Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [ÜCRETLİ] - [PAİD] - ZM/Meeth VOUCHERKEY Script

mehmetakgnn

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
zmdev.tebex.io
Discord
Meeth#4289
voucherkeystandtebex.png

• [FEATURES]
    • Only works in qbcore. (Sadece QBCORE altyapılı paketlerde çalışır.)
    • English, French, German, Turkish and many language options are available. (İngilizce,Fansızca,Almanca,Türkçe ve daha birçok dil desteği mevcuttur.)
    • You determine the code you will give to the players yourself. (Oyunculara vereceğiniz kodu kendiniz belirlersiniz..)
    • A player uses each different code once. (Bir oyuncu her farklı kodu bir kez kullanır.)
    • You can examine which player used the last valid code from the database. (Veritabanından son geçerli kodu hangi oyuncunun kullandığını inceleyebilirsiniz.)
    • And many features are available! (Ve daha birçok özellik bulunmakta.)

• Script Fee (Script Ücreti): 17.69EUR

Tam olarak nerede kullanılabileceğini anlamadım, onun dışında görünüm olarak biraz daha geliştirilebilir fakat fiyatı için değer mi bilemedim. Yine de iyi satışlar

LA BU NEY BU 18€ NEY ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Tam olarak nerede kullanılabileceğini anlamadım, onun dışında görünüm olarak biraz daha geliştirilebilir fakat fiyatı için değer mi bilemedim. Yine de iyi satışlar
Güzel yorumunuz için tesekkur ederim. Istenilen her yerde kullanılabilir. Tamamen sunucu sahibinin isteği doğrultusunda kullanımı degistirilir. Fiyat konusuna gelecek olursak şu aralar piyasa fiyatlari oldukça çalkantılı olduğu için bizde açıkçası piyasayı izlemekteyiz. Ancak en kısa sūrede sizlerden gelen istekler dogrultusunda fiyatlarda tabii ki de güncelleme uygulanacaktır. Tekrargüzel dilekleriniz için teşekkùr ederiz, iyi forumlar dileriz... ❤️❤️

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!