Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] Yüzyılın Admin Menüsü | Dereceli Yetki Sistemi | 0.1 Resmon | Modern Tasarım

mehmetefeerkan

Üye
FT Kullanıcı
Discord
marlboroghini
ESKİ ADMIN MENÜLERİNİ UNUTABİLİRSİNİZ.
M3-ADMIN GİBİ NUI TABANLI OLMAYAN, YETKİ SİSTEMİ OLMAYAN, KİMİN NE YAPABİLECEĞİNİ AYARLAYAMADIĞINIZ, PAKETİNİZİ GELİŞTİRİRKEN 'ADMİN MENÜ HARİÇ, ADMİN MENÜ DAHİL' AYRIMI YAPMANIZA GEREK KALMAYACAK MODERN BİR MENÜ.

**Kişisel Seçenekler:**
Rev atma
Eski konuma geri gir
Kıyafet Menüsü Aç
Hızlı Koş
Ölümsüzlük
Force Radar (Oyuncular Yanınıza Yaklaşamaz)
Oyuncu Blipleri
--
**Genel Seçenekleri Seçenekleri:**
Herkesi İyileştir
Herkese Mesaj Gönder
Hava Durumunu Değiştir
Zamanı Değiştir
--
**Araç Seçenekleri:**
Aracı Tamir Et
Aracın Yakıtını Doldur
Aracı Temizle
Aracın Tüm Özelliklerini Fulle
Aracın Kozmetik Parçalarını Rastegele Yap
Renk Değiştir
Kaplamayı Değiştir
Sürücü Koltuğuna Geç
Yolcu Koltuğuna Geç
Kapıları Zorla Aç
Kapıları Zorla Kitle
--
**Nesne Yönetimi:**
Araç spawnla
En yakın aracı sil
En yakın Ped'i sil
En yakın nesneyi sil
--
**Oyuncu seçenekleri:**
Oyuncuyu İyileştir
Oyuncunun Açlık & Susuzluğunu Gider (heal)
Oyuncunun Stresini Sıfırla
Oyuncuya Ped Ver / Temizle
Oyuncuyu Araç Ver
Oyuncuyu Yanına Git
Oyuncuyu Yanına Getir
Oyuncuyu İzlemeye Git (Noclip Teleport)
Oyuncunun Ekranının Görüntüsünü Al ve Görüntüle
Oyuncuyu İzle (Spectate)
Oyuncuya Para Ver
Oyuncunun Parasını Eksilt
Oyuncunun Bankasına Para Ver
Oyuncunun Bankasından Para Eksilt
Oyuncuya Meslek Ver
Oyuncunun Mesleğini Al (İşsiz Yapar)
Oyuncuyu Çeteye Dahil Et (QB)
Oyuncuyu Çeteden Çıkar (QB)
Oyuncunun Envanterini Aç
Oyuncunun Envanterini Temizle
Oyuncuyu Cezalandır: Gökyüzünden Düşür
Oyuncuyu Cezalandır: Aniden Öldür
Oyuncuyu Kickle
Oyuncuya Not Düş
Oyuncu Adına Düşülmüş Notları Temizle
Oyuncuyu Sunucudan Yasakla
Oyuncunun Karaketerini Sıfırla
Oyuncuya CK At
Oyuncuya Skin Menüsü Açtır
Oyuncuya Eşya Ver
Oyuncuya Silah Ver
Oyuncunun Silah Hasarlarını Düzenle
--
**Sunucu İzleyicisi:**
Araçların Sayısı
Ban Sayısı
Aktif Yetkililer
Toplam Yetkililer
Karakter Sayısı
Kayıtlı Üye Sayısı
Oyuncuların Toplam Parası (Banka ve Nakit Ayrı Görünmektedir)
Toplam Envanter Eşyaları
Toplam Stash Eşyaları
--
**Ban Listesi:**
Banlar görüntülenebilir ve açılabilir, süresi ayarlanabilir.
Diğer hizmetlerle, örn: Antihilelerle entegre edilebilir.
--
**Uyarı Sistemi:**
Oyunculara uyarı gönderilebilir ve uyarı tüm ekranı kaplar. 5 saniye boyunca boşluk tuşuna basılmadıkça ekrandan kaybolmaz
--
**Meslek Listesi:**
Tüm meslekler ve meslekleri almış oyuncular görünütlenerek maaşları vb. ayarlanabilir.
--
**Script Yönetimi:**
Tüm scriptler görüntülenebilir, startlanabilir ve stoplanabilir.
Dipnot: Tüm diğer opsiyonlar gibi bu özellik te ayrı ayrı yetkilere ayarlanabilmektedir. Herkese açık bir özellik olmak zorunda değil.
--
**Karakter Yönetimi:**
Tüm karakterler görüntülenebilir ve CK'sı verilebilir, isimleri düzenlenebilir.
--
**Görünüm Özellikleri:**
Panelin şeffaflığı azaltılarak oyun içi görünüm kolaylaştırılabilir.
Dark & Light Mode özellikleriyle her zevke hitab etmektedir.
--
**Uyumluluk & Performans:**
0.01 Resmon Idle Performans Sunar.
ESX & QB Uyumludur. Her paketle çalışır.
--
**Loglama & Yetkilendirme**
Listelenen her özellik; görünümü değiştirme dahil, KODLAMA BİLMENİZE GEREK KALMADAN ayarlanabilen yetkilere ayrı ayrı atanabilmektedir.
Her basılan düğme loglanmaktadır. Discord & REST Loglama hizmeti sunar.
--
**Fiyatlandırma:**
Aylık: İlk 5 müşteri için 50TL, sonra 100TL
3 Aylık: İlk 5 Müşteri için 100TL, sonra 250TL
6 Aylık: İlk 5 Müşteri için 250TL, sonra 500TL
1 Yıllık: İlk 5 Müşteri için 500TL, sonra 750TL
Sınırsız Süreli (Açık Kaynak) 2000TL (Yeniden Satma İzniyle Beraber)
Sınırsız Süreli (Lisanslı) 1250TL
--
Bu admin menünün esinlendiği 919 Admin Menu'nün daha kötü versiyonunun 100$ Yani 1400TL'ye satıldığını hatırlatırız.
--
Almanca, İngilizce **ve Türkçe** desteği sunar.
--
Satın alım işlemleri için @ephesus#1337 ya da @UnlemKa.dds#0470 ile irtibata geçiniz.

tx admin gibi özellikleri hoş ama hayırlı satışlar.

eeeeeee bu tx admin
Scriptimiz NUI Tabanlı olduğu, FiveM Türkiye piyasası da (bu scripti yazmadan önce ben de bu mallığa dahildim) hala mal gibi eski menüler kullandığı icin kalkıp lütfen kimse korkup stopladığı, kullanmayı dâhi bilmediği txAdmin'e benzetmesin. Görünümü benzediği ve NUI tabanlı olduğu için txAdmin olduğu anlamına gelmiyor. Zaten tamamen threadi okuyan txAdmin değil de başka bir scriptten esinlenildigini anlar öğrenir. Az şu gudubet, cahil, gerici kalıpçı kafadan çıksak, zavallı ben'i de standart bi script threadinde çıldırtmasak mi diyorum?

prometheus kardeşim drama arıyorsan eğer, ESX teamle Kadiri barıştırıp, serverliste 512 kişi bot bastığım, serverbutik'in sunucu izleme panelini kendi kullanımım için baştan yazıp federal hocama hava atıp millete dehost adına VDS teklifiyle gittiğim günlere falan dön, böyle 2021 Q1 civarı. Bol drama dönüyordu o zamanlar.

Yolumuza bakıyoruz burada. Ben Keyci Turgay gibi dolandırıcı olmadığım için öyle txAdmini taban alıp kolaya kaçıp bi de bu kadar detaylı açıklama tanıtım yazıp thread açmazdım.
Emek verdiğim şeyi atıyorum. Boklama. yapıcı bir şekilde tigdes hocam eleştirisini yapmış ona okayim işte bak.
Sen de birgün E tuşunu yağlarsan (böyle sıkışık kalıyor galiba, her postumda 'eeeeeeee eeeee' yorumlarını görüyorum) sen de benim gibi olabilirsin ehehhehehehe
iyi forumlarrrrr
al bak drama :)

Son düzenleme:
Scriptimiz NUI Tabanlı olduğu, FiveM Türkiye piyasası da (bu scripti yazmadan önce ben de bu mallığa dahildim) hala mal gibi eski menüler kullandığı icin kalkıp lütfen kimse korkup stopladığı, kullanmayı dâhi bilmediği txAdmin'e benzetmesin. Görünümü benzediği ve NUI tabanlı olduğu için txAdmin olduğu anlamına gelmiyor. Zaten tamamen threadi okuyan txAdmin değil de başka bir scriptten esinlenildigini anlar öğrenir. Az şu gudubet, cahil, gerici kalıpçı kafadan çıksak, zavallı ben'i de standart bi script threadinde çıldırtmasak mi diyorum?

prometheus kardeşim drama arıyorsan eğer, ESX teamle Kadiri barıştırıp, serverliste 512 kişi bot bastığım, serverbutik'in sunucu izleme panelini kendi kullanımım için baştan yazıp federal hocama hava atıp millete dehost adına VDS teklifiyle gittiğim günlere falan dön, böyle 2021 Q1 civarı. Bol drama dönüyordu o zamanlar.

Yolumuza bakıyoruz burada. Ben Keyci Turgay gibi dolandırıcı olmadığım için öyle txAdmini taban alıp kolaya kaçıp bi de bu kadar detaylı açıklama tanıtım yazıp thread açmazdım.
Emek verdiğim şeyi atıyorum. Boklama. yapıcı bir şekilde tigdes hocam eleştirisini yapmış ona okayim işte bak.
Sen de birgün E tuşunu yağlarsan (böyle sıkışık kalıyor galiba, her postumda 'eeeeeeee eeeee' yorumlarını görüyorum) sen de benim gibi olabilirsin ehehhehehehe
iyi forumlarrrrr
al bak drama :)
benim yapmana bi lafım yok sadece tx admine benzediğini söyledim. yinede eline sağlık başarılı

den alinmayan ve sunucunda kurulu olan menü den kareler varmi ?
Yanlis anlama ama bu özelliklerin hepsi "esinlendigin" 919 Admin menu de zaten mevcut, yani devamli güncellenen ve güncellenmeye devam edecek olan bir seyi almayip da neden sendekini satin almaliyim ?

PS: M3_admin de gayet de yetki ayrimi yapilabiliyor, ben 8 ayri yetki gurubu olusturup öyle kullaniyordum zamaninda (senin tabirinle "mal" oldugun (ben üzerime alinmiyorum) zamanlarda). Yani mallik onu kullanmakta mi yoksa nasil kullanabildigini bilmemektemi karar da veremedim simdi.

Son düzenleme:
Güzel Dostum Emeğine Sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!