Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Web Panel [ÜCRETSİZ] Lisanslama Sistemi BIOS SERI NUMARASI - UUID - IP

Selamlar dostlarım bazı arkadaşlar eski kodumu bir arkadaş sayesinde bulup kendilerine yeni bir lisanslama sistemi yapmışlar. Sen misin benim lisanslama sistemimin kodunu çalan. Bende sırf onlar para kazanmasın diye ve forumdaki kişilerin paketlerinin çalınmaması amacıyla bugün bütün herşeyi paylaşıyorum.

1-KURULUM

• Öncelikle verdiğim sql dosyasını database'inize okutunuz.
  • Eğer webhosting kullanıyosanız config.php içindeki database bağlantı bilgilerini değiştirin.
  • XAMPP üzerine kuruyosanız değiştirmenize gerek yok bende localhost da kullandım.
  • Daha sonra creator/sets/letcode.php deki kodun ipwithspaces yerini kendi adresinize uygun değiştirin
  • Eğer mail serveriniz varsa unverified/sets/sendmail.php yi kendi serverinize göre uygulayın(E-Posta doğrulama sağlar)
  • Eğer mail serveriniz yoksa config.php deki $enablemail = true'yu false yapın.(E-Posta doğrulama kapatır)
  • Database kullanıcı adınız root ve şifreniz olmaması lazım ve database'in adı fivem olması lazım.
  • Eğer UUID(Her sisteme özel uniq kod) ile lisanslama yapmak isterseniz(daha sağlam ve güvenilir) letcode.php'deki kodun ilk satırını local f = io.popen(wmic csproduct get uuid') olarak değiştirin.
2-ÖZELLİKLER

• E-Posta doğrulama sistemi.
  • Lisans ekleme otomasyonu.
  • Gelişmiş admin menüsü.
  • Uzaktan sunucu bilgilerini görme.
  • 2 Çeşit lisanslama seçeneği(IP veya (BIOS SERI NUMARASI veya UUID)).
3-KULLANIM

• Öncelikle site adresi olarak localhost kullanmayın.
  • CMD'ye ipconfig yazın ve local ipv4 adresinizle girin örn: 192.168.0.14
  • letcode.php'deki "http:localhost/check/serial?id=" satırındaki localhost hazan yere ipv4 adresninizi yapıştırın.

İndirme Linki;

RESİM;
YAKINDA(GÜN İÇİNDE)

NOT: Sistemin ticari amaçlar için kullanılması yasaktır(üyelik satmak, sistemi satmak) sadece kişisel veya grupsal kullanım içindir.

Yakında hostingi veya sunucusu olmayanlar için site açılacaktır. Oradan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İsterseniz 75 liraya hosting + domain ile kurabilirim(Kaar payı yok).
Çalışma sistemini çözemedim sorun olmaz ize anlatırmısın

DF
üzücü bi durum emeğinize yazık ama çok iyi cevap bu paylasım yılmayın aynen devam

DF
Selamlar dostlarım bazı arkadaşlar eski kodumu bir arkadaş sayesinde bulup kendilerine yeni bir lisanslama sistemi yapmışlar. Sen misin benim lisanslama sistemimin kodunu çalan. Bende sırf onlar para kazanmasın diye ve forumdaki kişilerin paketlerinin çalınmaması amacıyla bugün bütün herşeyi paylaşıyorum.

1-KURULUM

• Öncelikle verdiğim sql dosyasını database'inize okutunuz.
  • Eğer webhosting kullanıyosanız config.php içindeki database bağlantı bilgilerini değiştirin.
  • XAMPP üzerine kuruyosanız değiştirmenize gerek yok bende localhost da kullandım.
  • Daha sonra creator/sets/letcode.php deki kodun ipwithspaces yerini kendi adresinize uygun değiştirin
  • Eğer mail serveriniz varsa unverified/sets/sendmail.php yi kendi serverinize göre uygulayın(E-Posta doğrulama sağlar)
  • Eğer mail serveriniz yoksa config.php deki $enablemail = true'yu false yapın.(E-Posta doğrulama kapatır)
  • Database kullanıcı adınız root ve şifreniz olmaması lazım ve database'in adı fivem olması lazım.
  • Eğer UUID(Her sisteme özel uniq kod) ile lisanslama yapmak isterseniz(daha sağlam ve güvenilir) letcode.php'deki kodun ilk satırını local f = io.popen(wmic csproduct get uuid') olarak değiştirin.
2-ÖZELLİKLER

• E-Posta doğrulama sistemi.
  • Lisans ekleme otomasyonu.
  • Gelişmiş admin menüsü.
  • Uzaktan sunucu bilgilerini görme.
  • 2 Çeşit lisanslama seçeneği(IP veya (BIOS SERI NUMARASI veya UUID)).
3-KULLANIM
  • Öncelikle site adresi olarak localhost kullanmayın.
  • CMD'ye ipconfig yazın ve local ipv4 adresinizle girin örn: 192.168.0.14
  • letcode.php'deki "http:localhost/check/serial?id=" satırındaki localhost hazan yere ipv4 adresninizi yapıştırın.

İndirme Linki;

RESİM;
YAKINDA(GÜN İÇİNDE)

NOT: Sistemin ticari amaçlar için kullanılması yasaktır(üyelik satmak, sistemi satmak) sadece kişisel veya grupsal kullanım içindir.

Yakında hostingi veya sunucusu olmayanlar için site açılacaktır. Oradan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İsterseniz 75 liraya hosting + domain ile kurabilirim(Kaar payı yok).
Aktif / Deaktif Bastığım Zaman localhost'a atıyo onu nerden düzeltirim acaba?

DF

Ekli dosyalar

• lisanshata.png
    lisanshata.png
    24.9 KB · Görüntüleme: 48

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!