Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [Ücretli] Via QB-Pack-3 Sorunsuz 7/24 Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkFail55

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
VİA#8040
Merhaba Arkadaşlar İyi Günler Yeni Qb-Core Paketimi tanıtmak isterim Credit Olarak KralxlQb 'Den esinlendim
ve kullanığım scriptleri Vardır Bana Bu şansı tadınığı için ona teşekkür ederim İzinlerim alınmıştır.Şimdi
ilk başta yine kendimi tanıtayım bir iş yaparken en önemli şey karşıya ilk kendini pazarlamaktır (yanlış anlamayın
pe.... değilim :D) Paketimde çoğu şey şuan fix herhangi bir sorun gözükmüyor resmon değeride 1.0 daha iyi bir bilgisayar
ile daha az değerler alınabilir tabikide 250 oyuncuya kadar desteklemektedir.21 Yaşındayım 3 Senedir Fivem
ortamında iş yapmaktayım azbuçuk tanınıyorum benim en önemli amacım Düzgün Ve Saygılı Bir iş yapmaktır.Şu ana
kadar hizmet verdiğim kimseye yalan söylemedim ve kendimi dürüst bir şekilde anlattım ondan ötürü çoğu kişi memnundur.
Evet Pakete Geçebiliriz

⚡Legal Meslekler⚡

⚡ Sheriff

⚡ Polis

⚡ Ems

⚡ Mechanic

⚡ TAVUKÇULUK

⚡ Odunculuk

⚡ Maden

⚡ ÜZÜM TOPLAMA

⚡ Balıkçılık

⚡ DOMATES TOPLAMA

⚡ MARUL TOPLAMA

⚡ HAVUÇ TOPLAMA

⚡ PORTAKAL TOPLAMA

⚡ Avcılık

⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ İllegal Meslekler⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔

?Uyuşturucu

? Uyuşturucu Üretimi

? Detaylı Köşe Tut sistemi

? Madde - X

? Market Soygunu

? EV soygunu

? Küçük Banka Soygunu

? Büyük Banka Soygunu

? Atm Soygunu

⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔Diğer Detaylar ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔ ⛔

Stocklu Yeni Galeri Sistemi

Güncel Nopixel Fps Düşürmeyen Araçlar np-pursiut Dahil

Sorunsuz Her İtemin Bilgisi Bulunduğu QB-inventory

Sorunsuz Yeni Target Sistemi

Polisler İçin Kullanılabilir El kitapçığı

Güncel /hud Optimizasyonlu Sorunsuz Hud

Galerici Var İken Kullanılamayan Sadece Category Olan Güncel Galeri

Mekanik Var iken Tamir Yapılmayan mekanik Sistemi

İban Sistemli VakıfBank Temin ediceğiniz Kredi kartı başkalarına geçer ise Paralarınızı Bankadan Çekebilirler:D

Fitness Sistemi Yaptığınız Kadar Gücünüz Artar Ve Yumruk İle hasar vermeniz artar

Deniz Altı Kiralama Tekne Bot Satın Alma Yerleri

Güncel Sorunsuz Polis Ve Ems Tabletleri

Tohumlu Uyuşturucu Üretme 4 Farklı Senaryo

Nos Ve Tuner Chip Sistemi Sayesinde Araçlara Mod yapma

İllegal Bir aileye Katılma Görevi Görev Sonucunda Ailenin verdiği şeyleri yaparak money Kazan

Daha Keşfetmediğiniz Bir Sürü Script Bulunmakta Umarım Beğenmişşinizdir Tekrardan Söylüyorum Kralx Den yardım aldım
Teşekkür Ediyorum ona Paketin Her türlü arkasındayım herhangi bir sorunda ilgilenmekten zevk duyarım eleştirilerede açığım
tabikide onun paketine bunun paketine benziyor diyebilirsiniz Fakat Clientside tarafıda mevcut olduğu için lütfen
eleştirirken düşünüp yapınız tabikide bu paket böyle kalmıyacak her türlü gelişimi sağlancak benim en önemli vizyonum
Uygun Fiyattır İyi Günler..

Daha Fazla resim için Discord sunucumu Ziyaret ediniz

Son düzenleme:
+UP Güncel

Güncel Spawn Sorunu düzeltildi Blackmarket Güncellendi Yeni İllegal aile mesleği eklendi Meta İtem telefon eklendi

Merhaba,

Öncelikle burada satış yapamazsınız, satışı sadece ticaret merkezi kısmındaki satacağınız ürünün ilgili kategorisindeki kısımdan açmanız gerekmektedir.

Aynı zamanda satış konusu açmak için hesabınızı onaylamanız gerekmektedir.

Onay sistemi hakkında bilgi almak için konu : https://www.fivemturk.com/threads/onay-sistemi-hakkinda.40316/

Gereken İşlemler Yapıldı

Tekrardan güncel

Yazılan uyarı dikkate alınmadığı ve fiyat yazılmadığı için konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!