Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÜCRETSİZ ŞEHİR PAKETİ [HARP ROLEPLAY V1]

• Konbuyu başlatan Ragnarok
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 164
  • Görüntüleme 32K
alısmaksevmektendahazorgeliyor#6682 kabul edermisin arkadaşlık isteğini dcden iletişim kurayım ordan

Arkadaş zamanında beni dev olarak istemişti yanına, ben yaptım diyip after rp'nin paketini gösterdi, kanka bak configlere ayırdım scriptleri of ben şöyle devim böyle devim ama türkçeleştirme bile yapamıyor. Böyle kişiler olmamalı :/
bu olayın sonrasında bi özür dileme olayı yaşandı sonra özür dilerkende küfürler etmeye başladı yine çıktık bunu realde görsem eşşek sudan gelinceye kadar döverim hepinizin intikamını alırım arkadaşlar

bu olayın sonrasında bi özür dileme olayı yaşandı sonra özür dilerkende küfürler etmeye başladı yine çıktık bunu realde görsem eşşek sudan gelinceye kadar döverim hepinizin intikamını alırım arkadaşlar
Klasik fivem ?

blackmarket yada bu illegal şeyler satan npcler hangi script?

Başkası tarafından günlerce emek sarfedip yapılmış bi paketi benim paketim diyip millete vermen mmmmm... ne biliyim biraz saçmalık böyle bir yere varamazsın :(

Başkası tarafından günlerce emek sarfedip yapılmış bi paketi benim paketim diyip millete vermen mmmmm... ne biliyim biraz saçmalık böyle bir yere varamazsın :(
Başkasının Dedigin Bypiskanın Paketi idi daha bu paket ortada yokken biz kullanıyorduk bypiskan bizimle çalışıyordu harp sunucum 8 ay server liste aktifti şimdi konuyu baltalamayı kesip Başka Konulara Yönelebilirsin.

Bir şikayetiniz bulunuyorsa Şikayet konusu açma kuralları gereğince Şikayetçiyim Kanalına konu açabilirsiniz konuyu baltalamak alakasız yorumlar yapmak yasaktır.
Devamı haline uyarılacaksınız.
İyi forumlar dilerim..

Biri lütfen yardım edebilir mi? Kapı caliyor ve sonra satıcının yerini belirliyor ve gidiyorsun ne olabilir?

baslat.cmd tıkladığımda saniselik cmd açılıp kapanıyor.Ekrana gelmiyor bile? açılmıyor :( çözümü nedir?

bu paketteki banka soygununun adı nedir acaba?

baslat.cmd ye basıyorum bir süre çalışıyor scriptler falan başlatılıyor ondan sonra herşey tamamlandığında otomatik olarak kapanıyor. yardımcı olabilir misiniz? Discord üzerindende mesaj attım

Son düzenleme:
baslat.cmd ye basıyorum bir süre çalışıyor scriptler falan başlatılıyor ondan sonra herşey tamamlandığında otomatik olarak kapanıyor. yardımcı olabilir misiniz? Discord üzerindende mesaj attım
Baslat.batı Editleyip Dosya Konumuna Göre Güncelleyin Sorun Çözülcektir :)

paketin start'ı bir türlü verilmiyor diğer paketlerde oluyor bu pakette olmadı @ragnorok

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!