Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretli] Sinematik / Klip - Karakter Tanıtım videoları yapılır.

kezzarin

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle Merhaba Fivem Üzerinden Sinematikler yapmaktayım.

Zevkle yaptığım sinematik:

Zack Gun:

Cumhuriyet RolePlay Tanıtım:

Ekip 666:

T20:

Yeni Sinematik Yayında:

Dante ve Vergil Moonwalk sahnesinden esinlenerek yaptığım sinematik:

Fiyat listesi;
1 Dakika = 450TL
2 Dakika = 9000TL
3 Dakika =1250TL
Daha uzun süreler için bana ulaşmanız yeterlidir.

Discord: Kezzarin[/COLOR]​

Ekli dosyalar

• IMG_20240105_000706.png
    IMG_20240105_000706.png
    442.5 KB · Görüntüleme: 97
  • image.png
    image.png
    3.2 MB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Öncelikle Merhaba Fivem Üzerinden Sinematikler yapmaktayım.
Nfs Most wandet tarzı Örnek sinematik:

Karakter Tanıtım örnek sinematik:

Araç Tanıtım örnek sinematik:

Fiyatlar Dakika başına değişmektedir.
Fiyat listesi;
1 Dakika = 450TL
2 Dakika = 80
0TL
3 Dakika =1100TL
Daha uzun süreler için bana ulaşmanız yeterlidir.

Discord: Kezzarin
Kurgularının ve attığın efektlerin genel olarak geliştirilmesinin gerektiğini düşünüyorum, ayrıca premiere 23'e geçiş sağlarsan ve kurgularını Rockstar editor yerine oradan yaparsan çok daha sağlıklı olacaktır. Ekstra premiere'in yetersiz olduğu alanlardada after effects'den destek alabilirsin. Emeğine sağlık, sadece epilepsi nöbeti geçirdim biraz ama güzel jenerikler.

Kurgularının ve attığın efektlerin genel olarak geliştirilmesinin gerektiğini düşünüyorum, ayrıca premiere 23'e geçiş sağlarsan ve kurgularını Rockstar editor yerine oradan yaparsan çok daha sağlıklı olacaktır. Ekstra premiere'in yetersiz olduğu alanlardada after effects'den destek alabilirsin. Emeğine sağlık, sadece epilepsi nöbeti geçirdim biraz ama güzel jenerikler.
Çok teşekkür ederim öneriniz için Adobe programları ile aram iyi olmadığı için pek kullanmıyorum. onun yerine capcut kullanıyorum pek iyi değil ama idare edilicek şekilde ediliyorum ileride belki adobe programları kullanabilirim.

Güncel.

İşinde başarılar dilerim öncellikle konuyu incelediğimde videolara baktığım zaman Ses efektleri, Efektler ve CC ' lerini geliştirmen lazım ve Adobe programlarını kullanabilirsin . Eğerki adobe programlarını kullanmazsan güzel işler çıkaramazsın efektsel konuda geniş olamazsın.

İşinde başarılar dilerim öncellikle konuyu incelediğimde videolara baktığım zaman Ses efektleri, Efektler ve CC ' lerini geliştirmen lazım ve Adobe programlarını kullanabilirsin . Eğerki adobe programlarını kullanmazsan güzel işler çıkaramazsın efektsel konuda geniş olamazsın.
Öneriniz için teşekkür ederim. dediğiniz gibi Efektler konusunda pek iyi olduğum söylenemez ama git gide daha iyi işler için kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Güncel Yeni video Yayınlandı!

Hesabınız onaylı olmadığı için konu tarafımca arşivlenmiştir.

Konu tekrardan aktif.

Güncell..

viceegoat ulaş kanka

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!