Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [Ücretsiz] FiveM Database Yönetme Botu

Itami

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Itami#1192
Selamlar Millet Nasılsınız ;)

Ekde paylaşacağım botu makinanıza kurup düzenleyerek kendi FiveM botunuzu oluşturabilir sunucunuzu yönetebilirsiniz. Eğlence komutları koymak isterdim ama konudan uzaklaşmak istemedim. Kodları heryerde dolaşıyor çoğu kardeşimizin yaptığı gibi kopyalayabilirsiniz.

Özellikleri

-CK Atma
-Telefon Numarası Değiştirme
-Banka Hesabının Parasını Düzenleme
-Üstteki Nakit Parayı Düzenleme
-Garaj Log
-Bagaj Log
-Giriş Çıkış Log
-Meslek Verme
-Ad Güncelleme
-Oyuncu Bilgisi Alma
-Bug Düzeltme (Spawn Location Değiştirir)

Ekran Görüntüleri:

29332

Sürekli Güncellenmektedir

Herhangi Bir Yardıma İhtiyaç Duyarsanız Discord Hesabım: Itami#1192

DF
Son düzenleme:
nıce bot dostum eyw keşke kurulumuda yazsaydın bilmeyen arkadaşlar var

DF
Tek sorun sanırım denediğim kadarıyla nakit gönderiyoruz anlık olarak oyun içerisinde aktarılmadıgından karakter çıkınca üzerinde ki mevcut dataya yazılıyor yine eski haline geliyor yani keşke item gönderme şeklinde yapılsaymış 'cash veya 'black_money' tarzı

DF
Tek sorun sanırım denediğim kadarıyla nakit gönderiyoruz anlık olarak oyun içerisinde aktarılmadıgından karakter çıkınca üzerinde ki mevcut dataya yazılıyor yine eski haline geliyor yani keşke item gönderme şeklinde yapılsaymış 'cash veya 'black_money' tarzı

Karakter oyunda olduğu sürece veri değişse bile eski haline dönüyor. Bu yüzden para verisi sıkıntı çıkartabiliyor, bunun yaşanmaması için aslında yetkiler komutunda özellikle not geçtim. İşlem yapılan oyuncu oyun dışında değilse işlem etki etmeyebilir diye, yinede dediğini önümüzdeki günlerde düzelteceğim. Mağlum daha yeni başladı ^^

DF
Karakter oyunda olduğu sürece veri değişse bile eski haline dönüyor. Bu yüzden para verisi sıkıntı çıkartabiliyor, bunun yaşanmaması için aslında yetkiler komutunda özellikle not geçtim. İşlem yapılan oyuncu oyun dışında değilse işlem etki etmeyebilir diye, yinede dediğini önümüzdeki günlerde düzelteceğim. Mağlum daha yeni başladı ^^

Disc-İnventory ve item halinde cash kullananlarda farklı olucaktır çünkü para item olarak envanterinde kaldıgından oyuncu offline bile olsa tekrar girdiğinde envanterde ki parayı user tablosuna yazacaktır onu bi kafana göre kurgula kanka ben baktım bi mantık yürütemedim :D

DF
Eline sağlık paralı botlarla aynı

DF
Ellerine sağlık çoğu kişinin işini kolaylaştırcak bazılarınında ekmek teknesini batırcak bir paylaşım.Başarılı ?

DF
Itami ! ⚜ ??????????#9999 üzerinden sana istek attım bir bakarmısın rica etsem

DF
Gerçekten iyi olmuş. Piyasa içinden biri olarak şu komutları satan o kadar kişi var ki... Bir discord botu kodlamak gerçekten şuan 2 saatinizi alacak birşey. Hele çakma developlar(dili bilmeden komut kopyala yapıştır yapanlar) o kadar türedi ki onlar yüzünden bizde suçlanıyoruz.

DF
+çok yararlı

DF
Dediğiniz herşeyi ayarladım aktif nasıl verebilirim ve ondan önce yüklemem gereken modül vb var mı

DF
şuana kadar gördüğüm en başarılı sistem tebrik ederim

DF
Dediğiniz herşeyi ayarladım aktif nasıl verebilirim ve ondan önce yüklemem gereken modül vb var mı

Node.js kurarak node bot.js komutu ile botunuza start verebilirsiniz. Bazı modüllerin kurulu olmadığını belirten hata vericektir, npm i moduladi komutunu kullanarak modülleri kurun ve yeniden start verin. Botunuz hazır ^^

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!