Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [Ücretsiz] QB TO ESX PAKET

muhammedd

Üye
FT Kullanıcı
Discord
discord.gg/muhammedd
Selamlar, kısa bir süre içerisinde uğraştığımız bir paketimizi bu gün ücretsiz paylaşmaktayım. Paket 2 adet sunucuda yapım aşamasında test edildi. Pakette herşey ArcadeRP uygun olarak dizayn edildi.

VirusTotal Eklemek isterdim fakat paketin gb yüksek olduğundan dolayı yükleyemedim kusura bakmayın.

Paket İçeriği:

Multicharacter |

( 4 Adet Karakter Açılabilir. esx_kashacters > config.lua içerisinde 2 karakter verilebilir hex id üzerinden )

Spawn Noktaları |

Envanter Sistemi |
( Para İtem Halinde )

Loading Screen |
( 5 Adet Resim Sürekli Değişmektedir Ve Arkada Müzik Çalmakta )

Hud |

( Saltychat Uyumlu Ses Seviyesi Kısmı Sorunsuz Çalışmakta )

F3 Menü |

( Tüm Meslekler İle Entegrelidir. )

Admin Menu |

Motel Sistemi |
( Her oyuna girdiğinizde otomatik motel odası veren sistem )

Kıyafet Sistemi |

Telefon |
( Herşeyi Sorunsuz Çalışamakta İsteğe Göre Twitter Ve Sarı Sayfalar Discorda Log Yapılabilir )

LSPD |

Hastane |

DF
yanlış anlamayın ama bu paket dedezade'nin paketi değil mi?

DF
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
.

DF
Son düzenleme:
Arkadaşlar paketin içindeki scriptler yapıldı. Her gördüğünüz paketin içerisini aynı paket sanmayın insanları boş yere yargılamayın. Bu paket içindeki scriptler düzenlendi optime edildi.

DF
dedezade + vuscav1 birleştirilerek yapılmış herhalde.

DF
paket benim v3'den devam ettirilmiş ve güzel optimize edilmiş ellerine sağlık yapmış olduğum v3 paket dedezade'nin temelinden devamı getirilmiştir her gördüğünüz pakete veya multicharachter'e dedezade deseniz bile birşey değişmiyor + rep muhammedd muhammedd ellerine sağlık tekrardan

DF
paket benim v3'den devam ettirilmiş ve güzel optimize edilmiş ellerine sağlık yapmış olduğum v3 paket dedezade'nin temelinden devamı getirilmiştir her gördüğünüz pakete veya multicharachter'e dedezade deseniz bile birşey değişmiyor + rep muhammedd muhammedd ellerine sağlık tekrardan
❤️

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!