Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot Ücretsiz Roleplay Discord Moderasyon Botu

prometheuss

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar kendim hazırladığım moderasyon botunu size sunmak istiyorum paylaşmamın sebebi internet sitelerinde gezen kodlarla beraber düzenlenmiş bir botun şuan piyasada satışta olması o botta bazı gereksiz komutlar vardı mute , jail vs onlar olmadan güzel bir discord bot alt yapısı paylaşmak istiyorum.
Eğer bota özel komut ekletmek isterseniz onunda dosyasını atabilirim herhangi bir soru veya sorunda discorddan destek alabilirsiniz.
Bot dosyasını indirdikten sonra yapmanız gerekenler komutlar klasörüne girip ordaki komutları editlemeniz perm belirtmeniz kısaca bütün gerekli şeyler gerekli komutlarda yazıyor
2.Olarak ise Bot.js ye girip orada benim işaretlediğim yerlere belirtilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.
botun oynuyor kısımı için events klasöründen ready i acıp editlemeniz yeterlidir.
Videoya koymayı unuttuğum 1 komut var onunda ss ini atıyorum zaten bütün komutları indirdikten sonra görebilirsiniz.
discord : Prometheuss иιяνα#2494
indirme link i güncellendi artık bütün ayarları tek bir dosyadan ayarlayabilirsiniz

Özelliklerini videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

62995 62994

Son düzenleme:
ameyzing :) +sonsuz rep

söylediğin kişinin bütün moderasyon botları için komuttu benimkilere benziyenler olablilir discord.js kütüphanesi çok geniş bi kütüphane değil :D attığın yt linkini ilk defa duydum sadece komutlar isimlerine baktım istersen 3 botunda dosyasını indir adam link koymuşmu bilemem onu indir karşılaştır benzer komutlar vamı :D bilmeden sallamaya devam ke

64401
64402

zaten adam da vs ss ini 1 ay önce paylaşmış bot
benim paylaştığım botun dosyalarına bkaınca 3. aya dayanıyor aynen calıntı kanks
64403

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!