Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket ÜCRETLİ M3 PAKETİ ÜCRETSİZ VERİYORUM!

Kubilay58TR

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhaba arkadaşlar, Fivem piyasaından çekilmeye karar verdim Nedeni askerliğimin gelmesi, Mia Roleplay founderlerinin Benim 1000 TL verdiğim Paketi 'zeus' isimli arkadaştan çalıp piyasda Vikings Roleplaya 400 TL Vs sattığını gördüm Ben bu paketi isteyen herkese ÜCRETSİZ Dağıtacağım, Hepinize bir yararım katkım bulunsun istedim paketi diğer dünyaya götürmeyeceğim sonuç olarak. ben bu paketi 1000 TL'ye aldım Faturam var. Piyasa hırsızları dolandırıcılarına kanmayın Dileyene ücretsiz vereceğim dediğim gibi dosya boyutu 9GB'dir , paket ardından +rep'lemeyi Unutmayın. Saygılar sevgiler...
NOT: Paketi vermemin nedeni piyasada haksız kazanç sağlayan,dolandırıcılar var ben şahsım adına bu pakete bir ödeme yaptım ve en azından Haksız kazanç sağlamadan FivemTürk Roleplay Sahiplerine katkım bulunsun.

DOSYA BOYUTUNUN BÜYÜK OLDUĞUNDAN DOLAYI VT EKLEYEMİYORUM BUYRUN HAYIRLI OLSUN

Son düzenleme:
Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz. Paylaşım konusunda discord yönlendirmesi yasak.

+Güncel İndirme linki paylaşılmıştır @viber 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyeceğim şahsi discordumu kaldırdım.

Herkese merhaba arkadaşlar, Fivem piyasaından çekilmeye karar verdim Nedeni askerliğimin gelmesi, Mia Roleplay founderlerinin Benim 1000 TL verdiğim Paketi 'zeus' isimli arkadaştan çalıp piyasda Vikings Roleplaya 400 TL Vs sattığını gördüm Ben bu paketi isteyen herkese ÜCRETSİZ Dağıtacağım, Hepinize bir yararım katkım bulunsun istedim paketi diğer dünyaya götürmeyeceğim sonuç olarak. ben bu paketi 1000 TL'ye aldım Faturam var. Piyasa hırsızları dolandırıcılarına kanmayın Dileyene ücretsiz vereceğim dediğim gibi dosya boyutu 9GB'dir , paket ardından +rep'lemeyi Unutmayın. Saygılar sevgiler...
NOT: Paketi vermemin nedeni piyasada haksız kazanç sağlayan,dolandırıcılar var ben şahsım adına bu pakete bir ödeme yaptım ve en azından Haksız kazanç sağlamadan FivemTürk Roleplay Sahiplerine katkım bulunsun.

haha komedi , paketi zeus isimli şahıs leaklemiş ve satışa sunmuştur.bizde kendisinden satın aldık ki paketin leak olduğundan haberimiz yoktu kendisi kendi yaptığını idda etmekteydi,onu geçtim 400tl ye sattılar dediği vikings rp de bize ait aynen kendi sunucumuza paket satıyoruz Xd çok komiksin . Ve bunları yazarken kendis dc sunucunda paketi 800tl gibi bir fiyattan satışa sunan sensin güzel kafalar bunlar aynen devam et bebeğim.

eline sağlık kardeşim

Aga millet sunucu açsa paket yapmaya veya almaya gerek duymamaya başlıyor herkes birbirinin paketini paylaşmaya başladı.

Giriş yaparken bu hatayı alıyorum yardımcı olurmusun

Ekli dosyalar

• FiveM 12.05.2021 17_04_35.png
    FiveM 12.05.2021 17_04_35.png
    65.3 KB · Görüntüleme: 143

Data yı eklersen sevinrm bide

Selamlar,
İndirirken erişim hatası alıyorum.
Farklı bir link var mıdır?

fxserver crash yiyorum sanırım benlik birşey bunu nasıl düzeltebilirim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!