Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ Ücretsiz ] Newqbcore Paket

seni kale alanmı var burda şakalaşıyoruz adam yerine konulmuyorsun ;) istenmediğin yerde daha fazla durma ve git lütfen.
Sizin gibiler beni nereye koyarsa koysun konumum insanların gözünde değişmiyecek, sen ve senin gibi kuklalar karşıma çok çıktı sahibi ne derse onu yapan tayfalar.. Herkesin görüşleri farklı olabilir. Kimisi kukla olur kimisi Umut :D Şimdi konuyu uzatma ben projelerime sende kuklalığına devam et.

Sizin gibiler beni nereye koyarsa koysun konumum insanların gözünde değişmiyecek, sen ve senin gibi kuklalar karşıma çok çıktı sahibi ne derse onu yapan tayfalar.. Herkesin görüşleri farklı olabilir. Kimisi kukla olur kimisi Umut :D Şimdi konuyu uzatma ben projelerime sende kuklalığına devam et.
Belli ki canını cok yaktık abicim :) Fazla hırlamana gerek yok I'm Sorry Friend

1 ay önce fivem türke kayıt olmuşsun 2019 dan beri burdayım kimsenin kuklası değilim eski konularıma bakabilirsinde ben bu arkadaşın konusunda ilk defa girdim bazı şeyleri gördüğün gibi sallıyorsun demekki sizin gibi insanlar fivemtürkü fivemi bozuyor malesef artık eski fivemi özlüyoruz yeni gelen meyveloperlar fivemi terketmeli. Başta sen olmak üzere... Kimin paketini editleyecekain gene bakalım zaman gösterecek

Son düzenleme:
mekanik scripti çalışmıyor galiba ?

lega lbırım cephanelıklerı gozukmuyor

Paket geliştiricisi : agodevz
Paket Development : Devz Workshop

Not : Chen'den alıp azcık editleyip saldım sonra paylaşıldı, paylaştıkları zamanda paketi silmemin üzerinden 2 ay geçmişti bir sorunuz olursa gg/devz gelebilirsiniz ücretsiz yardımcı oluruz.

Bu paketi kullanmak yerine ZXRP Paketini kullanmak daha mantıklı. ZXRP Paketini bende gayet çok sevmekteyim ve paranız yoksa ZXRP nin paketini kullanmanızı öneririm. Çok azıcık bile bilginiz olsa pakette 3, 4 hata var o kadar zaten halledersin çok basitler. Linkini bırakıyorum. İyi günler.

kutayın artık yeter aktif ol bak lütfen ağlıcam artık Yemin Ederim.

Paket Devz Workshop Ekibi tarafından geliştirilme aşamasındaydı ve bırakıldı, free yardım ve destek için sunucumuza gelebilirsiniz.
Development : Devz Workshop

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!