Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [Ücretsiz] FiveM Database Yönetme Botu

Node.js kurarak node bot.js komutu ile botunuza start verebilirsiniz. Bazı modüllerin kurulu olmadığını belirten hata vericektir, npm i moduladi komutunu kullanarak modülleri kurun ve yeniden start verin. Botunuz hazır ^^
sıkıntısız aktif verdim teşekkürler prefiximi e belirledim e!yetkiler yazınca hiçbirşey olmuyor

sıkıntısız aktif verdim teşekkürler prefiximi e belirledim e!yetkiler yazınca hiçbirşey olmuyor

prefixinizi e! olarak belirlemelisiniz, şuan eyetkiler yazarsanız komut çalışacaktır yoksa ^^

80.253.246.59 - Uzak Masaüstü Bağlantısı 13.10.2020 17_15_44.png yükledimhatasız açtı konut kullanınca böyle hata alıyorum hatta bundan önce yetkiler denediğimde rolünüzün izni yok gibisinden bişi demişti sonra rolü ayarladım ama bu seferde hata verdi böyle

.

Itami Itami kanka ana dosyandaki komut düzenini anlamak için 2 dakika geçmesi gerekti kendine ait tarzın güzelmiş .d mysql ile ilgilenmediğim için yazmamıştım bu tarz komut dosyaları işime yaradı brom çok saol.

Itami Itami kanka ana dosyandaki komut düzenini anlamak için 2 dakika geçmesi gerekti kendine ait tarzın güzelmiş .d mysql ile ilgilenmediğim için yazmamıştım bu tarz komut dosyaları işime yaradı brom çok saol.

Alışkanlığım sağolsun ?, iyi kullanımlar

Alışkanlığım sağolsun ?, iyi kullanımlar
İnan bana o uzun uzadıya boşluklar ile benim bileşik tarzım arasındaki fark yüzünden gözüm kanadı bi hiç alışık değilmişim .d Çok uzun zaman ı-olmuş başkasının yazdığı komutlara bakmayalı onu fark ettim.

Hex ekleme vs mevcut mu ?

Selamlar Millet Nasılsınız ;)

Ekde paylaşacağım botu makinanıza kurup düzenleyerek kendi FiveM botunuzu oluşturabilir sunucunuzu yönetebilirsiniz. Eğlence komutları koymak isterdim ama konudan uzaklaşmak istemedim. Kodları heryerde dolaşıyor çoğu kardeşimizin yaptığı gibi kopyalayabilirsiniz.

Özellikleri

-CK Atma
-Telefon Numarası Değiştirme
-Banka Hesabının Parasını Düzenleme
-Üstteki Nakit Parayı Düzenleme
-Garaj Log
-Bagaj Log
-Giriş Çıkış Log
-Meslek Verme
-Ad Güncelleme
-Oyuncu Bilgisi Alma
-Bug Düzeltme (Spawn Location Değiştirir)

Ekran Görüntüleri:

Ekli dosyayı görüntüle 29332

Sürekli Güncellenmektedir

Herhangi Bir Yardıma İhtiyaç Duyarsanız Discord Hesabım: Itami#1192

nasıl yapacağım knk video çekermisin

nasıl yapacağım knk video çekermisin

Botu makinanızın bulunduğu sunucuya kurup, normal bot kurulumu gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. /Komutlar klasöründeki komutları kod editörü ile açarak database bilgilerinizi düzenlemeniz durumunda botunuz hazır olucaktır.

Güzel Paylaşım.

Güncel

hocam arkadaş istegi attım bi bakabilirmisin

kral discord ark attım bakarmısın ?

merhaba beni eklermisiniz rica etsem

?CanBey - 29#7038

DİSCORD

nick ichbinvelux dcden ekleyebilir misin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!