Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ÜCRETSİZ] SALTY HUD

Kanka Bir Paytaşım Yaparken Allah Aşkına Üşenmede İndirme Linkini Felan Dosya.co`dan Yükle Direk İndiriyor Gıcık

DF
şşşş leakde değil paylaşılmış
leaklerden alıp foruma atmak?
yanlış anlama dostum ama yeter ya
"saten" siz yapmadınız

Başlıkta ben yaptımmı yazıyor şu 4 lü genelde konularımı kötülüyen 4 lü bir konuyada atlamayın beee böyle yazıp indirdiğinize yemin edebilirim ama kanıtlıyamam sen kullanmazsın başkası kullanır neden burada boş yapıyorsun ? forumda ücretli satılmasından iyidir saltyhud yapıp ücretli satacak arkadaşlar varmış onu alamayacak arkadaşlar bunu kullanır görende parayla satıyoruz zanneder ama bu 4 lüyü artık görmek istemiyorumher konuma zıplamayın

DF
Başlıkta ben yaptımmı yazıyor şu 4 lü genelde konularımı kötülüyen 4 lü bir konuyada atlamayın beee böyle yazıp indirdiğinize yemin edebilirim ama kanıtlıyamam sen kullanmazsın başkası kullanır neden burada boş yapıyorsun ? forumda ücretli satılmasından iyidir saltyhud yapıp ücretli satacak arkadaşlar varmış onu alamayacak arkadaşlar bunu kullanır görende parayla satıyoruz zanneder ama bu 4 lüyü artık görmek istemiyorumher konuma zıplamayın

DF
İlk defa senin bir konuna yorum yaptım zaten kimseyede aşşağılayıcı, kötüleyici bir yorum yapmam. Sanada aynı şekilde yapmadım. Sadece arkadaşın yazdığına karşı eğlenmek için bir yorum attım. Eğer sana kötüleyici yorum yapmışım gibi geldiysede özür dilerim.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!