Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [ÜCRETLİ] Menmun Kalacağınız DEVELOPER Hizmeti

ResulKavak

Üye
FT Kullanıcı
Kişisel Bilgilerim
Adım:
Resul
Yaşım: 25
Yaşadığım Yer: Sivas
Daha önce tecrübeniz var mı?:
Yaklaşık 34 sunucuda paket satış bug fix gibi tecrübelerim var
Aynı zamanda yazılım mühendisiyim.

Günlük Online Sürem: Genel olarak aktifim Gün içerisinde işlerim olmadı sürece sabah 11 den gece 4 e kadar aktifim.

İletişim Bilgileri:
ResulKavak-/25#0066 /

FiveM Deneyimim:

1000 Saate yakın bir fivem oyun sürem var bu 1000 saatin yaklaşık 700 saati falan developerlik ile uğraşmakla geçmiştir yaklaşık 2 yıldır falanda developerlik işleri ile ilgileniyorum

Hakkımda:
Genel Olarak sakin yapılı bir insanım istisnai durumlar hariç espirili ve gergin olmayan ortamları tercih ederim.

Çalışma şeklim/şartlarım:
Bazı konular dışında istediğiniz her türlü çalışmayı yapma kapasitem var iş olarak daha çok bitiriciliği tercih ettiğimden ötürü ödeme yapıldıktan sonra işe başlamak tercihimdir.
Aynı zamanda rahat çalışma ve işin aksama durumuna engel olmak maksatlı çalıştığım makinaya ben dışında kimsenin girmemesini girse bile paket ile uğraşmamasını tercih ederim aksi taktirde yapılan değişiklikleri not almadığımdan yada bilgim dahilinde olmadığından sorun yaşıyorum ve iş gereksiz uzuyor ayrıyeten yapılan en ufak bir virgül hatası dahi beni saatlerce uğraştıra biliyor çünkü ben o dosyaya girmediğimden girip bakmıyorum vs gibi şeyler ek olarak ve benim için en önemli nokta Zebani gibi emri vaki çalıştırılmak her zaman itici gelmiştir ve işten soğutur. Ek olarak eklemek istediğim şey: Yeni açtığımız developmentin promosyonu olarak bizden aldığınız her iş için aktif çalışmaya hazır 2 developer olarak geliyoruz fiyat farkı vermeden.

Ücretlendirmelerim:
Son zamanlarda ülkenin en kadar zamlandığının herkes farkındadır benzer konuyu kasım ayında paylaştığımda içtiğim sigara sırf 15.5 tl idi şuan 23.5 tl uzun lafın kısacası ekonomik şartlar çok şükür hiç bir şeye el vermiyor kiraladığımız makinaların dahi fiyatları aşırı yükselişe geçiyor normal olarak bu durumdan ötürü sabit olan ödemelerimize %30 ila %12 arası zamlar getirmek zorunda kaldık bunun elimizden geldiği kadar minimuma indirmeye çalıştık ki yaklaşık 6 ay gibi bir süredir piyasanın dip noktasında satışlarımız ve hizmetlerimiz devam ediyordu bu durum öteki developerleri yada arkadaşları taşlamak için değildir onlarda haklı normal olarak çıkan para artarsa giren paraya her zaman zam yapılır bu durumu elimizden geldiği kadar minimuma indirmeye çalıştık yeri geldi ekip arkadaşlarım ile zararına iş yaptık ama haliyle belimiz büküldü bir yerde. Sadete gelecek olursak gene fiyatlarımız piyasanın %60 değer gibi altında olmaktadır. Detaylı bilgi için discordlardan iletişime geçe bilirsiniz.

Yapabileceklerimiz:
Önceki paylaştığım forumda "Script yazma , Paket Toplama vs" gibi şeyler belirtmiştim sonunda not olarak CSS, Grafik ve İMG kısımları dışında her şeyi hallederiz diye bir not eklemiştim. Ekibimize dahil olan Grafik tasarımcı ve CSS arkadaşlarımız sayesinde bu durumunda önüne geçmiş bulunmaktayız istediğiniz her türlü hizmeti vermekteyiz. Yeni bir not bırakmak istiyorum : Grafik tasarımcı ve CSS ci arkadaşlarımız yaptığı işlerin büyüklüğüne göre fiyatlandırmaları kendilerine ait sadece satın aldığınız pakette ufak tefek değişimler ücretsiz olmaktadır.

Hatırlatmak istedediklerim:
Şunu unutmayınız ki herkes kendi bilgisine ve kalitesine göre ücretlendirme ve zaman verir bu işi sadece Edit olarak yapan bir insanın verdiği 150 tl lik işe ben 300 tl diyince o gün o 150 dedi demeyiniz o sadece ensure script adı yazar biz ise o scriptleri yazarız bu yüzden ücretlendirme hakkında bilgi almak adına yazdığınızda rica ediyorum öteki 100 dedi sen neden 200 dedin gibi şeyler ile düşünmeyin Abibasta Bir ayakkabıdır ama ADİDAS'ın çakmasıdır unutmayın reisler. Detaylı bilgiler için discorddan iletişime geçebilirsiniz İYİ GÜNLER DİLERİM.

DF
Bu yazılar sürekli birilerinin ilanlarının kopyası biraz kendinize özgü mü olsanız yanı oturup şurda 10 satır yazı yazmaya üşenen insanlar nasıl sorumluluk alıp sunucu işlerini üstlenebiliyor..

DF
Bu yazılar sürekli birilerinin ilanlarının kopyası biraz kendinize özgü mü olsanız yanı oturup şurda 10 satır yazı yazmaya üşenen insanlar nasıl sorumluluk alıp sunucu işlerini üstlenebiliyor..
Kişinin Benzer Bir Konusu Var Zaten Kasım Ayında Açmış Ki Zaten Böyle Konuların Temelleri Forum Yetkilileri Tarafından Paylaşılmaktadır Neyin Nasıl Yazılacağı İle İlgili Bilgi Verilmektedir, Amacınız Kişileri Baltalamak Yerine Saygı Duymak Olabilir. Zaten Yazılanları Bakıldığı Zamanda Kişinin Kendi Yazdığı Açık Bir Şekilde Ortadadır Teşekkürler Hayırlı Ramazanlar, İyi Forumlar Dilerim...

DF
Resul Bey Bu Zamana Kadar Benim Tüm Sunucularımın Paketlerini Yaptı Bu Zamana Kadar Üslubunda Hizmetinde Bir Aksilik Yaşamadım Sevecen, Samimi Bir Kişiliğe Sahip, Kendisine Çok Minnettarım.+REP❤

DF
Kişinin Benzer Bir Konusu Var Zaten Kasım Ayında Açmış Ki Zaten Böyle Konuların Temelleri Forum Yetkilileri Tarafından Paylaşılmaktadır Neyin Nasıl Yazılacağı İle İlgili Bilgi Verilmektedir, Amacınız Kişileri Baltalamak Yerine Saygı Duymak Olabilir. Zaten Yazılanları Bakıldığı Zamanda Kişinin Kendi Yazdığı Açık Bir Şekilde Ortadadır Teşekkürler Hayırlı Ramazanlar, İyi Forumlar Dilerim...
Burda amacım kimseyi baltalamak değil bu konuda bı anlaşalım isterseniz. İkinci olarak da anlaşmamız gereken konu kişinin aticagi başlıklar belli içerik değil. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var mıdır hocam?

DF
Burda amacım kimseyi baltalamak değil bu konuda bı anlaşalım isterseniz. İkinci olarak da anlaşmamız gereken konu kişinin aticagi başlıklar belli içerik değil. Yardımcı olmamı istediğiniz başka bir konu var mıdır hocam?
Bu konuya isterseniz ben direkt nokta getireyim ilk başta kasım ayında paylaştığım forumda evet bir arkadaş paylaşmıştı kendisini hatırlamıyorum gayet düzenli ve üstüpluydu bende çok beğendim hani bunu kullanmamda da sakınca olmadığı düşünerek kullandım herşeyi detaylı bir şekilde açıklamıştı ki şunu da eklemek isterimki burda benzer bir şekilde basit bir mantıkla
İsim
tarzında bir forum hazırlansakta aynı sistem olmuyormu düşününce sadece starndart yazılmış oluyor bende o forumdan esinlenerek yazdım gayet güzeldi ve bunun developerlikle yazılım bilgisi ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum kimse kimsenin yazılım bilgisini bilemez ki test etmeden görmeden burada en kralı dediğimiz yazılımcının yapamadığını göremediğini işe yeni başlamış insan görüp yapa bilir yazılım dediğimiz şey imkansız adında adlandırılan birşey değildir bunun farkında ve bilincinde olduğunuzu düşünerek konuşuyorum yani burada benim kompozisyonum kötü ola bilir yada diğer dallarım bunun benim yazılım ile alakası ne onu anlayamadım teşekkür eder iyi forumlar dilerim

DF
Çok memnun kaldık gerçekten kaliteli insan +rep

DF
Merhaba, Konunuzu 24 Saat süre ile öne çıkarabilirsiniz aksi halde uyarı alacaksınız. İyi Forumlar Dilerim.

DF
Çok güzel ilgileniyor cidden hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz

DF
anlatmaya gerek yok 2019 dan beri tanıyorum fivem işine girdiğimde tanıdım ozaman 22 yaşındaydı şuan 25 yaşında hala güvenilir sağlam bir developer;
eşşeği sağlam kazığa bağla derler ya aynı şekil :D seviliyorsun Resul abi inşallah 2 hafta sonra beraber projeye girecez şimdiden hayırlısı

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!