Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretsiz] Hareketli NPC Doktor

MadN

Üye
FT Kullanıcı
Script i resources kısmında uygun bir yere attıktan sonra startını verip kullanmaya başlayabilirsiniz.
Öldüğünüzde server da 2 doktor yoksa /doktor yazarak çağırabilirsiniz.
İndirme linki:

Virüs Total:

Ekli dosyalar

• 2020-02-03 (3)_LI.jpg
    2020-02-03 (3)_LI.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 512
  • 2020-02-03_LI.jpg
    2020-02-03_LI.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 477
Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla bu scripti denemiştim istediğimiz kadar doktor çagırabiliyor. ve buga giriyordu umarım fixlemişsinizdir

Bildiğim kadarıyla bu scripti denemiştim istediğimiz kadar doktor çagırabiliyor. ve buga giriyordu umarım fixlemişsinizdir
şuan öyle bir sorun yok siz istediğiniz kadar /doktor yazsanızda 1 tane doktor geliyor

Konuya virüs total eklermisiniz..

Eklendi

Fivem forumda paylaşıldığı şekilde paylaşılmış script indirdiğim zamanda ayrı bir kodalamaya rastlamadım. Gene aynı sorunla karşılaşırsın.

Merhabalar, oyuncular 10 dakika geçtikten sonra bu scripti kullanabilmelerini istiyorum.Bunu nasıl sağlayabilirim?

elinize sağlık sorunsuz

Doktorun motorla gelmesi saçma olmamış mı sizce de?

eğer bug çözülmediyse şöyle bir olayı var bu scriptin eğer /doktor olarak spamlarsan heryerde beyaz gömlekli npc lerde doluşuyor ve bir süre sonra kendi etraflarında dönmeye başlıyolar ve işin komik olayını söyleyim size eğer 1 tane doktora yanlışlıkla vurursan bütün doktorlar sana saldırıyor :D o yüzden dediğim gibi bug ı çözüldüyse kullanılabilir.

eğer bug çözülmediyse şöyle bir olayı var bu scriptin eğer /doktor olarak spamlarsan heryerde beyaz gömlekli npc lerde doluşuyor ve bir süre sonra kendi etraflarında dönmeye başlıyolar ve işin komik olayını söyleyim size eğer 1 tane doktora yanlışlıkla vurursan bütün doktorlar sana saldırıyor :D o yüzden dediğim gibi bug ı çözüldüyse kullanılabilir.
Scriptin baz alındığı kaynak kodu benim düzenleyip paylaştığım fransua-yolyardım scriptinin ham kodlamasına dayanmakta.
Sıfırdan yazılıp geliştirlmediği sürece bu sorunun çözülebileceğini sanmıyorum :)

Scriptin baz alındığı kaynak kodu benim düzenleyip paylaştığım fransua-yolyardım scriptinin ham kodlamasına dayanmakta.
Sıfırdan yazılıp geliştirlmediği sürece bu sorunun çözülebileceğini sanmıyorum :)
o yüzden diyorum işte klasör adını değiştirmek ve paylaşmak sakıncalı oluyor bugları devam ettiğinden ötürü bi anlamı olmuyor..

o yüzden diyorum işte klasör adını değiştirmek ve paylaşmak sakıncalı oluyor bugları devam ettiğinden ötürü bi anlamı olmuyor..
Scriptteki bahsettiniz gibi bir bug bulunmamakta isterseniz kendinizde deniyebilirsiniz

//

Son düzenleme:
//

Son düzenleme:
morph3 morph3 teşekkür ederim kaynak olarak gösterdiğin için.

Bu script tabi baya bir gelişti arkadaşlar ve temel olarak alınan scriptten ayrıldı.

Son hali
bu şekilde. Fakat bunu ücretsiz olarak paylaşmayacağım. Bunun sebebi de her developer biraz araştırma ve terleme sonrasında bu scripti yapabilecek düzeye gelebilir. Türk Developer yapımı scriptler çok az çünkü süerkli satın alma ve free kovalama peşindeyiz. FiveM forumda konu açabilecek düzeyde olabilecek bir piyasayken şu an yerlerde olan bir FiveM piyasamız var. Neyse lafı uzatmadan biraz daha kendinizi geliştirip, çalışma mantığını izleyerek kavrayıp yapmayı deneyerek geliştirme yapabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!