&Deneyimlerim

Yaklaşık Olarak 2 Yıldır Fivem Topluluğnun bir Parçasıyım ve bu süre zarfına bolca tecrübe ve deneyim edindim bunları sayıcak olursak Fivem’de kalıcı olmamı sağlayan ilk sunucu Nefes Gaming Roleplay ardından orda rolün temellerini atıp, DarkDream Roleplay’e geçiş sağladım ve uzunca bir süre sunucuda bulundum Ardından Yakın Bir Arkadaşımın Sunucu açmasıyla birlikte Sunucuya Geçiş sağladım ve yaklaşık Yedi ay Arkadaşımın Sunucusunda(versia) Bulundum ve bu zaman içerisinde ilk yetkili deneyimim olan Kayıt sorumlusu ardından Admin kıdemine ulaştım ve bazı olumsuzluklardan ötürü sunucudan çıkma kararı aldım ve belli bir süre piyasadan kendimi çektim ardından edindiğim dostluklar neticesinde kendi sunucumu kurma kararı aldım ve ilk sunucum olan Afrodit Roleplay’i kurdum yaklaşık 1-1,5 ay sunucum ile ilgilendikten sonra sunucmun tutmadığnı gördüm ve kapatma kararı aldım ve kendimi arkaplana attım ve belli bir süre normal oyuncu olarak piyadadaki bulunan sunucularda oynadım ve kendimde bulduğum eksiklikleri kapatmak için çalıştım ve Mayıs 2020’De tekrardan sunucu açma kararı aldım ve ekibim ile yoğun bir çalışma sürecine girdik ve 1 ay’lık çalışmanın sonucunda sunucumuzu açtık ve günlük 30 aktif WL’li oyuncu ile sunucumuzun altından kalktık ama makine sağlayıcımızın yaptığ yanlışlar doğrultusunda sunucumuzu kapatmak zorunda kaldık ve kapatık ardından uzunca bir süre fivem’den kendimi uzaklaştırma kararı aldım ve şimdi tekrar geri dönüyorum.

Oynadığım sunucular:

-Nefes Gaming Roleplay (2018-2019)(oyuncu)

-DarkDream Roleplay (2019)(oyuncu)

-Versia Roleplay(2019-2020)(Kayıt sorumlusu , Admin)

-Borp(2020)(oyuncu)

-Afrodit Roleplay (2020)(Yönetici)

-Nova Roleplay (2020)(oyuncu)

-Kendi Suncum ismini unutum (2020)(kurucu , geliştirici)

İlgili Olduğum Alanlar :

-Kayıt Sorumlusu

-Rol Admini

-Destek Ekibi

-Yönetim ekibi

(Başlangıç seviyesi
developer bilgim var şuan bazı eğtimler alıyorum (java script , python , lua, HTML , CSS ) Ve kendimi geliştiriyorum )

Şartlarım :

-sunucu +18 olmak zorunda *

-Sosyal rol imkanı sunan ve aile,mafya gibi oluşumların olmadığı bir suncucu *

-günlük ortalama min+30 kişinin aktif olduğu *

-Yönetim ekibinin +18 olup saygı ve eşitlik ile yürütülen bir sunucu olamsı *

-Mümkünse yeni açılan bir sunucu değilde belli bir zaman diliminde aktif olamsı *

(* yıldız işaretli bölümlerin kesin ve net bir şekilde sunucunun karşılaması gerek)

!şartların bir tanesinin bile uyulmaması durumunda hiçbir şekilde iletişime geçmeyin!

İLETİŞİM

DİSCORD: Cypherwell#4701

MAİL : [email protected]

Son düzenleme:
KrewellaTR#2641 Discorddan ulaşıyorum size
FİVEM SUNUCUNUZDA YETKİLİ OLMAK İSTİYORUM

Cypherwell Kimdir?

Merhaba Ben Cypherwell Yani Onur 19 Yaşında Olup Üniversite’ye hazırlanmaktayım bunun yanında 2012’den beri bilgisayarla oyunlarıyla bayaca içli dışlı olup olabildiğince fazla oyunla tanışmaya çalıştım ve sonunda kendiminde en çok oynamaktan hoşlandığım MMORPG Gibi online rol yapma oyunlarında zamanımı harcadım bunun yanında FPS tarzı aksiyon bazlı oyunlarda’da kendimi kanıtladım ve kendi çapımda ilerledim bunun yanı sıra fivem ile 02.11.2018 yılında tanışıp günümüze kadar gelmiş bulundum.

Tecrübe&Deneyimlerim

Yaklaşık Olarak 2 Yıldır Fivem Topluluğnun bir Parçasıyım ve bu süre zarfına bolca tecrübe ve deneyim edindim bunları sayıcak olursak Fivem’de kalıcı olmamı sağlayan ilk sunucu Nefes Gaming Roleplay ardından orda rolün temellerini atıp, DarkDream Roleplay’e geçiş sağladım ve uzunca bir süre sunucuda bulundum Ardından Yakın Bir Arkadaşımın Sunucu açmasıyla birlikte Sunucuya Geçiş sağladım ve yaklaşık Yedi ay Arkadaşımın Sunucusunda(versia) Bulundum ve bu zaman içerisinde ilk yetkili deneyimim olan Kayıt sorumlusu ardından Admin kıdemine ulaştım ve bazı olumsuzluklardan ötürü sunucudan çıkma kararı aldım ve belli bir süre piyasadan kendimi çektim ardından edindiğim dostluklar neticesinde kendi sunucumu kurma kararı aldım ve ilk sunucum olan Afrodit Roleplay’i kurdum yaklaşık 1-1,5 ay sunucum ile ilgilendikten sonra sunucmun tutmadığnı gördüm ve kapatma kararı aldım ve kendimi arkaplana attım ve belli bir süre normal oyuncu olarak piyadadaki bulunan sunucularda oynadım ve kendimde bulduğum eksiklikleri kapatmak için çalıştım ve Mayıs 2020’De tekrardan sunucu açma kararı aldım ve ekibim ile yoğun bir çalışma sürecine girdik ve 1 ay’lık çalışmanın sonucunda sunucumuzu açtık ve günlük 30 aktif WL’li oyuncu ile sunucumuzun altından kalktık ama makine sağlayıcımızın yaptığ yanlışlar doğrultusunda sunucumuzu kapatmak zorunda kaldık ve kapatık ardından uzunca bir süre fivem’den kendimi uzaklaştırma kararı aldım ve şimdi tekrar geri dönüyorum.

Oynadığım sunucular:

-Nefes Gaming Roleplay (2018-2019)(oyuncu)

-DarkDream Roleplay (2019)(oyuncu)

-Versia Roleplay(2019-2020)(Kayıt sorumlusu , Admin)

-Borp(2020)(oyuncu)

-Afrodit Roleplay (2020)(Yönetici)

-Nova Roleplay (2020)(oyuncu)

-Kendi Suncum ismini unutum (2020)(kurucu , geliştirici)

İlgili Olduğum Alanlar :

-Kayıt Sorumlusu

-Rol Admini

-Destek Ekibi

-Yönetim ekibi

(Başlangıç seviyesi
developer bilgim var şuan bazı eğtimler alıyorum (java script , python , lua, HTML , CSS ) Ve kendimi geliştiriyorum )

Şartlarım :

-sunucu +18 olmak zorunda *

-Sosyal rol imkanı sunan ve aile,mafya gibi oluşumların olmadığı bir suncucu *

-günlük ortalama min+30 kişinin aktif olduğu *

-Yönetim ekibinin +18 olup saygı ve eşitlik ile yürütülen bir sunucu olamsı *

-Mümkünse yeni açılan bir sunucu değilde belli bir zaman diliminde aktif olamsı *

(* yıldız işaretli bölümlerin kesin ve net bir şekilde sunucunun karşılaması gerek)

!şartların bir tanesinin bile uyulmaması durumunda hiçbir şekilde iletişime geçmeyin!

İLETİŞİM

DİSCORD: Cypherwell#1010

MAİL : [email protected]

Merhaba

Cypherwell Cypherwell

Hawks Roleplay kurucusu olarak bir yönetim ekibi toparlamaya çalışıyorum.!

Öncelikle sana yeni açılacak sunucu sistemimizden bahsediyim
Ayrıca yeni demişken 6 kere sunucu açmış birisiyim bu yüzden scriptsel konuda problem çekmeyiz

Dilersen şöyle anlatıyım

Aile mafya kartel baron gibi low rp sistemlerimiz yok
Ayrıca sunucuda South Side bölgesinde olması gerektiği gibi bir gunrp dönücek
Siviller e silah çok sık satılmayacak sivillere silah günde en fazla 1 kişiye fln satılıcak sivillere
Siviller görüdüğü roller genelde sosyal roller olucak gangler de tam tersi south side gibi belirlediğimiz bölgelerde gunrp dönücek.!

Bana katılmayı düşünürseniz lütfen iletişime geçmeyi unutmayınız.!

Merhaba

Cypherwell Cypherwell

Hawks Roleplay kurucusu olarak bir yönetim ekibi toparlamaya çalışıyorum.!

Öncelikle sana yeni açılacak sunucu sistemimizden bahsediyim
Ayrıca yeni demişken 6 kere sunucu açmış birisiyim bu yüzden scriptsel konuda problem çekmeyiz

Dilersen şöyle anlatıyım

Aile mafya kartel baron gibi low rp sistemlerimiz yok
Ayrıca sunucuda South Side bölgesinde olması gerektiği gibi bir gunrp dönücek
Siviller e silah çok sık satılmayacak sivillere silah günde en fazla 1 kişiye fln satılıcak sivillere
Siviller görüdüğü roller genelde sosyal roller olucak gangler de tam tersi south side gibi belirlediğimiz bölgelerde gunrp dönücek.!

Bana katılmayı düşünürseniz lütfen iletişime geçmeyi unutmayınız.!

Discord Üzerinden ulaşılmıştır

Sunucumuz tam size göre!
Merhaba! Yeni nesil bir sunucu olarak tekrar açılıyoruz! Çok güçlü bir makine ile çok iddialıyız. (Makine Bilgileri Tanıtım İçerisinde Yazmaktadır) Sunucumuzda 6 adet yayıncı bulunmaktadır. Aynı zamanda sunucumuz Stars Community ye bağlıdır. Eski ismi ile: Bigness Roleplay. Yeni ismi ile: Secret Roleplay. Seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sunucumuza Gelirsen Bana Bildirmeyi Unutma! İletişim İçin Discord: BlueMoon#0044
Sunucu Discord:

Secret RP Kalitesiyle...

Konu sahibinin talebi üzerine konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!