Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket ÜCRETSİZ QB inv+ KEY Paket - Tosuncuk A.Ş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rainbowx

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
İcraatlara devam, internette gezerken buldum. İçerik konusunda bir fikrim yok ama duydum ki Venom RP'nin kurucularının yakınlarına aitmiş.

İçerisinde 64 'lük key bulunmaktadır.

Part 1 : // - Asıl scriptler bunun içerisinde.

Part 2 : // - Araç paketi indirmek zorunda değilsiniz.

VT 1 : // - Scriptlerin bulunduğu vt.

VT 2 : // - Araç paketinin bulunduğu vt.

Vol - 4 yakında...

Hype Roleplay Paketi.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
İndirmeyi başlattım bakalım nasıl paketmiş.

etiket için teşekkürler bu arada edrpv2 paket + developerlık için ne kadar teşekkür etsem azdır

agaaaaaaaaaaaaaaaaa sen paylaşmasan ben paylaşıcaktım bendede savage rp nin paketi var

Konunun altındaki hakaret içeren yorumlar tarafımca kaldırılmıştır , tekrar ettiğiniz halde uyarı alacaksınız.

Bu arada paketle uzaktan alakamız yok :D cidden bu duruma düştüğünüz için üzüldüm. Paketi bize ait gibi gösterip değişik bi algı yaratmanda garibanlığını bir kez daha ortaya koydu. Paket + developerlik hizmeti + para iadesi için tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum rainbowx Kaves

Bu arada paketle uzaktan alakamız yok :D cidden bu duruma düştüğünüz için üzüldüm. Paketi bize ait gibi gösterip değişik bi algı yaratmanda garibanlığını bir kez daha ortaya koydu. Paket + developerlik hizmeti + para iadesi için tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum rainbowx Kaves
Paketin size ait olduğuyla alakalı bir yazı göremedim? üzülmeniz gereken kişi ben değil bence sizsiniz :D

Paketin size ait olduğuyla alakalı bir yazı göremedim? üzülmeniz gereken kişi ben değil bence sizsiniz :D
8 bin TL'lik paketi çaldıran ben değilim sensin ben neden üzülüyorum LKŞFKLWEPFGKWEPĞTGKPOWQGKĞPWREOLKFGWERİGFLOREWG

kaveste bizi yemese şaşırıcaktım zaten hype rp nin paketi :D infinty değil büyük ihtimalle

çok yakında sizlerle. (leaklenmeyen paket .d)

Ekli dosyalar

• Screenshot_1232.png
    Screenshot_1232.png
    942.6 KB · Görüntüleme: 252
Moderatör tarafında düzenlendi:
#herşeygüzelolacakmustafa

Ekli dosyalar

• enayikaves.png
    enayikaves.png
    34.6 KB · Görüntüleme: 207
Rez alın birazdan venomun paketi geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!