Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] TÜRKİYE'DE BUNUN GİBİSİ YOK! (DRİFT PAKETİ)

• Konbuyu başlatan ilkank
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 2K

ilkank

Üye
FT Kullanıcı
EKSİĞİ OLMAYAN FAZLASI OLAN DRİFT SUNUCUSU PAKETİMİ SATIYORUM.DETAY , FİYAT TEST SUNUCUSU İÇİN : İlkan K.#3524
19329
Öncelikle bu konudan başlamak istedim.Bunun nedeni insanların genelde merak ettiği konunun bu olması.''Neden Drift Sunucusu Açayım Ki?'' , ''Tutar Mı Acaba?'' gibi soru işaretlerine yer vermemek amacıyla tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki eğer aklınızda bir sunucu açmak varsa kesinlikle bu tercihinizi Drift Sunucusundan yana kullanın derim.Neden mi, çünkü Türkiye'de hali hazırda yüzlerce RP sunucusu var ve bu sunucuların sadece %50 gibi bir kısmı tutabiliyor ve kendine yer edinebiliyor.Fakat diğer taraftan Türkiye'de bulunan Drift Sunucusu sayısı 3 evet sadece 3 yani bu bağlamda tutunabilmeniz daha da kolay.Ayriyeten Drift Sunucusu yönetmek RP Sunucusu yönetmek kadar zor değildir.Sadece oyuncularınızın istek arabalarını alsanız yeterli olacaktır.Çünkü zaten Pasif Mod vs sistemler var ve keyfinizi bozacak kimse yok, herkes yanlıyor :D

19352
?️‍?️Neredeyse Hiçbir Sunucuda Göremeyeceğiniz Grafik Modu (İçinde 10+ Grafik Paketi Var) [FPS DÜŞÜRMEZ]?️‍?️
?Oyuncuları Alakasız Yerlere Değil Teleporterlara Atan Spawn Sistemi?
?50+ Marka ve Kategoriden Toplam 200+ Modlu Araç [GERÇEK DRİFT HANDLİNGLİ]?
?Özenle Seçilmiş 16 Adet YMAP?
☸İsteğinize Göre Ayarlayabileceğiniz Handling Menüsü☸
?Özel Araç Spawn Menüsü ve Türkçe VMenu?
?Oyun İçi Video/Klip Çekmenize Yarayan Script ve Editörü?
?Online Yarış ve Zamana Karşı Yarış Scripti?
?Drift Puan Sayacı?
♨Gerçekçi Araç Dumanı♨
?En Çok Tercih Edilen Araç HUD'u?
?Türkçe Radyo!?
☮Pasif Modu☮
?Özel Modlu Tekerlek ve Modifikasyonlar?
?Kamber Scripti!?

19387
Eğer isterseniz tekli veya paket şeklinde de satış yapıyorum.Örneğin RP sunucunuz için CarMeet yapacaksanız ve Drift araçları getireceksiniz , istediğiniz neredeyse her aracı drift handling atayıp size sunabilirim, paket yapabilirim veya hali hazırda olan araçlarımdan satabilirim.Burada kriter sizsiniz, siz isteyin ben yapayım.

19388
Satın Alım Sonrası size özel linke paket upload edilir ve size sunulur.Paket veya içeriği ile ilgili bir sorun veya problemde her türlü destek olurum fakat sizin eklediğiniz veya değiştirdiğiniz bir şeyde maalesef yardımcı olamam.İsterseniz paketi sunucunuzun ismine göre vs. de modifiye edebilirim , o konuda problem yok!

19389

SUNUCUNUN GİRİŞ KISMI GENİŞ AÇI
19390

ARAÇ MENÜSÜ
19391 19392

KAMBER MENÜSÜ [PAİNT EDİTİON :D]
19393

BİR KAÇ YMAP FOTOSU
19394 19395

YARIŞ VE ZAMANA KARŞI YARIŞ SCRİPTİ
19396

19397
✅Hızlı ve Öfkeli Bütün Araçları Eklendi [Drift Handlingleriyle Birlikte]✅

19398
?HENJAXPAKET'e 5'li Drift Aracı Paketi Hizmeti verildi.?
?DriftV Sunucusuna Paket+Araç Paketi Hizmeti verildi. ?​

DF
Son düzenleme:
Test suncusunda oynadım. Gayet başarılı bir paket olmuş. Bir drift sunucusunda en fazla ne olabilir demeyin girince çıkası gelmiyor insanın :D

DF
+güncel [KAMPANYA] Bu hafta boyunca paketi alan bütün müşterilere istediği +5 Özel Drift Handlingli Araç Hediye Edilecektir.(Araçları siz seçeceksiniz ben drift handlingi yapıp ekleyeceğim.)

DF
+ güncel İSTEDİĞİN 5'Lİ ARAÇ PAKETİ KAMPANYASI + İNDİRİM DEVAM EDİYOR!

DF
+ güncel GÜNCEL SATIŞ ADEDİ : 2
İSTEDİĞİN 5'Lİ ARAÇ PAKETİ KAMPANYASI + İNDİRİM DEVAM EDİYOR!
KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYİN...

DF
Test günlerinde deneme fırsatım olmuştu gayet güzel bir paket yanlamak çok zevkli ve optimize çalışıyor.

DF
Süper bir paket girip denem şansım oldu gayet başarılı kesinlikle tavsiye ederim.

DF
+ güncel GÜNCEL SATIŞ ADEDİ : 2
İSTEDİĞİN 5'Lİ ARAÇ PAKETİ KAMPANYASI + İNDİRİM DEVAM EDİYOR!
SORULARINIZ İÇİN DC'DEN YAZABİLİRSİNİZ...

DF
+ güncel HALA STOKTA MEVCUT. BU PAKETİ KAÇIRMAYIN!

DF
+güncel SATIŞLAR SON HIZ DEVAM EDİYOR

DF
+güncel SATIŞLAR DEVAM EDİYOR / PAKET TAMAMEN OPTİMİZE

DF
+güncel PAKET FİYATINDA TEKRAR İNDİRİME GİDİLDİ!

DF
+güncel PAKET FİYATINDA TEKRAR İNDİRİME GİDİLDİ!

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!