• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] | QBTOESX | HAWALI KASLI PAKET |1.90 RESMON

MithSly

FT Kullanıcı
22 Haz 2020
603
116
238
Afganistan
Discord
MithSly#5252
HERKESE SELAMLAR BUGÜN SİZLERE @kibra ENVANTERİNİ KULLANDIĞIM BİRKAÇ HATASINI BAŞKASINA FİXLETİP ÜCRETSİZ OLARAK PAYLAŞACAĞIM PAKETİN DETAYLI BİR ŞEKİLDE TANITIMINI YAPICAM.

ÖNCELİKLE BU PAKETİ PAYLAŞMAMDAKİ NEDENLERDEN BİRİSİ ŞU M3_ENVANTER LEŞİNDEN KURTULMAK NOLUR M3_İNVENTORY KULLANMAYIN.

PAKET TAM PAKETTİR YAPARKEN HERHANGİBİ BİR CLİENT or SERVER TARAFINDAN BİR HATA ALMADIM (HERHANGİBİ BİR DESTEKTE SAĞLAMIYOM ÇÜNKÜ DAŞ GİBİ ÇALIŞIYO DENEMEDİM AMA ÇALIŞIYDUR YAİNİ.)

PAKET İÇİNDE BAŞKA PAKETLERDEN ÇALDIĞIM BİRKAÇ SCRİPT VAR ONA GÖRE HEPSİNİ BEN YAZDIM.

PAKET ÖNCEDEN ESTAĞFURULLAH RP SUNUCUMDA KULLANDIĞIM ANCAK ENVANTERİ AYNI OLMAYAN (ASIL PAKETTE HARD FİX QB ENVANTER KULLANIYOM ONDAN) PAKETİN Bİ DEĞİŞİK SÜRÜMÜ RESMON DEĞERLERİ 3, 4 ARASI DEĞİŞİYODU FAZLA BİLE OLABİLİR.

PAKETTEKİ VEHİCLESHOPDAKİ ARAÇ FİYATLAINI DEĞİŞTİRMENİZ LAZIM ÇÜNKÜ HEPSİCİKLERİ 10.000$.

PAKETLE İLİGLİ

64578 64579

64580

64576 64581
64585 64584

RESMON DEĞERLERİ

64586
64587

ÖZEL İNŞAAT JİLET KARTEL KULÜBESİ

64588

ÖZEL EDİŞİN LOADSCREEN
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

GÜNCEL ARTIFACTS SÜRÜMÜNÜ PAKETE EKLEMEYİ UNUTMAYALIM

WEPHOOKLARI DEĞİŞTİRMEYİ UNUTMAYALIM ARKADAŞLAR BENİM LOG KANALINI ŞİŞİRİYONUZ

DF

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

DansValley

FT Kullanıcı
27 Ağu 2021
130
18
33
34
Bununcssini herhangi bir qbtoesx envanterde kullanabilir miyiz? Paylasım için Teşekkürler

DF
  • Beğen
Tepkiler: MithSly

MithSly

FT Kullanıcı
22 Haz 2020
603
116
238
Afganistan
Discord
MithSly#5252
Bununcssini herhangi bir qbtoesx envanterde kullanabilir miyiz? Paylasım için Teşekkürler
Teşekkürler. Tabiki evet ancak JS, HTML, CSS dosyalarını birlikte almak zorundasınız. Ayrıca images klasöründe el.png adında bir png var onuda paketinizdeki images klasörüne atarsanız kullanabilirsiniz.

DF

MithSly

FT Kullanıcı
22 Haz 2020
603
116
238
Afganistan
Discord
MithSly#5252
+UP gaun yüzne fyacın global ban listesinde adım gçiyo 🙄 😳 😕 😔

DF
Son düzenleme:

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!