Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [UCRETSIZ] GAUNTHLOWUN 250LİRAYA SATTIĞI BEDAVA PAYLAŞILAN PAKET BUYRUN M3 İNFİNİTY

Konu içerisindeki virüs total bağlantısı başka foruma yönlendirme yaptığı için, konu sahibinin profiline uyarı puanı eklenmiştir.
Virüs Total bağlantısını 12 saat içerisinde güncellemeniz gerekmekte!​

Konu içerisindeki virüs total bağlantısı başka foruma yönlendirme yaptığı için, konu sahibinin profiline uyarı puanı eklenmiştir.
Virüs Total bağlantısını 12 saat içerisinde güncellemeniz gerekmekte!​
Bruh

Konu altındaki tartışma ve uygunsuz içerikli mesajlar tarafımca kaldırılıp temizlenip, gereken uyarılar verilmiştir.

lini paylaştığin yer bakıma girmiş istesi başka bir yerden paylaşabilrmisin acaba

jasdaslşdkas benim değil bu paket viber free paketi bu ben viber free paketi üzerinde çalışıp zaten temel bi paket oldugu gibi satışa sunulmaz üzerinde çalışıp normalde satmıyacaktım serverimde oynayan birisi baktım paketi satıyormusun diyince ilk ona sattım sonra başkası geldi böyle böyle sattım gayet memnun kaldılar hani viber - free drekt olarak satılıcak bir paket değil bunu söylüyorum gerekli açıklama yaptığımı varsayıyorum + discord'da satıyorum sitede değil bu çocuğa koyan ne bilmiyorum.
gaunthlow- bebeim biz developerız ya altyapı çalıntı ama yeminime kuran kendi paketim
müşteri- bende scriptlerde viber görünce viberin paketi zannetmiştim

gaunthlow- bebeim biz developerız ya altyapı çalıntı ama yeminime kuran kendi paketim
Gerçekten yazık la 1 müşteri kaybettin girdiğin triplere bak 5 kuruşluk hostunu insanlara yediriyorsun önermiyorum kimseye + bu benim şuanki satışta olan paketim değil

melek_baykal.jpg

aga sende bi ara federal'in esx paketi satmıyormuydun yaaaa

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!