Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ÜCRETSİZ] QBCore Log System

RESTINPEACE

Üye
FT Kullanıcı
Discord
! tlhT#3420
Arkadaşlar merhabalar bildiğiniz üzere yakın zamanda 2 adet paket satışa çıkarttım ve bunların birisi qbus altyapıdaydı.
qbus altyapı paketimde kullandıgım log sistemini sizlerle paylaşmak istedim.
Log sisteminin çalışması için qbus ile uyumlu me-do, banka, envanter vb şeyleri kullanmanız gerekmektedir veya gereken düzenlemeleri yapıp başka sc'lerle de kullanabilirsiniz.

KURULUM :
  • CONFIG.LUA ICERİSİNDE BOŞ OLAN WEBHOOKLARI DOLDURUNUZ.
  • SERVER.LUA ICERISINDE BULUNAN LOG SISTEMININ DISCORDA DUŞECEK İSMİNİ DÜZENLEYİN.
  • EK OLARAK BAŞKA BİR ŞEY YAPMANIZA GEREK YOK.
  • TEST ETTİM VE ŞUAN AKTİF 3 SUNUCUMDA KULLANILAN BİR SİSTEM SORUN YAŞAYACAGINIZI DÜŞÜNMÜYORUM.

Destek için discord sunucuma gelebilir veya beni ekleyebilirsiniz.
Sunucum imzamda mevcut.

tlhT#7120

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhabalar bildiğiniz üzere yakın zamanda 2 adet paket satışa çıkarttım ve bunların birisi qbus altyapıdaydı.
qbus altyapı paketimde kullandıgım log sistemini sizlerle paylaşmak istedim.
Log sisteminin çalışması için qbus ile uyumlu me-do, banka, envanter vb şeyleri kullanmanız gerekmektedir veya gereken düzenlemeleri yapıp başka sc'lerle de kullanabilirsiniz.

KURULUM :
  • CONFIG.LUA ICERİSİNDE BOŞ OLAN WEBHOOKLARI DOLDURUNUZ.
  • SERVER.LUA ICERISINDE BULUNAN LOG SISTEMININ DISCORDA DUŞECEK İSMİNİ DÜZENLEYİN.
  • EK OLARAK BAŞKA BİR ŞEY YAPMANIZA GEREK YOK.
  • TEST ETTİM VE ŞUAN AKTİF 3 SUNUCUMDA KULLANILAN BİR SİSTEM SORUN YAŞAYACAGINIZI DÜŞÜNMÜYORUM.

Destek için discord sunucuma gelebilir veya beni ekleyebilirsiniz.
Sunucum imzamda mevcut.

tlhT#7120

qb to esx için qb-core kullanmayan şekilde nasıl yapabiliriz?

qb to esx için qb-core kullanmayan şekilde nasıl yapabiliriz?
Ücretsiz paylaşılan bir qbtoesx paketin içinde envanterin yanında log sistemide vardı ama hangisi hatırlayamadım dostum fakat senin bahsettiğin sistem esx zaten

Ücretsiz paylaşılan bir qbtoesx paketin içinde envanterin yanında log sistemide vardı ama hangisi hatırlayamadım dostum fakat senin bahsettiğin sistem esx zaten
ya demek istediğim bu script qb-core kullanıyor internette bi kaynaktan esx'e çevirdim ancak çok bir sonuç alamadım log atmadı webhooklarıda girmeme rağmen bulmamda gerekiyor bi sunucunun olmazsa olmazı log

Çalışmıyor sistem yanlış yaptığım bir şey mi var acaba

Bu sistem zaten qb-core'un orjinal sisteminde var ve github da da bulabilirsin neden tekrar paylaştın onu anlamadım ayrıca senin kullandığın daha eski bilgin olsun hala klasik QbCore = nil gibi yapıları içeriyor...

Bu sistem zaten qb-core'un orjinal sisteminde var ve github da da bulabilirsin neden tekrar paylaştın onu anlamadım ayrıca senin kullandığın daha eski bilgin olsun hala klasik QbCore = nil gibi yapıları içeriyor...
şuan qb-log githubdan kaldırıldı nasıl yapacğız yardımcı olurmusun

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!