Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] [KAFKAS] Şehir ve Kasaba Çalışma TEST Paketleri

• Konbuyu başlatan KAFKAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 3K
K

KAFKAS

Guest
Selamlar FiveMTÜRK
Yaklaşık 3 4 ay önceye ait olan ve bana ait olan TEST paketlerimi ücretsiz olarak paylaşmak istiyorum.
FiveM Türkiye -
Suudi Arabistan ve Avrupa sunucularına öncülük eden ekibim ile eski çalışmalarımızı içeren paketlerdir.

Paketlerin hikayesi çok uzun lakin bu işe yeni başlamış olan insanların işine yarayacak kaliteli dökümanlara sahip güçtedir.
Çoğu sunucunun kullandığı sistemlerin gelişmiş versiyonlarına erişebilirsiniz.

DATABASE yoktur. Uygun database ile eşleştirerek çalıştırabilirsiniz. Database olmamasının sebebi TEST Paketleri olmalarıdır.
" Her paketin DATABASE verileri farklıdır."

İçerisinde çeşitli yazılımlarımın alt yapıları ve test denemeleri yaptığım çeşitli scriptlere erişebilirsiniz.
Paketler sağlıklı çalışmamaktadır. Bu paketlere destek vermiyorum. Paketler eski paketlerdir bununla ilgili soru çok geliyor. "abi çalışmıyor neden" gibi Tüm sorumluluk indirenlere aittir. Paketler yüzünden çıkacak olan arızalara, network bazlı veya diğer aksamalar gibi problemlerde sorumluluk tamamen İNDİRENLERE AİTTİR.

Geliştirici olmak isteyenlere tavsiye edebileceğim dökümanlar mevcuttur.
THE GAME ENGINEERING Ekibi ve CFX Takımı ile yaptığımız SCRIPT - Grafik tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Sunucu açacak olan arkadaşlara PROFESYONEL bir şekilde yazılım,siber güvenlik, hile güvenliği ve sunucu paketleri konusunda destek veriyorum. BİT Pazarı mantığı ile çalışan kişilere paranızı boşa harcamayın.

DISCORD Üzerinden Ulaşabilirsiniz

KAFKAS#2932

"Ekibimin tavsiyesi hali hazırda var olan sunucu dosyanızın içerisine bu dosyalar içerisindeki yazılımları eklemeniz. Yazılımları eklemeniz durumunda çoğu Türkiye sunucusunun önü açılmış olur :)"

Paket - 1 :
Paket - 2
:
Paket - 3 :
Virüs Total yapılmamıştır. Dosya boyutu yüksek olduğu için standart ESET Online Scanner ile tarama yapılmıştır.
ESET VİRÜS TARAMA SONUCU :

Hem gururluyuz hemde daha çok çalışmalıyız.
İnsanların emekleri çalınabilir, peki ya fikirleri ?

Küçük insanlar kişilerle, büyük insanlar FİKİRLERLE uğraşır.
Ekibimiz ile yaptığımız çalışmaların altına genelde şu notu düşeriz "
KAFKAS FİKİR | SANAT"

Hikayesi ve karakterleri önemsiz gereksiz olduğu için anlatma gereği duymuyorum. Lakin beni destekleyen sayısız dostumu, yanımda duran işinin ehli insanları asla unutmayacağım :)

FiveM Sektöründe 2 Yılı devirmiş ben ve diğer oyun sektörlerinde çalışmalar yürüten 12 kişilik THE GAME ENGINEERING EKİBİM ile FiveM ve Yeni Açılacak olan RedM alt yapılarında çalışmalar yürütüyoruz.

25 REFERANSIMIZ İLE

Türkiye'nin sistem, fikir ve yenilikçi çözümlerinin ÖNCÜSÜ oluyoruz ve diyoruz ki
DAHA YENİ BAŞLIYORUZ ;)

2984

Ekli dosyalar

• 43.png
    43.png
    8.6 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleme:
Arkadaşlar, yaptığınız yorumlara cevap verilmeyecektir. Konu kapalı gibi düşünebilirsiniz. Bu yazılımlar ile ilgili destek,soru,görüş,öneri,eleştiri,yerme,yıkma,hikaye gibi gibi yorumlarınızı kendi içinizde yapınız. Kesinlikle bu yazılımlara destek verilmiyor. İlginiz için çok teşekkür ederim. Yorum yapmazsanız çok memnun olurum.

deleted.

Başarılı paylaşım. Umarım birilerinin işine yarar.

.

Son düzenleme:
nn

Son düzenleme:
B babasayrox keşke konuyu okusan dostum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!