Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [Ücretli] NoPixel 3.0 Sheriff Livery

• Konbuyu başlatan LuenS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 1K

LuenS

Üye
FT Kullanıcı
[Ücretli] NoPixel 3.0 Sheriff Livery

LuenS#4604​

Son düzenleme:
kanka v3 paket paylaşıldı biliyorum.

Araç modelleri olmadan ücret talep etmek biraz garip geldi

Sanırım yanlış videodan esinlenerek yapmışım. Şu an değiştirdim daha çok benziyor.

Paylaşıldı, çoğu leaks platformunun level kısımlarında veya vip olarak adlandırdıkları kategoride bulabilirsiniz.

Dostum paylaşıldı, leaks discord sahibiyim bileyim o kadarını bir zahmet tier seviyesi olan kişilere paylaşıyoruz.
Yani nopixelin sahibi size mail olarak al dostum fivemturk de paylaş bunu bu paylaşılmadı diye dosyamı veriyor.

Forum'da detaylı bakarsan 2'nin 3'e benzetilmiş halinden farklı bir konu daha var.
Kardeşim ne bu gizli konuşmaya çalışmalar anlamıyorum :) varsa link at yoksa susmayı tercih edebilirsin.

Kardeşim ne bu gizli konuşmaya çalışmalar anlamıyorum :) varsa link at yoksa susmayı tercih edebilirsin.
sende boş yapmayı ve konuşma yapmadan önce 2 kere düşünmeyi örnek alıp karakterin üstünde huy edenilebilirsin :)

sende boş yapmayı ve konuşma yapmadan önce 2 kere düşünmeyi örnek alıp karakterin üstünde huy edenilebilirsin :)
Teori üretmiyorsan bir şey biliyorsan bunu kaynaklarla beslemen ve kanıtlaman gerekir, tabii ki çocuk değilsen yaparsın.
Çocuksan googleye sor, şuna sor, ara tara dersin sadece. Bkz. Kaynak belirtme, araştırmacının görüşlerinin doğruluğunu destekleyen başka kaynaklar olduğunu ve/veya karşıt görüşleri de göz önüne aldığını gösterir. Böylece yapılan çalışmanın güvenirliği artar, ayrıca bilginin doğruluğu ve tarafsızlığı açısından okuyucuya denetim olanağı sağlanmış olur.

Teori üretmiyorsan bir şey biliyorsan bunu kaynaklarla beslemen ve kanıtlaman gerekir, tabii ki çocuk değilsen yaparsın.
Çocuksan googleye sor, şuna sor, ara tara dersin sadece. Bkz. Kaynak belirtme, araştırmacının görüşlerinin doğruluğunu destekleyen başka kaynaklar olduğunu ve/veya karşıt görüşleri de göz önüne aldığını gösterir. Böylece yapılan çalışmanın güvenirliği artar, ayrıca bilginin doğruluğu ve tarafsızlığı açısından okuyucuya denetim olanağı sağlanmış olur.
Neden forumda senin için uğraşıp konuyu bulayım kendin arayamıyorsun büyük ihtimal yada bir engel var ve o yüzden bana laf sokuşturmaya çalışıyorsun, forumda ki haklarını kendine sakla senden daha fazla bilgim var :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!