Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç (Ücretsiz) Bayan öğretmenden hatasız değ(İ)şensiz Clarg Cars!!!

blrag

Üye
FT Kullanıcı
Çöp değerindeki arabaları parayla satan clarg arkadaşımızın yaptığı ayıbı kapatmak boynumuzun borcudur.
Aşşağıdaki linkte birkaç tanesi mevcuttur

HATASIZ BOYASIZ HERHANGİ BİR TRAMER KAYDI BULUNMAMAKTADIR. ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

Son düzenleme:
teşekkür ederim çok ihtiyacım vardı artık gun rp sunucumu gönül rahatlığıyla açabilirim +rep

Paylaştığın link daha öncesinde forumda paylaşılmıştı zaten. Neyse paylaşım konusunu bir kenara koyduğumuz zaman ortada bir emek var ve sen bu emeğe çöp diyorsun xd Fivem TR sizin gibi insanlar yüzünden gelişmiyor

Paylaştığın link daha öncesinde forumda paylaşılmıştı zaten. Neyse paylaşım konusunu bir kenara koyduğumuz zaman ortada bir emek var ve sen bu emeğe çöp diyorsun xd Fivem TR sizin gibi insanlar yüzünden gelişmiyor
teşekkürler yanıtınız ekibimize ulaştırıldı (y)

Neyin emeği kardeşim tüm sunucular internetten indirerek kendi sunucularında müthiş paralara satıyor, indirdiğin şeyi sunucuya yüklemek emek mi? Bu arada dünyada fivem camiasında araç yapan bir çok yabancı geliştirici marka var , sorki hangi türk sunucusu gidip para verip almış? doğrusu hangisi sence? bence emeğe para verip alıp oyunculara iyi hizmet vermek. Adam telefonu çalmış sunucusuna yüklemiş sonra utanmadan yazmış oyunculara eski telefon geri gelsin mi diye, niye o telefona çünkü 100 kere güncelleme gelmiş, güncelleyemiyorda çünkü lisansı yok adamda,işin içinden de çıkamıyor? Kızılay gibi olmuş sunucular hepsi aynı, Nefesime yazık

Neyin emeği kardeşim tüm sunucular internetten indirerek kendi sunucularında müthiş paralara satıyor, indirdiğin şeyi sunucuya yüklemek emek mi? Bu arada dünyada fivem camiasında araç yapan bir çok yabancı geliştirici marka var , sorki hangi türk sunucusu gidip para verip almış? doğrusu hangisi sence? bence emeğe para verip alıp oyunculara iyi hizmet vermek. Adam telefonu çalmış sunucusuna yüklemiş sonra utanmadan yazmış oyunculara eski telefon geri gelsin mi diye, niye o telefona çünkü 100 kere güncelleme gelmiş, güncelleyemiyorda çünkü lisansı yok adamda,işin içinden de çıkamıyor? Kızılay gibi olmuş sunucular hepsi aynı, Nefesime yazık
adam haklı bilader

Konu Clarg'ın yaptığı araçlar hakkında değil mi? Konuyu değiştirip telefona nerden geldin? Fivem TR de bana adam akıllı sunucu say desem 200 sunucudan sadece 2-3 tane sunucu sayarsın çünkü geri kalan hepsi bir birinden çalıp aynı şeyleri yapmaya çalışıyor. Herkes birisinin yaptığı şeyi çalarak sunucusuna ekliyor veya forumlarda paylaşıyor ve paylaştığı zamanda Fivem TR camiası gelişmek yerine kötüye doğru gidiyor. Kötüye gitme sebebide sizin gibi insanların sürekli bir şeyler peşinde olması. Ayrıca bildiğim kadarıyla Clarg araçları alıp onlara 3D Modelleme

Konuyu daha çok uzatmayacağım çünkü fivem tr'ye herhangi bir katkı sağlamamış insanlarsınız 👌

leak discord sunucusu sahibi adam haktan, hukuktan ve emekten bahsediyor, bu kadar ironik olmayı nasıl başarıyorsunuz hiçbir fikrim yok cidden. fivem tr cidden komik bir yer :D

leak discord sunucusu sahibi adam haktan, hukuktan ve emekten bahsediyor, bu kadar ironik olmayı nasıl başarıyorsunuz hiçbir fikrim yok cidden. fivem tr cidden komik bir yer :D
Ne bahsediyorsun? Son 6-7 aydır linev de normal bir oyuncu olarak oynuyordum ve hiçbir şekilde piyasa ile ilgilenmedim. Aktif olarak normal bir oyuncu olarak cuberp de arkadaşlarım ile birlikte bulunuyorum. Bu süre zarfında da key satışından başka bir şey yapmadım :)

Ne bahsediyorsun? Son 6-7 aydır linev de normal bir oyuncu olarak oynuyordum ve hiçbir şekilde piyasa ile ilgilenmedim. Aktif olarak normal bir oyuncu olarak cuberp de arkadaşlarım ile birlikte bulunuyorum. Bu süre zarfında da key satışından başka bir şey yapmadım :)
neden açıklama yapma gereği duydun ki madem böyleyse 🤮

• Haha
Tepkiler: CHs
açıklama için çok kasma güzelim, key satışı demişken makinelerden çaldığınız au key'i 18 farklı kişiye mi satıyorsun? 🤠

• Haha
Tepkiler: CHs
Konu Clarg'ın yaptığı araçlar hakkında değil mi? Konuyu değiştirip telefona nerden geldin? Fivem TR de bana adam akıllı sunucu say desem 200 sunucudan sadece 2-3 tane sunucu sayarsın çünkü geri kalan hepsi bir birinden çalıp aynı şeyleri yapmaya çalışıyor. Herkes birisinin yaptığı şeyi çalarak sunucusuna ekliyor veya forumlarda paylaşıyor ve paylaştığı zamanda Fivem TR camiası gelişmek yerine kötüye doğru gidiyor. Kötüye gitme sebebide sizin gibi insanların sürekli bir şeyler peşinde olması. Ayrıca bildiğim kadarıyla Clarg araçları alıp onlara 3D Modelleme
Bak bu konuları açan kişiyi uzaktan yakından tanımam, bu sayfaya yorum yapanlarıda. Sana tek bir şey söyleyeceğim adam gibi 2 -3 tane sunucu var dediğin sunucularda internetten bedava indirmece yani onlarda kızılay, girdim hepsini biliyorum. Onlara saygı duyarım kendi tercihleri, fakat sana fivem tarihinde güzel haber vereceğim. Haziranda sunucu açıyorum, şuan ekonomi kısmındayım. Bugüne kadar scriptler, ymap'ler harcadığım para 42.000 TL (her şey lisanslı yani), 55 tane donate arabası 1.870 Dolar türkiyede kimsede olmayan her biri 34 dolar, harita yurt dışından popüler birinden alındı daha diğer şeyleri buraya yazmıyayım vs vs vs, şimdi diyeceksinki atıyor bu ama herşey keymaster da gözüküyor. Sözlerime son verirken burda amacım kimseyle tartışma yaratmak değil, sadece uzun zamandır bu oyunu oynadım ve aynı şeyleri görmekden sıkıldım, yaşı ufak olup sunucu sahibi olanlar bağlı bulunduğu evin odasına girince sanki holding sahibiymiş gibi sunucu yönetmeleri, (patron havaları) vs vs üzücü bir olay, Bu forum konusunu tesadüfen gördüm. Girip yorum yapmak geldi, yani araç vs indirmek değildi bunuda dile getireyim yani, yaş olarak sizden büyük biri olarak, görüşmek üzere iyi forumlar sizlere.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!