Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (Ücretsiz) Full Fix M3 Paket

AlperMiddlehead

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Middlehead#1881
Arkadaşlar hepinize selamlar bugün sizlere bazı developer arkadaşlarımız ile yaptığımız paketi paylaşıyorum (Developer arkadaşalarımız isimlerini paylaşmamızı istemediğinden paylaşmıyorum) Paket kapanmış Poseidon Reborn Roleplay V2'ye aittir Altyapısını (izinsiz) aldıklarını söyleyen Nova RP'de de bulunmaktadır. İyi kullanımlar diliyorum. Paket hakkında destek sağlamıyorum. Discord sunucumuzda paketin gerekli fotoğrafları paylaşılmıştır.

/
/

DF
Son düzenleme:
+rep sunucu açmak isteyenler paketi rahatlıkla kullanabilir. 0 bug ve +FPS

DF
İsim vermemezlik felan yok ben yaptım paketi ücretini de teslim aldım üniversite sınavımdan önceki son paketim seneye görüşürüz paylaşmalarına onayım var.
Temel ve bazı scriptler viber_free | vusca_v1 adlı paketlerden alınmıştır sınavdan sonra görüşürüz :)

DF
İsim vermemezlik felan yok ben yaptım paketi ücretini de teslim aldım üniversite sınavımdan önceki son paketim seneye görüşürüz paylaşmalarına onayım var.
Temel ve bazı scriptler viber_free | vusca_v1 adlı paketlerden alınmıştır sınavdan sonra görüşürüz :)
eyw eyw fadil bey kolay gelsin sınavda'da

DF
Teşekkür ederiz paket için :D

DF
Konu içerisindeki discord bağlantısı kaldırılmıştır.​

DF
Başka yere upload etme şansınız varmı burdan indirilmiyor.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!