Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [Ücretli] Solid | Sunucunuzu Geliştirmek İstiyoruz!

DrxMaxi

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Moderatör
Web sitesi
solidstore.com.tr
Adınız : Tugay
Soyadınız : Beni tanıdıkça öğrenebilirsiniz.
Yaşınız : 18
Yaşadığınız Yer : İstanbul/Küçükçekmece
Daha Önceki Tecrübelerim : 100'den fazla Referansım bulunuyor. Her geçen gün elimden geldiğince yeni referanslar eklemeye çalışıyorum.
Günlük Online Süreniz : Hafta içi +6 Hafta sonları 20 saate kadar çıkabilir.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Kullanıcı adım drxmaxi veya Forum üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Diğer / Ek : OldQB / NewQB / ESX kütüphaneleri üzerinden hizmet vermekteyim.

Size çalışma şeklimden bahsedeyim.

Sizden yapılacak listesi hazırlamanızı isterim. Listeyi alıp size bir fiyat veririm. Fiyat konusunda anlaştığımız taktirde listede bulunan şeyleri size verdiğim süre içerisinde bitiririm (+ ve - saat/gün payı da vermekteyim aksi bir şey olmasına karşı). İster sizinle beraber istek tek başıma isteğe bağlı tamamen. Liste bittikten sonra tek tek yaptığım şeyleri sizlerle beraber test ederiz. Ekstra bir sorun çıkmazsa yollar ayrılır.

Biraz kendim hakkında bilgi vereyim.
İstediğiniz scripti yapabilecek kadar Lua, HTML, JavaScript, CSS dil bilgim var.
Çevrem geniş sizi istediğiniz script'e ulaştırabilirim.
Texture Optimizasyonu yapabilirim.
İstediğiniz Kıyafeti ve Aracı tasarlayabilirim. Çok profesyonel değilim gelişme aşamasındayım.

Elimden geldiğince fiyatları ucuz tutmaya çalışıyorum. Ben emeğimin karşılığını alayım sizin de cebiniz boşuna yanmasın. Malum ekonomimiz çok güzel. Fiyatlar için DM üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz. Not: DM üzerinden ufak tefek işlerde ücretsiz yardımlarda bulunabilirim.

Para her türlü kazanılır, dost biraz zor.

İyi forumlar dilerim..

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!