Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] QBTOESX PAKET l UYGUN FİYATLI l OPTİMİZE l TEKNİK DESTEK

IamFare

Fareniss
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
*MERHABA DOSTLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE İYİ FORUMLAR DİLERİM. UZUN ZAMANDIR ÜZERİNDE UĞRAŞTIĞIM TEMELDE KENDİ SUNUCUMU AÇMAK İÇİN HAZIRLADIĞIM PAKETİ SATIŞA ÇIKARMAYA KARAR VERDİM.

*PAKET İÇERİSİNDE AŞAĞIDAKİ GÖRSELLERDEN ÇOK DAHA FAZLA SİSTEM BULUNMAKTA VE HEPSİ AKTİF BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTA.

*PAKET İÇERİSİNDE RESMON OPTİMİZASYONU YAPILMIŞTIR.

*PAKET FİYATI VE HAKKINDA EKSTRA BİLGİ ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İSTERLERSE İMZAMDA Kİ DİSCORD ADRESİME İSTERLERSE DİSCORDDAN ÖZELDEN ULAŞABİLİRLER.

*DİSCORD ADIM:! Kaan#0006

*HEPİNİZE TEKRARDAN İYİ FORUMLAR DİLERİM.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

30.12.2021 GÜNCELLEME !

EKSTRA OLARAK :

1. EKSTRA OLARAK BUGÜN GELEN DİĞER GÜNCELLEMELER ŞÖYLEDİR;
    * BÜTÜN SİLAHLARIN SEKMELERİ AYARLANDI
    * DLC OLARAK EKLENEN BMW M4 COMP MODEL ARACIN HANDLİNG AYARI YAPILMIŞTIR
    * DLC OLARAK EKLENEN AMAROK MODEL ARACIN HANDLİNG AYARI YAPILMIŞTIR
    * UYUŞTURUCU İŞLERİNDE KULLANILAN POŞET İTEMİ ÇÖP KONTEYNIRLARINA EKLENMİŞTİR
    NOT: POŞET İTEMİ ÜZERİNİZDE OLMADAN UYUŞTURUCU PAKETLİYEMEZSİNİZ PAKETİ SATIN ALACAK MÜŞTERİLERİMİZİN İSTEĞİ ÜZERİNE POŞET İREMİ İÇİN GİZLİ BİR DEPO VEYA MARKETLERE EKLENİP LEGAL BİR İTEM GİBİ SATIŞA SUNULABİLİNİR.

31.12.2021 GÜNCELLEME !

* KIYAFET PAKETİ EKLEDİ.
* SAÇ PAKETİ EKLENDİ.
* ARAÇ KİRALAMA EKLENDİ.

02.01.2022 GÜNCELLEME !

* MEKANİKLERDE Kİ ARAÇLARI BOYAYINCA KAYDETMEME SORUNU ÇÖZÜLDÜ.
* PD TABLETİ EKLENDİ PROBLEMSİZ BİR ŞEKİLDE KAYIT ALIP KİŞİ VEYA ARAÇ SORGULAYABİLİYORSUNUZ.
* FPS OPTİMİZASYONU YAPILDI.

04.01.2022 GÜNCELLEME !

* BÜTÜN MALİKANELER EKLENMİŞTİR.
* DONATE ARAÇLARI VE DLC ARAÇLAR EKLENMİŞTİR.

NOT : PAKET TAMAMEN KUR OYNA DURUMUNDADIR HERHANGİ BİR EKSİĞİ KALMAMIŞTIR !!!

*VE DAHA BURAYA EKLEYEMEDĞİM BİR ÇOK SİSTEM PAKETİM DE MEVCUTTUR FİYAT VE BİLGİLENDİRME İÇİN ÖZELDEN YADA İMZAM DA BULUNAN DİSCORD KANALIM ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇMENİZ YETERLİDİR.

DF
Son düzenleme:
Bak bakalım sistemler aynı mı abim ben senin gibi hırsız değilim ki ücretsiz paketi millete 100 liraya 200 liraya satayım iş yaptığım adamlar belli sunucular belli referanslarım belli forumda hakkında 50 tane şikayet açılmış adam lütfen bana gelip burda boş konuşma yapmasın yaşına verip susuyorum :)

DF
kibra qbtoesx paketine çok benziyor. (m3 admini hatalı haberin olsun)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!