Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] %30 İNDİRİM | ZİRVE PACK V4 HAZIR | QBTOESX İNFİNİTY | GELİŞMİŞ META SİSTEMLER

BakiTelli

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
bakitelli.com
ÖNCELİKLE HEPİNİZE SELAMLAR :

BİR KAÇ AYDIR ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIM PAKETİMDE SONA SONUNDA VARDIM

V3 PAKETİMİN ÇIKTIĞI GÜNDEN SONRA ÜZERİNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIM VE V3 PAKETİM ÇIKALI 2.5 AY OLUYOR

PAKET +70 İLE DENENDİ (GÜNCEL DEĞER) VE İÇERİSİNDE BULUNAN TÜM BUG VE HATALAR TARAFIMCA FİXLENDİ BU YÜZDEN BUG VE HATA GÖRMENİZ İMKANSIZ GİBİDİR VE BELİRLİ ARALIKLARLA GÜNCELLEME GETİRECEĞİM

TANITIM VİDEOSU :

(videoda belirtmediğim onlarca var)
VİDEODA UNUTTUĞUM BİR KAÇ ŞEY :

-İTEMLİ BASKETBOL TOPU
-İTEMLİ FUTBOL TOPU
-KULLANILABİLİR LASTİK
-SADECE MOTORU TAMİR EDEN TAMİR KİTİ
-İTEMLİ KAYKAY
-İTEMLİ OYUNCAK ARABA
-JETSKİ KİRALAMA
-FİTBİT (SAAT)
-İTEMLİ ZAR
-İTEMLİ KİMLİK KARTI
-LOG SİSTEMİ
-İTEMLİ ÇIKTI MAKİNESİ
-POLİGON

1. Sorunlar nedeniyle Mekanik menüsü ve Drift Modu kaldırılmıştır

REFERANS LİSTESİ :
-B DARK ROLEPLAY
-MARTA L.A ROLEPLAY
-AZTEC ROLEPLAY
-HYPERVENOM ROLEPLAY
-SENCER ROLEPLAY
-NEWORLD ROLEPLAY
-REALLYHİGHV ROLEPLAY
-NDY ROLEPLAY
-NOXUS ROLEPLAY
-EFES ROLEPLAY
-NİGHTBLUE ROLEPLAY
-LAWRP

DF
Son düzenleme:
GÜNCEL :
-İTEMLİ BASKETBOL TOPU
-İTEMLİ FUTBOL TOPU
-KULLANILABİLİR LASTİK
-SADECE MOTORU TAMİR EDEN TAMİR KİTİ
-İTEMLİ KAYKAY
-İTEMLİ OYUNCAK ARABA
-FİTBİT (SAAT)
-İTEMLİ ZAR
-İTEMLİ KİMLİK KARTI
-LOG SİSTEMİ
-İTEMLİ ÇIKTI MAKİNESİ
-POLİGON

DF
Lütfen yanlış anlamayın içimden geleni söyliyeceğim pakette eski scirptler çok var reyonlu market,hotwire, itemlı eşyalar,oto emote,status gibi açıkcası benim hoşuma gitmedi konuyu baltalamıyorum içimden gelenleri yazdım bende şuanda yaptığım pakette eski scriptleri kullanmamayı tercih ediyorum

DF
Lütfen yanlış anlamayın içimden geleni söyliyeceğim pakette eski scirptler çok var reyonlu market,hotwire, itemlı eşyalar,oto emote,status gibi açıkcası benim hoşuma gitmedi konuyu baltalamıyorum içimden gelenleri yazdım bende şuanda yaptığım pakette eski scriptleri kullanmamayı tercih ediyorum
market scriptine gidipte qb-shops dan shop mu açayım gerçekten saçma bu olay eski ama kaliteli bir sistem ve genel olarak scriptler güncel ama eski olup kaliteli olan resmon optimizelerini yaptığım scriptlerde mevcut ama sadce içinde gerçekten kaliteli olan scriptler mevcut oto emote diyorsun bu bir script değilki ? direkt qb-inventory den ayarlanmış ufak bir kod status de eski ama hala kaliteli olan bir script olmamasından iyidir bence kimse kullanmıyor bu yarz güzel scriptleri hotwire sistemini kaldırma kararı aldım zaten hotwire de eski ama kaliteli bir sistem ama kaldırma kararı aldım çünki anahtar devret meselesi biraz tuhaf istiyene tabi entegre edip kuruyorum dediğim gibi bir kaç tane eski ama kaliteli script mevcut ama cidden kaliteli script. ve 200 scriptten 3 ü 5 i eski ve kaliteli script diye genelleme yapmanız yanlış. ve dediklerinizin bir kaçı eski değil yine aynı şekil istiyene kaldırıp ekleme yapıyorum zaten

DF
Konunuzu 12 Saate 1 Kez Yukarı Çekebilirsiniz. Aksi Taktir de İşlem Yapılacaktır​

DF
market scriptine gidipte qb-shops dan shop mu açayım gerçekten saçma bu olay eski ama kaliteli bir sistem ve genel olarak scriptler güncel ama eski olup kaliteli olan resmon optimizelerini yaptığım scriptlerde mevcut ama sadce içinde gerçekten kaliteli olan scriptler mevcut oto emote diyorsun bu bir script değilki ? direkt qb-inventory den ayarlanmış ufak bir kod status de eski ama hala kaliteli olan bir script olmamasından iyidir bence kimse kullanmıyor bu yarz güzel scriptleri hotwire sistemini kaldırma kararı aldım zaten hotwire de eski ama kaliteli bir sistem ama kaldırma kararı aldım çünki anahtar devret meselesi biraz tuhaf istiyene tabi entegre edip kuruyorum dediğim gibi bir kaç tane eski ama kaliteli script mevcut ama cidden kaliteli script. ve 200 scriptten 3 ü 5 i eski ve kaliteli script diye genelleme yapmanız yanlış. ve dediklerinizin bir kaçı eski değil yine aynı şekil istiyene kaldırıp ekleme yapıyorum zaten
Paket fiyati 4 haneli mi?

DF
daha yeni görebildim ama neredeyse %25'i eski gibi geldi bana

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!