Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Mod [Ücretli] Özel Tasarım FPS Arttıran Motel MAP #GY

GoktugYesil

?????????
FT Kullanıcı
Discord
GöktuğYeşil#8808
Hazırlamış olduğum motel, öncesinde neredeyse adam akıllı rol dönmeyen motel havuzunu ve önündeki duvarını kaldırdım ve
oraya küçük bir bar ve oturmalık alan yaptım. Sosyal rpnin en çok motelde döndüğünden hepimiz hem fikiriz
ve piyasadaki motel maplerininde farkındayız bu yüzden böyle bir tasarım hazırladım

Satın Alma İletişim : Göktuğ Yeşil#9999

Motel1.png

Motel2.png

Motel3.png

Motel10.png

Motel4.png

Motel5.png

Motel6.png

Motel9.png

Satın Alma İletişim : Göktuğ Yeşil#1868

Harita ile ilgili yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    4.1 MB · Görüntüleme: 74
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    4.2 MB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Başarılı.Hayırlı satıslar.

Gayet başarılı ve güzel olmuş. iyi satışlar.

hayırlı satışlar

Başarılı iyi satışlar dilerim.

Teşekkürler

çok sağlam gözüküyor başarılar

Teşekkürler

Gayet Başarılı Ellerine Sağlık

arkadaş ekledim caganyaman#0001

Eline sağlık güzel gözüküyor

Duvardaki grafitiyi değiştirebiliyormuyuz kişiye özel logo fln gibisine.

Cidden çok hoşuma gitti güzel bir motel olmuş

Başarılı bir motel fakat FPS arttıran şeklinde konuşman biraz sıkıntı, iyi satışlar

Başarılı bir motel fakat FPS arttıran şeklinde konuşman biraz sıkıntı, iyi satışlar
Kişinin Bilgisayarına Göre FPS Artışı Farklılık Gösterebilir Nedeni Motelin Kendisinde Bulunmakta Olan Havuzun İçindeki Su Animasyonları Nedeniyle İster İstemez FPS kaybı Yaratıyordu Havuzu Kaldırdığım İçin Su Animasyonundan Kurtulmuş Olduk Bu Nedenden Kaynaklı FPS artışı Görülüyor Zaten Yüksek FPS Alan Kişilerde Çok Fazla Olmasada Düşük FPS alanlarda FPS artışı Görülüyor

Kişinin Bilgisayarına Göre FPS Artışı Farklılık Gösterebilir Nedeni Motelin Kendisinde Bulunmakta Olan Havuzun İçindeki Su Animasyonları Nedeniyle İster İstemez FPS kaybı Yaratıyordu Havuzu Kaldırdığım İçin Su Animasyonundan Kurtulmuş Olduk Bu Nedenden Kaynaklı FPS artışı Görülüyor Zaten Yüksek FPS Alan Kişilerde Çok Fazla Olmasada Düşük FPS alanlarda FPS artışı Görülüyor
Bölgesel Alanda (motel içi) virgüller ile gösterilebilecek fpsler oynar senin dediğine kalırsak denizleri kaldıralım herkes 200 fps olsun, malesef bu olamaz.
Basit bir örnek daha verecek olursak ;
Vice City YMAP inde bütün Los Santos haritası silinmiş şekilde ama FPS stabil olarak ne alıyorsan o kalıyor aynı işlem Liberty City YMAP i içinde geçerli FPS yükseltecek YMAPtir Grafik Modudur bunlar tamamen saçmalık.

-Amaç Konuyu Baltalamak Değildir Ayrıca Arkadaşın Ellerine Sağlık Mükemmel Olmuş-

Bence Tartışmaya Gerek Yok Ben Size FPS Farkını SS olarak atayım

(Map Yüklü Değilken)

(Map Yüklü İken)

Sağ Üste Açık Bir Şekilde FPS gözükmektedir

Ellerinize Sağlık Gayet Başarılı Bir Çalışma Olmuş. Eğer Fps Kaybıda Yaşatmıyorsa Mükemmel. SS lerde Kullandığınız Renk Paleti Nedir ? Hoşuma gitti.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!