Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] Sorunsuz Kasaba paketi arayanlar buyrun

• Konbuyu başlatan leo00
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 3K
Arkadaşlar zamanında belli bir fiyat karşlığı sattığım ve kendimin geliştirdiği(sonradan eklemeler yaparak) paketi sizlerin beğenisine sunuyorum.Özellikle ücretsiz kasaba paketi arayanların çok çok işine yarayacak. Daha önceden açtığım SANANDREAS ROLEPLAY sunucusunda kullanmıştım. Paketin detaylı bilgisini BURADAN öğrenebilirsiniz. Yorum yaparsanız sevinirim.

Edit: Tamamen FPS dostu bir pakettir. İstediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

BAŞKA BİR LİNK ATABİLME ŞANSINIZ VARMI

Arkadaşlar zamanında belli bir fiyat karşlığı sattığım ve kendimin geliştirdiği(sonradan eklemeler yaparak) paketi sizlerin beğenisine sunuyorum.Özellikle ücretsiz kasaba paketi arayanların çok çok işine yarayacak. Daha önceden açtığım SANANDREAS ROLEPLAY sunucusunda kullanmıştım. Paketin detaylı bilgisini BURADAN öğrenebilirsiniz. Yorum yaparsanız sevinirim.

Edit: Tamamen FPS dostu bir pakettir. İstediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

paket sıkıntılı start veriyorum sunucuya girerken connection failed diyor ilgilenebilirmisiniz?

çözümü nediir
?HelloKity?#8417 DİSCORD ADRESİM BU BANA İSTEK ATARSAN YARDIMCI OLABİLRİM

neredeyse bu paketi 2 ay kullandım böyle bir sorunla karşılaşmadım.Eğer karşılaşsaydım ve çözseydim iletirdim.Ben developer değilim sadece internetten bulduğum kaynaklarla ve ingilizce bilgimle paketi geliştirmeye çalıştırdım.İnşallah bulursunuz.

'squarex!#9999 Bana Ulaşabilirmisin? Discorddan

data base i paylaşırsanız

database içerisinde 13 ocak diye var.Ekstradan olmayanları okutabilirsiniz.Paket sorunsuzdur,daha önceden ücretli sattığım 2 kişi sorunsuz kullandı.Ücretsiz kullananlardan da bir şikayet duymadım şuana kadar.İyi oyunlar dilerim.

sql okuturken SQL Hatası(1101) :BLOB/TEXT column 'Priv' can't have a default value bu hatayı veriyor

Mega harici bir link verir misiniz?

Bu kasap kapalı onu nasıl çözücez

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!