DARKDREAM BOŞ

SUPREME2HAF SUPREME2HAF

lcsd CIVOX

Hoşgeldiniz!

Sitemize kaydolarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle görüşebilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kayıt OL!

Paket [Ücretli] PREMIUM ŞEHİR PAKETİ - Weight Ayarlı Disc-inventoryhud - %100 Entegrasyon - %100 Optimizasyon - Uygun Fiyat

alierenaltindag

FT Kullanıcı
Merhabalar, 4 Aydır Sabah Akşam Uğraşarak Geliştirdiğim Türkiye Limited Referanslı Premium Şehir Paketini Satışa Sunuyorum. Söylemek İstediğim Birkaç Şey Var.
Gözlemlerine Göre Birçok İnsan Paket Alımı Konusunda Sıkıntı Yaşıyor. Bu Sorunları Ben de Yaşadım. Ödeme Yapıldıktan Sonra İrtibatın Kesilmesi, Bozuk Paketlerin Satışa Sunulması vs. Benim Bu Paket İle Vadettiğim Şey Şu: Bugsuz, Yüksek FPS, Bol Sistem Ve Kolay Kurulum. Yapacağınız Değişikliklere Göre Değişmekle Birlikte Paketi Sabah Alıp Sunucunuzu Akşam Kurabilirsiniz. Bir Pakette Takılmanız Gereken Nokta YMAP'lerin Az Olması Veya Modlu Araçların Az Olması Olmamalıdır. Bunların Neredeyse Tamamını İnternetten Çok Kolay Ve Ücretsiz Şekilde Bulabilirsiniz Fakat Paketin İçerisinde Yapılan Entegrasyonlar, Kendim Tarafından Yazılan Scriptler İnternette Bulamayacağınız Şeylerdir.

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Teknik Destek Hizmeti Sağlıyor Musunuz ?

- Evet, Paket Kaynaklı Hatalar Oluşması Durumunda Teknik Destek Sağlıyorum Fakat Developerlık Hizmeti Vermiyorum.

Bugsuz Olması Konusunda Nasıl Emin Olabiliyorsunuz?
- Paket 2 Hafta Boyunca Açık Kalmış Kişi Sayısı 30 Civarlarında Olan Sunucularda Denendi Ve Bildirilen Bütün Hatalar Çözüldü. Benim Asıl Vaadim Paketin Tamamen Bugsuz Olması Değil. Yazılım Bu Yarın Bir Gün Ne Çıkacağı Belli Olmaz Fakat Benim Vaadim Oyun İşleyişini Bozacak Büyük Bir Bugun Olmaması.

Bu İşlere Yeni Başlıyorum Paket Benim İçin Uygun Olur Mu?
- Kesinlikle Evet, Özellikle Yeni Başlayanların Daha Kolay Düzenleme Yapabilmesi Açısından Hem Sunucunun Config Dosyasında Hem de Birçok Script Dosyasının İçinde Önemli Şeylerin Çoğunun Açıklaması Bulunmaktadır.

Gerçekten Paket Konusunda Şeffaf Mısınız?
- Evet, Paketi Test Sunucusunda 24 Saat Test Edebilirsiniz. Bunun Dışında Müşterilerime Konsolu Ve Config Dosyalarını da Gösteriyorum ki Hangi Paketi Aldıklarını Bilsinler.

Paketi Satın Almamın Bana Katacağı Ekstra Avantajlar Nelerdir?
- Bizzat Kendim Paketin Dışında Ücretli Scriptler Yazıyorum. Birincisi Bu Ücretli Scriptlerde Fiyat Konusunda Ciddi Bir İndirim Kazanmış Olacaksınız. 2.'si Pakete Yeni Eklediğim Tüm Eklentileri Sizinle de Paylaşıyor Olacağım.

Paketin Diğer Paketlerden Farkı Nedir?
- Impeccably V1 Şehir Paketi Diğer Birçok Paket Gibi Sadece İnternetten Scriptlerin Toplanıp Birleştirilerek Satışa Konulmuş Şekilde Değildir. Paketin İçerisinde Bizzat Kendimin Yazmış Olduğu Scriptlerin Bulunmasının Yanında Profesyonelliği Arttırmak Amaçlı Arayüz Düzenlemeleri, Optimizasyonu Arttırmak Amacıyla da Kodlarda Bazı Düzenlemeler Yapılmıştır. Bu Kadar Fazla Sistem Olmasına Rağmen Bilinen Hiçbir Hata Yoktur. Gerçekten Bu Paket Sayesinde Yüksek FPS ve Yüksek Kaliteli Oyun Deneyimi Elde Edebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

⚜ Paketin Hazır Ekonomi Sistemi Bulunmaktadır. Paketteki Hazır Ekonomi Sistemi Sunucudan Çabuk Sıkılmayı Engellemek Amaçlı Hard Ekonomi Olacak Şekilde Ayarlanmıştır.

🔰 Farm Fiyatları:
💵 Kasap - 16 Dakika → 2.000 $
💵 Banka Güvenliği
- 3 Dakika → 400 $
💵 Pilot - 4 Dakika → 500$
💵 Hobi Balıkçılık - 8 Dakika → 6.500 $
💵 Hobi Oduncu - 17 Dakika → 7.500 $

👑 Yetenek Sistemi →

- Kişisel Yetenek Sistemi Şu Şekilde İşlemektedir; Örneğin Balıkçılık Yaptıkça Balıkçılık Yeteneğiniz Gelişir Ve Bir Süre Sonra Daha Fazla Balık Tutma Şansınız Artar. Odun Topladıkça Ve Odun Kestikçe Odunculuk Yeteneğiniz Artar Ve Daha Fazla Odun Gelme - Daha Kaliteli Odunlar Elde Etme Şansınız Artar. Bunun Dışındakiler Sadece RP Amaçlıdır.

🧑 Çoklu Karakter Sistemi
🏩 Disc Uyumlu Motel Sistemi (Sınırsız Motel) →

🎒 Ağırlık Sistemli Tamamen Bugsuz Disc-Inventoryhud→

💻 Mekanik Tableti →

⌨ Hızlı Menü →

🐟 Hobi Balıkçılık →

⚙ Lastik Dumanları →

🚁 Drone →

📷 Polis Kamerası →

👚 Kıyafet Menüsü →

🛡 Takılabilir Zırh →

🌱 Saksıda Uyuşturucu Yetiştirme →

Köşetut Sistemi
🚗 2. El Araç Satış →

🚓 Polis Radar →

📱 Tablet Sistemi →

🎬 Sinema →

🅿 Garaj Sistemi →

🔹 Araç Kontrol Menüsü →

👮 Polisler İçin Komutla Aracı Takip Etmeye Gerek Kalmadan Komut İle Ceza Yazabilme Sistemi
💠 Sorunsuz Optimize 4 Mekanik - 4 Çete - 6 Aile - 1 Holding Mesleği
🔻 Faturalar Meslek Kasasına Gider
🔸 Araçlarda Ağırlık Entegreli Torpido Sistemi
💳 Sim Kart Değiştirme
📱 Yeni Nesil Telefon
🏘 Eşya Yerleştirmeli Ev Sistemi
💨 Barut İzi Sistemi
🧹 Kamu Görevi
💢 Uyuşturucu İçme
🛏 Pozisyon Değiştirmeli Yatak Sistemi
🔰 Bugsuz Silah Animasyonları
🛠 Krikolu Tamir Sistemi
🏎 20 Farklı Modlu Araç
⚔ Bagajların Ağırlıkları Hem Kategori Olarak Hem de Tek Tek Ayarlanabilir.

►Bunlar Gibi Birçok Özelliği Daha Öğrenmek Ve Test Etmek İçin
Sunucumuza Katılın.

TWACHEL

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

blackshadow

FT Kullanıcı
Paketi satın aldım ve kullanmaya başladım. Şu ana kadar yaşadığım her problemde destek oldular ve ekstra bir gayret gösterdiler. Bu ilgiden dolayı Impeccably'e Teşekkür Ederim.

TWACHEL

HellFoRce01

FT Kullanıcı
paketi 2 gün sonra satın alacağım test ip ye giriş yaptım bi sıkıntı yoktu fiyatları çok uygun detaylı bir şekilde bilgi verdiler bize

TWACHEL

alierenaltindag

FT Kullanıcı
Paket hakkında özellikle Discord sunucusunda detaylı bilgi sağlanmaktadır. Ekstra sorunuz olduğunda bana ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

TWACHEL

burakcakar

FT Kullanıcı
Paket hakkında dün gece bilgi aldım. Her türlü yardımcı oldular ve tamamen şeffaflıkla pakete dair her şeyi belirttiler. Test sunucusunda da denedim ve gerçekten bir sürü script olmasına rağmen çok yüksek fps alabildim. Paketi gerçekten çok güzel optimize etmişler herhangi bir sorunu da gözükmüyor bu akşam almayı düşünüyorum.

TWACHEL

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)