Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] | QBTOESX | HAWALI KASLI PAKET |1.90 RESMON

HERKESE SELAMLAR BUGÜN SİZLERE @kibra ENVANTERİNİ KULLANDIĞIM BİRKAÇ HATASINI BAŞKASINA FİXLETİP ÜCRETSİZ OLARAK PAYLAŞACAĞIM PAKETİN DETAYLI BİR ŞEKİLDE TANITIMINI YAPICAM.

ÖNCELİKLE BU PAKETİ PAYLAŞMAMDAKİ NEDENLERDEN BİRİSİ ŞU M3_ENVANTER LEŞİNDEN KURTULMAK NOLUR M3_İNVENTORY KULLANMAYIN.

PAKET TAM PAKETTİR YAPARKEN HERHANGİBİ BİR CLİENT or SERVER TARAFINDAN BİR HATA ALMADIM (HERHANGİBİ BİR DESTEKTE SAĞLAMIYOM ÇÜNKÜ DAŞ GİBİ ÇALIŞIYO DENEMEDİM AMA ÇALIŞIYDUR YAİNİ.)

PAKET İÇİNDE BAŞKA PAKETLERDEN ÇALDIĞIM BİRKAÇ SCRİPT VAR ONA GÖRE HEPSİNİ BEN YAZDIM.

PAKET ÖNCEDEN ESTAĞFURULLAH RP SUNUCUMDA KULLANDIĞIM ANCAK ENVANTERİ AYNI OLMAYAN (ASIL PAKETTE HARD FİX QB ENVANTER KULLANIYOM ONDAN) PAKETİN Bİ DEĞİŞİK SÜRÜMÜ RESMON DEĞERLERİ 3, 4 ARASI DEĞİŞİYODU FAZLA BİLE OLABİLİR.

PAKETTEKİ VEHİCLESHOPDAKİ ARAÇ FİYATLAINI DEĞİŞTİRMENİZ LAZIM ÇÜNKÜ HEPSİCİKLERİ 10.000$.

PAKETLE İLİGLİ

Ekli dosyayı görüntüle 64578Ekli dosyayı görüntüle 64579

Ekli dosyayı görüntüle 64580

Ekli dosyayı görüntüle 64576Ekli dosyayı görüntüle 64581
Ekli dosyayı görüntüle 64585Ekli dosyayı görüntüle 64584

RESMON DEĞERLERİ

Ekli dosyayı görüntüle 64586
Ekli dosyayı görüntüle 64587

ÖZEL İNŞAAT JİLET KARTEL KULÜBESİ

Ekli dosyayı görüntüle 64588

ÖZEL EDİŞİN LOADSCREEN

WEPHOOKLARI DEĞİŞTİRMEYİ UNUTMAYALIM ARKADAŞLAR BENİM LOG KANALINI ŞİŞİRİYONUZ
knk loading screen baya iyi satarmısın bana

hocam licenseKey hatası alıyorum sebebi ne olabilir ?

HERKESE SELAMLAR BUGÜN SİZLERE @kibra ENVANTERİNİ KULLANDIĞIM BİRKAÇ HATASINI BAŞKASINA FİXLETİP ÜCRETSİZ OLARAK PAYLAŞACAĞIM PAKETİN DETAYLI BİR ŞEKİLDE TANITIMINI YAPICAM.

ÖNCELİKLE BU PAKETİ PAYLAŞMAMDAKİ NEDENLERDEN BİRİSİ ŞU M3_ENVANTER LEŞİNDEN KURTULMAK NOLUR M3_İNVENTORY KULLANMAYIN.

PAKET TAM PAKETTİR YAPARKEN HERHANGİBİ BİR CLİENT or SERVER TARAFINDAN BİR HATA ALMADIM (HERHANGİBİ BİR DESTEKTE SAĞLAMIYOM ÇÜNKÜ DAŞ GİBİ ÇALIŞIYO DENEMEDİM AMA ÇALIŞIYDUR YAİNİ.)

PAKET İÇİNDE BAŞKA PAKETLERDEN ÇALDIĞIM BİRKAÇ SCRİPT VAR ONA GÖRE HEPSİNİ BEN YAZDIM.

PAKET ÖNCEDEN ESTAĞFURULLAH RP SUNUCUMDA KULLANDIĞIM ANCAK ENVANTERİ AYNI OLMAYAN (ASIL PAKETTE HARD FİX QB ENVANTER KULLANIYOM ONDAN) PAKETİN Bİ DEĞİŞİK SÜRÜMÜ RESMON DEĞERLERİ 3, 4 ARASI DEĞİŞİYODU FAZLA BİLE OLABİLİR.

PAKETTEKİ VEHİCLESHOPDAKİ ARAÇ FİYATLAINI DEĞİŞTİRMENİZ LAZIM ÇÜNKÜ HEPSİCİKLERİ 10.000$.

PAKETLE İLİGLİ

Ekli dosyayı görüntüle 64578Ekli dosyayı görüntüle 64579

Ekli dosyayı görüntüle 64580

Ekli dosyayı görüntüle 64576Ekli dosyayı görüntüle 64581
Ekli dosyayı görüntüle 64585Ekli dosyayı görüntüle 64584

RESMON DEĞERLERİ

Ekli dosyayı görüntüle 64586
Ekli dosyayı görüntüle 64587

ÖZEL İNŞAAT JİLET KARTEL KULÜBESİ

Ekli dosyayı görüntüle 64588

ÖZEL EDİŞİN LOADSCREEN

WEPHOOKLARI DEĞİŞTİRMEYİ UNUTMAYALIM ARKADAŞLAR BENİM LOG KANALINI ŞİŞİRİYONUZ

merhaba
dosyayı indirdim ama resources dosyasının içindeki [SC] klasörü çıkmıyor dosya bozuk diye hata veriyor yeniden atma imkanınız varmı acaba

merhaba
dosyayı indirdim ama resources dosyasının içindeki [SC] klasörü çıkmıyor dosya bozuk diye hata veriyor yeniden atma imkanınız varmı acaba
Rardan çıkarmayıp paketi çıkarttıkan sonra çıkart bozuk flan değil çalışıyor

2 farklı key denedim hatta çalıştığına emin olduğum keyler

reis meslek verilmiyor acces denied hatası veriyor superadmin verdim ne vemrem gerek

inv css'ini hüpletmek için indirdim kaliteli

kolay gelsin m3 admin cfg den steam id girmeme rağmen database den de superadmin vermeme rağmen admin komutlarını kullanamıyorum neden olabilir acaba

kolay gelsin m3 admin cfg den steam id girmeme rağmen database den de superadmin vermeme rağmen admin komutlarını kullanamıyorum neden olabilir acaba
sadece m3 değil diğer bir adet daha perm var onuda eklersen kullanabilirsin

HEX YAZAN YAZAN YERLERE HEX NUMARANIZI YAZIN VACBANNED SİTESİNDEN ALIP
Kod:
add_principal steam:HEX group.admin
add_principal identifier.steam:HEX group.admin # yetki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!