Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kıyafet [ÜCRETLİ] SIMS 4 MODLARIYLA KIYAFET YAPMA EĞİTİMİ!

pumilka

Üye
FT Kullanıcı
Evet uzun uğraşlarım sonucu sims 4 modlarını fiveme uyarlamayı ve sorunsuz şekilde kıyafet yapmayı öğrendim. Şimdi bunun eğitimini satıyorum. Baştan aşağıya her detayıyla sims 4 modlarından nasıl kıyafet yapabileceğinizi (alt ve üst parçaları) öğrenmek istiyorsanız eğitim satmayı düşünüyorum. İlgilenenler discord üzerinden iletişime geçebilir. Discord: pumilka

İnsanlar bu işi yaparak binlerce dolar kazanıyor eğitimini de ucuza vermeyi düşünmüyorum buna göre ulaşın. Ayrıca oldukça detaylı ve karışık bir süreç haberiniz olsun.

Rakip elemek için yarım yamalak bilgi veren çöp kaynaklar yerine baştan aşağıya her detayıyla sorunsuz bir şekilde kıyafet yapmayı öğrenebilirsiniz. Kaynak çok az ben de tamamen yabancı kaynakları kullanarak çözdüm. Takıldığınız her yerde sıkılmadan yardımcı vs olurum. Normalde bu eğitimi satmayı bile düşünmezdim ama kaynak aşırı az olduğu için ve tamamen çözmek uzunca vaktimi aldığı için neden olmasın dedim.

Bana aynı kiyafetin sims oyundan ve fivem oyunundan (oyun içi) görüntülerini detaylı şekilde atar mısın convert sonucunu görmek istiyorum

Bana aynı kiyafetin sims oyundan ve fivem oyunundan (oyun içi) görüntülerini detaylı şekilde atar mısın convert sonucunu görmek istiyorum
Renkler grafik paketimden dolayı farklı

1694623298578.png 1694623396508.png 1694623434755.png

İyi de youtube ve forumlar da zaten ücretsiz şekilde paylaşılan bir şey İngilizcesi olan birisi rahatlıkla yapabilir.. iyi forumlar :)

İyi de youtube ve forumlar da zaten ücretsiz şekilde paylaşılan bir şey İngilizcesi olan birisi rahatlıkla yapabilir.. iyi forumlar :)
Gerçekten mi bu harika bilgi için teşekkürler :)

Evet gene boş yapan birisi geldi :D
Başlığımın altına boş yorum atan sensin? Ücretli içerik paylaşıyorum almak isteyen alır almak istemeyen almaz piyasada sorunsuz şekilde kıyafet paketi yapmayı bilen biri kimseye kolay kolay yardım etmez ki etmemeli de o kadar "İNGİLİZCE KAYNAK" dediğin içerikleri araştırmak ve bu bilgileri toplamak kolay olsaydı herkes şu an kıyafet paketi yapıyor olurdu. Fakir edebiyatını başka bir yerde yap hadi yallah

Başlığımın altına boş yorum atan sensin? Ücretli içerik paylaşıyorum almak isteyen alır almak istemeyen almaz piyasada sorunsuz şekilde kıyafet paketi yapmayı bilen biri kimseye kolay kolay yardım etmez ki etmemeli de o kadar "İNGİLİZCE KAYNAK" dediğin içerikleri araştırmak ve bu bilgileri toplamak kolay olsaydı herkes şu an kıyafet paketi yapıyor olurdu. Fakir edebiyatını başka bir yerde yap hadi yallah
Tama kes boş yapma uğraşmıyorum böyle işerler ile free yapıp insanlara dağıtıyorum veya eğitimlerini ücretsiz veriyorum ;) Her şey para değildir.

Tama kes boş yapma uğraşmıyorum böyle işerler ile free yapıp insanlara dağıtıyorum veya eğitimlerini ücretsiz veriyorum ;) Her şey para değil
Gerçi arkadaşımız atmış :D
evet her şey para değil dünyanın parasını da döksen bu zekayı ve düzleşmiş beyin kıvrımlarını hiçbir doktor düzeltemez bu videoyla yapacağın ezik büzük kıyafetleri dört gözle bekliyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!