Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [70 +REP / +50 INVITE SERVER ] nko-simple | QBCore | 0.9-1.15 Resmon | Sunucu Paketi

nkobuticoniclife

Üye
FT Kullanıcı
[70 +REP / +50 INVITE SERVER ] nko-simple | QBCore | 0.9-1.15 Resmon | Sunucu Paketi
Herkese selamlar, Ücretsiz Animasyon Menüsü ve Ücretsiz QBCore Temel Paket konularımdan bana denk gelmiş olabilirsiniz.
Yaklaşık 1-1.5 aydır üzerinde oynamalar ve düzenlemeler yaptığım güncel QBCore altyapılı paketimi satışa çıkarıyorum.
Paket fiyatı 650₺, özelliklerine göre fiyatın yeterli olduğunu düşünüyorum, piyasaya baktığımda bu fiyata daha kötü özelliklerle ve eski altyapılı paketlerin satışları yapılıyor.

Paket hakkında Discord sunucumda çok daha fazla görsel mevcut. ( Buraya kısıtlı yükleyebiliyorum, neden bilmiyorum :( )
Test sunucusu mevcut, ticket açmanız yeterli.
Paketi satın aldıktan sonra tarafımdan kaynaklı bir bug/hata olduğunda ücretsiz ve şartsız bir şekilde güncellemesini gerçekleştiriyorum. ( Bilgilendirmeniz yeterli. )
Kurulumunu ve sistemlerin çalıştığından emin olmak amacıyla 1 haftalık "sadece paket üzerinde olmak üzere" geliştirici hizmeti veriyorum.

70 +REP VEYA SUNUCUMDA 50 INVITE YAPANA SALIYORUM

İletişim
| nkò#7777
Paket Özellikleri
Saltychat entegreli
Silahların sırtta gözükme sistemi
Polis ve EMS helikopterleri için halat, kamera, görüş özellikleri
Araçlar için özel sistemler ( lastik türüne dayalı araç kontrolü, yakın olunan koltuğa binme )
GYM sistemi /skill
BurgerShot mesleği ( Birkaç işletme meslekleri daha mevcut )
Anahtarlı kelepçe sistemi
Polis rozeti
Bilardo oynama sistemi
Özel blip stream
Fişli araç kiralama sistemi
Araç kiti ile NPC/Oyuncuların araçlarının plakalarını söküp kendi aracınıza takabileceğiniz, plaka değiştirme sistemi
Illegal babaanne :)
Banka aracı soygunu ( Belli noktalardan banka aracı spawnlanır )
Balık tutma sistemi
Mekanik sistemleri özelleştirildi
Koltuk / sandalye gibi proplara target aracılığıyla oturabilirsiniz
Çöp kutularını target aracılığıyla arayabilirsiniz
Hapis sistemi tamamen düzenlendi. ( Meslekler mevcut. )
Telefon qb-phone, telsiz qb-radio ( high_phone'un banka uygulaması ve bazı javascript özellikleri fixlenmiş bir şekilde mevcut Discord sunucumdan ulaşabilirsiniz. Alındığı takdirde kurulumunu yapıyorum. )
Progressbar NoPixel inspired
Drone sistemi
Delil sistemi ( Kan, parmak izi, mermi kovanı / Polisler toplayıp analiz edebiliyor, siviller de belli bir süre içerisinde delili yok edebiliyor. )
Tamamen Türkçe Animasyon Menüsü
Özel araç sesleri ve handlingleri
Genel olarak sunucu içerisinde yeşillendirme yapıldı

Tüm işlemler Target ve F3'e entegre olarak ayarlandı. ( Öncelikli olarak Target fakat alışamayan sunucu sahipleri ve oyuncular için F3'ü tamamen kaldırmak istemedim. ) - ( Örnek olarak tüm blipler )
unknown.png

unknown.png

Eski bir multicharacter scripti mevcut. ( Bana göre eski. ) Fakat eğer istek gelirse temel paketimde paylaştığım Multicharacter ve SpawnSelector'ün kurulumunu yapabilirim. - Karakter oluşturma / kıyafet menüsü

unknown.png

unknown.png
unknown.png
Envanter ( İsteğe göre decay sistemli NP Inspired envanter kurulumu yapabilirim. )
unknown.png

Motel Sistemi ( Target entegreli )
unknown.png

unknown.png

Ev Satın Alma Sistemi ( Sadece interior'u olan evler satın alınabilir. - Eski QBCore bir paketten güncel Core'a convertleyerek kullanıma hazır hale getirildi. )
unknown.png

Son düzenleme:
Görsel yüklenmese bile olan özellikleri yazabilirdin telefonu falan koymamışsın fotoğraf olarak bu haliyle efsane bişey göremedim yinede rep+

Beyler madem bir şeyleri salıyoruz bu paketi de 75 +rep'e veya sunucumda 50 invite yapana salıyorum, bu bi script olsaydı beleşe bırakırdım da kocaman paket milyon tane satış konusu çıkar az faydalanayım ben de o kadar yaptım bb

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!