Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETSİZ] KRAXLQB1453 | QB CORE | OPTİMİZE | KEY GİR STARTLA | HASO V1 EDİT

KraxLz

Üye
FT Kullanıcı

BU PAKET LEAKHOUSE TARAFINDAN PAYLAŞILMIŞTIR​

KRAXLQB PAKETİNİ PAYLAŞICAM PAKET HAVEFUN EDİTTİR ÜSTÜNE YAPILMIŞTIR HATALARI BUGLARI VB. BELLİDİR BAYA Bİ DEĞİŞTİRDİM ÇOK SORUN VARDI BAMBAŞKA BİR PAKET OLDU

BU PAKET HAVEFUN EDİTTİR HASONUN YAYILAN ONDAN BİRAZ BUGLU BUGLAR BELLİ YAYILMAYAN HASO PAKETTE MEVCUT ONU EDİTLER GÜNCELLER YİNE YAYARIM +REP BEKLERİM
NE FARKI VAR DİYENLER A DAN Z YE COGU SEY HUD DEĞİŞMESİ NPC KAPATILMASI SİLAH DAMAGE ARAÇ HIZ COGU BUGLU SC FİXLEMEK VVB VB VB

SQL PAKETİN İÇİNDE
BAŞLICA PAKETİN HATALARI

TGİ DEPO BUGLU
PD KAPILAR TEK 1 TARAFI ACIYOR
notify hudun altinda kaliyor
pd depo yok cephane var isteğe baglı eklenebilir
araba bozulmasi mevcut
arabada sekme fazla

| PAKET TANITIM |​

TARGET RENGİ MAVİ OLAN

1656497536982.png

İNVENTORY

türkçe hali

1656497859254.png

PHONE

DİREK NP PHONE AMA KISA BİR PREVİE
EN ALTTA EKLİ DOSYALARDA VAR!

-Nos Sistemi

-Ev Sistemi

Banka Sistemi
Tamamen metalı kartınız vardır. Şifreyi bilen kişiler kartınızdan para çekebilir.

-Soygun Sistemleri
Sunucu içerisinde şuanlık 6 aşama toplamda 9 adet büyük küçük soygun vardır. Hepsi tamamen birbirleriyle entegredir

-Pakette bilinen tüm envanter taraflı dupelar fixlendi ve log eklendi.

-GPS sistemi bilinenlerden farklı bir hale getirildi.

-Skillbar tamamen nopixel inspired şeklinde yapıldı.

-Garaj sistemi (Tamamen target uyumlu)
Eski paylaştığım pakette olan birkaç sorun fixlendi ve sıkıntısız çalışıyor. Garajı ortalamazsanız ve bu sebeple eski garaj clientinizde kaldıysa aracınızı oraya koymayacaktır. Çekilmişler vb.'de tamamen targetla beraber çalışmaktadır.

DF

Ekli dosyalar

• 1656496077146.png
    1656496077146.png
    628.5 KB · Görüntüleme: 1,054
  • 1656497524988.png
    1656497524988.png
    708.4 KB · Görüntüleme: 1,085
Son düzenleme:
vdste bakım olduğu için link gecikecek arkadaşlar

DF
+rep, bende bu aralar elimdeki bazı projeleri bitirip QBCore başlayayım diyordum, bu konu çok iyi oldu. Artık qb-core öğrenmeye bu paketle başlarım. Tekrardan eline sağlık

DF
Bu paket haso-v1 edit değil paylaştığım havefun paketinin editi. hasov1'de zaten yayıldı fakat sıkıntılı hali yayıldı. Full fix hali yayılmadı şuanda.
Yanlış bilgi vermeyin. -POLUS HASO

DF
Bu paket haso-v1 edit değil paylaştığım havefun paketinin editi. hasov1'de zaten yayıldı fakat sıkıntılı hali yayıldı. Full fix hali yayılmadı şuanda.
Yanlış bilgi vermeyin. -POLUS HASO
havefun paketi zaten hasonun kör değilsen en üstte havefun edit yazıyor haso v1 edit gelecek diyorum

DF
- Link Güncellenmiştir

DF
Son düzenleme:
- kemer takmada bir sorun mevcut bu hatayı da eklemiş olayım. :) bulduğun hataları yazarsanız paketi kullanan arkadaşlarda nerde hata olduğu bilmiş olur

DF

KRAXLQB PAKETİNİ PAYLAŞICAM PAKET HAVEFUN EDİTTİR ÜSTÜNE YAPILMIŞTIR HATALARI BUGLARI VB. BELLİDİR BAYA Bİ DEĞİŞTİRDİM ÇOK SORUN VARDI BAMBAŞKA BİR PAKET OLDU PAKETTE INJ3CT0R INJ3CT0R KARDEŞİMİN EMEĞİ VAR HATALARI FELAN BİRLİKTE DÜZELTTİK​

paket +200 kaldırır

BU PAKET HAVEFUN EDİTTİR HASONUN YAYILAN ONDAN BİRAZ BUGLU BUGLAR BELLİ YAYILMAYAN HASO PAKETTE MEVCUT ONU EDİTLER GÜNCELLER YİNE YAYARIM +REP BEKLERİM​

NE FARKI VAR DİYENLER A DAN Z YE COGU SEY HUD DEĞİŞMESİ NPC KAPATILMASI SİLAH DAMAGE ARAÇ HIZ COGU BUGLU SC FİXLEMEK VVB VB VB​

DİSCORD ADRESİM ! KraxL#0022 VEYA! KraxL#0001 / !NJ3CT0R#1337​

w/ INJ3CT0R INJ3CT0R (car pack ve sikah skin pack dosyasını cıkardım aşırı fazla gb nedeniyle)​

SQL PAKETİN İÇİNDE​

BAŞLICA PAKETİN HATALARI​

TGİ DEPO BUGLU
PD KAPILAR TEK 1 TARAFI ACIYOR
notify hudun altinda kaliyor
pd depo yok cephane var isteğe baglı eklenebilir
araba bozulmasi mevcut
arabada sekme fazla

| PAKET TANITIM |​

TARGET RENGİ MAVİ OLAN

Ekli dosyayı görüntüle 75894

İNVENTORY

türkçe hali

Ekli dosyayı görüntüle 75896

PHONE

DİREK NP PHONE AMA KISA BİR PREVİEW
EN ALTTA EKLİ DOSYALARDA VAR!

-Nos Sistemi

-Ev Sistemi

Banka Sistemi
Tamamen metalı kartınız vardır. Şifreyi bilen kişiler kartınızdan para çekebilir.

-Soygun Sistemleri
Sunucu içerisinde şuanlık 6 aşama toplamda 9 adet büyük küçük soygun vardır. Hepsi tamamen birbirleriyle entegredir

-Pakette bilinen tüm envanter taraflı dupelar fixlendi ve log eklendi.

-GPS sistemi bilinenlerden farklı bir hale getirildi.

-Skillbar tamamen nopixel inspired şeklinde yapıldı.

-Garaj sistemi (Tamamen target uyumlu)
Eski paylaştığım pakette olan birkaç sorun fixlendi ve sıkıntısız çalışıyor. Garajı ortalamazsanız ve bu sebeple eski garaj clientinizde kaldıysa aracınızı oraya koymayacaktır. Çekilmişler vb.'de tamamen targetla beraber çalışmaktadır.
adminlik bozuk mu yoksa bende mi öyle başka bir adminlik bile kurdum olmadı

DF
adminlik bozuk mu yoksa bende mi öyle başka bir adminlik bile kurdum olmadı
HeidiSQL>tgiannv2>permissions> örnekteki gibi doldurun
Lisans id (players kısmında var) steam:hex god Şeklinde sonra res atın oyunda /admin deneyin

DF
Paketi yapan UpTaR ne anlatıyonuz kanka ne farkımız ? asdhkahdkahk

DF
Paketi yapıp paylaşan benim aq ne farkımız lkasjhşdlsa
aynen kanka bak suan sen yaptın edit yazıyor edittttttttttttttttttttttt körmüsün la ediTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

DF
Bundan önce paylaşılan Have Fun paketi direkt çöp paketti. Bir sürü hata vermekteydi ve aptal aptal scriptleri çalışmamaktaydı. Adamlar burada uğraşıp editliyor ve piyasaya tamamen fix bir qbus ve full targetlı paket sunuyor ve siz hâlâ çekemeyip kötü eleştiriler yapıyorsunuz. Eleştireceğinize madem siz fixleyip siz sunsaydınız piyasaya. Şimdi gelip burada laga luga yapmanın anlamı yok. Ellerinize sağlık sizin de INJ3CT0R INJ3CT0R KraxLz KraxLz

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!